Forum

Komentarze użytkownika "GregorDB"

Komentarze użytkownika: GregorDB

GregorDB / 2008-11-01 13:45
11 zł za godzine? Całkiem nieźle ;)

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-20 21:17
ajajjajjj ;/

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-21 12:18
ostatnia szansa dla sprzedających?

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-22 23:06
qwert stary byku jestes tak z******** w tym co robisz to co odstawiasz na tym forum to jest pełny profesionalizm ! SZACUN. lepszego naganiacza jak ty nie widziałem :P Gratuleje Ci wytrwałosci w budowaniu opini tutaj.
GregorDB / 2008-11-23 18:15
KUPUJTA KUPUJTA !! hahaha

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-24 22:28
jeżeli ktoś miał nosa do dzisiaj to mu gratuluje . JA nie mam jednak szóstego zmysłu wiec od akcji narazie trzymam się zdala. Jeszcze będzie płacz i zgrzytanie zebami...
GregorDB / 2008-11-24 23:36
to co juz pisałem kilka razy aktualna bessa to ruletka wszystko moze sie zdarzyc . Negatywne wydarzenia moga być ignorowane i moze szybować w góre tak samo na odwrót spółki które poki co omija kryzys

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-20 15:52
panowie Jankesy zjeżdzają !! bez trzymanki.

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-20 15:49
obrót spokojnie przebije 1mld wiec dramatu w obrocie nie widze
GregorDB / 2008-11-19 10:21
cash is the king babe

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-19 21:50
perdolnie jutro znowu w dół ino roz. a kolegi qwerta ciagle żal
GregorDB / 2008-11-19 21:52
gratuluje wyobrazni

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-20 13:30
To nie jest kwestia kultury osobistej jeśli chcesz mogę pisac tak jak to powinno wyglądac tzn jak widze nastepne notowanie , z sensem i z rozkmina poparta jakas wiedza ,intuicja czym kolwiek. A jak Ty piszesz 15scie postów pod rząd i na przemian w jednych piszesz ze spadnie a w drugim wzrosnie to cos jest z Toba nie tak , w najlepszym wypadku jakies rozdwojenie jaźni. Jak dla mnie kierunek jest jeden. POŁUDNIE. Mimo wszystko uważam że już na tą chwile mozna zrobić całkiem niezła INWESTCJE kupując akcje lub przynajmniej nie sprzedając na LONGU . Wybacz jednak ze ciesze się że promocja o ktorej pisałem ze zbliża sie wielkimi krokami i własnie nastepuje . Jeśli chodzi o Ciebie to żal mi Cię bo wnioskuje ze się upapierkowałeś z myslą o krótkim terminie a do tego trzeba mieć fart. Aktualnie giełda to rosysjka ruletka jeśli jankesy p****** i giełda skoczy o 5% to u nas rośnie o 7 jeśli jest na odwrót to jest to samo. A co sie dzieje w USa wszyscy wiemy nie trzeba być profesorem ekonoomi czy traderem roku zeby wiedziec że DON DŻON ma jeszcze rezerwy w aktuanej sytuacji i przy braku kompleksów w łamaniu kolejnych wsparć. Narazie spało do poziomu sprzed hossy , myślisz ze to jest koniec? No jeśli tak to możemy wrocić do poziomu prowadzonej przedtem dyskusji i będe z Ciebie polewał że Cię krew zalewa że siedzisz na dołujących papierach.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy