Forum

Komentarze użytkownika "GregorDB"

Komentarze użytkownika: GregorDB

GregorDB / 2008-11-20 22:14
buahahahaha

Re: Mamy nowe dno na WIG20

GregorDB / 2008-11-20 21:35
772 na S&P !!

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-20 21:17
ajajjajjj ;/

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-20 15:52
panowie Jankesy zjeżdzają !! bez trzymanki.

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-20 15:49
obrót spokojnie przebije 1mld wiec dramatu w obrocie nie widze
GregorDB / 2008-11-20 15:24
czy jest na tym forum jakis trzeżwy admin ? :P
GregorDB / 2008-11-20 14:23
moze być odbicie dzisiaj,jutro, za pięć lat . Własciwie mozna powiedzieć ze na 200% musza być wzrosty ale narazie będzie spadać przynajmniej w nurcie dół a jak wychamuje to prawdopodobnie boczniak. Wszystkim nam życzę powrotu hossy tak zeby i szorci byli kontent ze wkładaja sos i za miesiac dwa maja zysk i Londzy ze wsadza gdzies plus minus koło dołka i wybiora sobie piekna kasiore. Ale narazie idzie w dół bo szykuja sie jaja nieprzecietne za oceanem a w moim przekonaniu nie jestesmy na tyle mocno...chyba nigdy nie bylismy zeby nie mialo to na nas wpływu.

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-20 14:13
:*

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-20 13:30
To nie jest kwestia kultury osobistej jeśli chcesz mogę pisac tak jak to powinno wyglądac tzn jak widze nastepne notowanie , z sensem i z rozkmina poparta jakas wiedza ,intuicja czym kolwiek. A jak Ty piszesz 15scie postów pod rząd i na przemian w jednych piszesz ze spadnie a w drugim wzrosnie to cos jest z Toba nie tak , w najlepszym wypadku jakies rozdwojenie jaźni. Jak dla mnie kierunek jest jeden. POŁUDNIE. Mimo wszystko uważam że już na tą chwile mozna zrobić całkiem niezła INWESTCJE kupując akcje lub przynajmniej nie sprzedając na LONGU . Wybacz jednak ze ciesze się że promocja o ktorej pisałem ze zbliża sie wielkimi krokami i własnie nastepuje . Jeśli chodzi o Ciebie to żal mi Cię bo wnioskuje ze się upapierkowałeś z myslą o krótkim terminie a do tego trzeba mieć fart. Aktualnie giełda to rosysjka ruletka jeśli jankesy p****** i giełda skoczy o 5% to u nas rośnie o 7 jeśli jest na odwrót to jest to samo. A co sie dzieje w USa wszyscy wiemy nie trzeba być profesorem ekonoomi czy traderem roku zeby wiedziec że DON DŻON ma jeszcze rezerwy w aktuanej sytuacji i przy braku kompleksów w łamaniu kolejnych wsparć. Narazie spało do poziomu sprzed hossy , myślisz ze to jest koniec? No jeśli tak to możemy wrocić do poziomu prowadzonej przedtem dyskusji i będe z Ciebie polewał że Cię krew zalewa że siedzisz na dołujących papierach.
GregorDB / 2008-11-19 21:52
gratuluje wyobrazni

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-19 21:50
perdolnie jutro znowu w dół ino roz. a kolegi qwerta ciagle żal
GregorDB / 2008-11-19 10:21
cash is the king babe

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-19 09:47
na krótki termin mozna sprobowac wejsc a nuż wsparciem okaże sie dno sprzed miesiąca. Ja jednak odradzam bo zwała własnie trwa.

Najnowsze wpisy