Forum

Komentarze użytkownika "griffin"

Komentarze użytkownika: griffin

griffin / 2008-01-28 07:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam
Patrząc na azjatów to raczej tak...
(mam przeczucie, że może być ostro w tym tygodniu - jak amerykańce troche spanikują)
griffin / 2008-01-27 23:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Doszedłem dokładnie do tych samych wniosków... AT teraz to tylko parę procent
griffin / 2008-01-27 23:27 / portfel / Tysiącznik na forum
No to faktycznie na TP (tygodniowe piwkowanie) trochę dla mnie daleko. Może kiedyś na WP :o)
griffin / 2008-01-27 20:11 / portfel / Tysiącznik na forum
A ja też miałem ochotę gdzieś wyskoczyć ale znajomi wczoraj balowali no i popijam z forum :o) Btw gdzie chodzisz na piwko :o) Ja najczęściej do wpkiw wyskakuję ale w katowicach często bywam

Re: GPW kończy tydzień na plusie

griffin / 2008-01-26 19:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam
Jak pewnie każdy, zastanawiam się nad przebiegiem sytuacji w najbliższym czasie. I myślę, że przeciętny amerykanin będzie chciał upiec 2 pieczenie na jednym ogniu. Mieć tańszy kredyt i stracić jak najmniej na akcjach. Nawet jak BB obniży stopy to spadków to nie zatrzyma. Wydaje mi się, że mogą być gwałowne bo każdy będzie się starał wyprzedzić pozostałych. A obniżanie stóp procentowych to jak strzelanie z wiatrówki do niedźwiedzia. No chyba, że amerykańcy nie kierują się żądzą zysku.

Re: USA: Odbicie traci impet

griffin / 2008-01-25 19:52 / portfel / Tysiącznik na forum
jeżeli nie wybiją się z tego "kanału" na wykresie to skończą na DJI gdzieś w okolicach 12100
griffin / 2008-01-25 12:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Nuudy ;o)
Ja myślałem, że mi się komputer zawiesił. Na KGHM 3 min. bez transakcji ;oP
griffin / 2008-01-24 21:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja bez papierków. Czy dobrze analizuję sytuację to niedługo się okaże. Dała mi do myślenia dzisiejsza sytuacja na synthosie.
griffin / 2008-01-24 00:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Co do Twojego laptopa to jak już sobie wszystko ładnie skonfigurujesz i poinstalujesz to polecam programik typu "ghost". Robisz obraz dysku lub partycji i w razie awarii masz za 15 min. wszystko tak jak było wcześniej. Oczywiście polecam podział dysku na partycję i trzymanie danych na d: i dalej a na c: tylko system. Nie zwalnia to oczywiście z archiwizacji danych ;o)
griffin / 2008-01-23 23:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Tylko kiedy one będą?
griffin / 2008-01-23 23:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja po prostu nie wiem co to wzrosty :o( Ale stworzyłem własną strategię i mam zamiar się jej trzymać. Bierze ona pod uwagę również wzrosty :o)

Re: GPW kończy sesję na zielono

griffin / 2008-01-23 23:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Wiecie na czym się dzisiaj złapałem? Jako dziecko korekty boję się zysków! Próbowałem w listopadzie inwestować jak pisali w książkach i straciłem do stycznia 25% kapitału. Potem zdałem się na instynkt samozachowawczy i teraz jestem 20% w plecy. Boję się zostać na noc z akcjami ;o) Kurczę, dożyłem ciekawych czasów ;o) Teraz gram na DT ze skutkiem pozytywnym. Ale ile można. Niech to p********* w końcu. To wszystko co czytałem to sobie można wsadzić gdzieś w tym momencie.
Dzięki za porady o cięciu strat. Mam to już doprowadzone do perfekcji ;oP
griffin / 2008-01-23 10:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Fundy dalej opróżniają worek z akcjami.
Obserwuję syntosa i lecą pakiety po 400 000, 100 000 akcji na rynek.
griffin / 2008-01-23 08:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Bo duży leszcz to wbrew pozorom mądra ryba :o)
griffin / 2008-01-23 08:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Bessę znam z podręczników ale dużą korektę właśnie przechodzimy. Ja nie bardzo z kolei wiem co to wzrosty ;o) Zacząłem inwestować na początku października 2007 jak wig20 stał na ok. 3600. Jedyny wzrost był na początku grudnia a potem cały czas z górki.
Dzięki temu, że wiem, że jestem leszcz to słucham rad takich jak Ty i innych świadomych graczy i jeszcze mam co inwestować. Cięcie strat opanowałem do perfekcji ;oP
Forum czytam codziennie, nie wypowiadam się często bo żeby coś powiedzieć to trzeba mieć wiedzę lub coś ciekawego do przekazania. Ale masz rację. Jestem dzieckiem korekty :o)

Najnowsze wpisy