Forum

Komentarze użytkownika "GregorDB"

Komentarze użytkownika: GregorDB

GregorDB / 2008-10-30 12:36
ej co ten kolo w ogóle tu robi?Sorry za odbiegniecie od topicu. Wydaje mi sie ze jednak powinno byc juz powoli ale do góry. Dzisiaj minimalny plus. Do końca roku z wychyleniami powinno być ładnie do przodu. Byle bez paniki panowie.
GregorDB / 2008-10-30 21:26
to kolego szanowny zobacz reakcje na popyt miedzi w Azji i ich notowania :) Stany na solidnym plusie. Zobaczymy co zrobią w nocy nasi żólci przyjaciele,ale po zachowaniu z ostatniej sesji w Amerykach i Europie nie sądze zeby Azja miała zadołować. Jutro na koniec nasza miedz na piatke z plusem ;)
GregorDB / 2008-10-31 22:38
Ciekawe Andy ja licze własnie na coś odwrotnego:) Wydaje mi sie ze mozemy sie spodziewac ładnych wzrostów do wtorku. Myslisz ze KGH jescze spadnie przed wjazdem powyzej 35 czyli realnej ceny na ta chwile?
GregorDB / 2008-11-01 13:45
11 zł za godzine? Całkiem nieźle ;)

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-03 16:37
obrot dzisiaj gówniany. Pod koniec wiało nuda że hej. Jako jedyni w rejonie jestesmy dzis na czerwono choć niewiele. dnosnie KGH to dobrze ze nikt nie sprzedał tych 20k akcji na koniec po 25,20.
GregorDB / 2008-11-03 16:39
tzn po 29,50 :D sorki za wtope
GregorDB / 2008-11-04 09:14
no i sie posrałem ;/ wypapierkowałem dzisiaj

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-05 23:08
siema siema,

No jutro kierunek jest wszystkim znany ;) Wig20 wygląda przeinteresująco. Jestem ciekawy co analityy wieszczący możliwa kilku miesieczna korekte powiedzą jesli Klimat z dzisiejszego popołudnia w USA powtórzy sie jeszcze do piatku. Panika, i znowu jazda bez trzymanki . Oczywiscie nikomu tego nie zycze i mam nadzieje ze uda nam sie w bólach dobić do 2k na Wigu20. Póki co w przyszłym tygodniu sprobojemy sforsowac na nowo 1900...jesli nie bedzie masowej schizy.

Szalom
GregorDB / 2008-11-06 10:31
Jezeli masz limitu 10k to tylko połowe masz na tranzakcje bezgotówkowe, takze 5k minus prowizje, reszte musisz wypłacic w bankomacie za "jedyne" 3 % :)

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-06 11:52
moim zdaniem KGH wcale nie jest skazany na długoterminowy przedział cenowy 20-30. W moim przekonaniu ta spółka jak żadna inna odzwierciedla na GPW sytuacje rynkową zarówno w skali Polski jak i świata. Umówmy się że cena miedzi jak wszystko ma swoje dno. Dno będzie naprawde mocno zarysowane,podobnie do ostatniego poziomu wsparcia sprzed dwóch tygodni .

Re: KGHM

GregorDB / 2008-11-06 16:38
Skoro Andy tak twierdzi ;) Ja się tak juz bezpapierkowo zastanawiam nad realnymi rezerwami w dalszych spadkach. Czy Cena miedzi może byc jeszcze tańsza?Jesli tak to o ile? Czy WIG20 faktycznie może zjechać do 1300 pkt?
GregorDB / 2008-11-06 16:40
ja tam sobie czasem lookne na wykresik jak miedź sie prezentuje w kontekscie KGH-u ,ot tak z ciekawości hehe
GregorDB / 2008-11-06 17:00
no ja własnie sobie głowe łamie na tym. Ale jeśli miałbym powiedzieć jak ja to widze to byłoby to tak: na WIG-u szykuje się panika jak cholera także wkrótkim okresie moze być scenariusz z pażdziernika az do poziomu 1,3-1,4. Jeśli Jankesy beda panikowac. Duża rola w tym mediów no jeśli bedziemy mieli kryzys wszedzie począwszy od sąsiadki ,motorniczego,kelnerki i gazety w lodówce z tytułami "Kryzys zjazda nasza kase" to może być nieciekawie. Osobiscie wydaje mi sie ze ceny juz sa niższe od realnych i można by skupowac sobie powoli fajne spółki W tym gównie najbardziej moga zabolec raporty po IVQ i kolejnej panice. Wyrokowac jest o tyle cieżko że w momencie gdy za nami kilkudziesięcioprocetowy rajd w dół w krótkim czasie ludzie nie myslą racjonalnie i jak już pisaliśmy grubasy kreca lody na DT jak chcą . W tym całym szambie jakie nam zafundowali amerykanie przyjemny jest fakt że przed nami na nowo mozliwośc inwestycyjna jaka zdarza sie raz na 10 lat. Jeśli nie bedzie żadnych grubszych wojen to jestem pewny ze wyjdziemy z tego z ładnymi furami ;)
GregorDB / 2008-11-06 17:03
a KGH widze duuuużo wyżej niż aktualne wyceny oczywiscie w długim horyzoncie. Własciwie to mam wrażenie ze Panika zaproponuje nam akcje na w pół darmo. Ale czy będzie to 21,17 czy niżej jak pisali niektórzy gdy kombinat jechał w dół w pażdzierniku to naprawde bez znaczenia. W moim przekonaniu istotne jest to że dno będzie tak ubite że odbicie bedzie wyglądało jak w przypadku piłeczki ping-pongowej.
GregorDB / 2008-11-06 17:14
Ale popatrz jaka radość na parkiecie w stanach przy nowych prezydencie. Ja tu widze przerazenie w oczach. Tak offtopowo to po Bushu i z wieksza cześcią bessy za nami przy odpowiedniej polityce Obama też się załapie na 8latke w białym domu
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy