Forum

Komentarze użytkownika "griffin"

Komentarze użytkownika: griffin

griffin / 2008-01-22 23:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Kurczę, to ja jestem dziecko bessokrachu :o(
Superszybki kurs przechodzę. "Jak nie dać się pożreć na gpw - poradnik leszcza" ;o)
I tak już od listopada
griffin / 2008-01-22 20:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzisiaj chyba trochę podkupywały. Na koniec ładne zlecenia stanęły np na bytomiu.
Mnie bardziej ciekawi czy ofe dogadują się jakoś z tfi.
griffin / 2008-01-18 13:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Chyba popyt przewyższa podaż. Ja zakupiłem kierując się wskaźnikami. No i moja firma z nimi współpracuje ;o)
griffin / 2008-01-18 08:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Istotne też będzie jak ludzie zareagowali na przedwczorajsze infa w TV. Jeżeli wczoraj wybrali się do fundów to dzisiaj może być nieciekawie :o( W końcu OFE też mają ograniczone fundusze.

Re: GPW: Na dwoje babka wróżyła

griffin / 2008-01-17 08:21 / portfel / Tysiącznik na forum
No proszę, chyba ich przycisnęło.
"Świętuj z nami prowizję 0%!" w jednym okrojonym banku.
Jak ktoś będzie miał jakieś info o umorzeniach dzisiaj to ja bardzo poproszę na forum :o)
griffin / 2008-01-17 01:08 / portfel / Tysiącznik na forum
lubię ten "sport" jest rywalizacja, są kumple, napić piwka się można. Takie doładowanie akumulatorów w środku tygodnia. Ale ponad to wolę grać w kosza :o)
griffin / 2008-01-17 00:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Jeroonie dziołcha :o) Czim się!
griffin / 2008-01-17 00:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Tyle, że info o spadkach potrafi umorzyć parę dobrych milionów w kilka minut (fundy oczywiście mają opóźnienie) Broń to obosieczna.
griffin / 2008-01-17 00:23 / portfel / Tysiącznik na forum
średnia okolo 50 do czegoś zobowiązuje ;o) Jestem uznany gracz lotkowy ;o) a Ty grasz?
griffin / 2008-01-17 00:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Kiedyś grałem ale w zastępstwie - w sumie amator ale dzisiaj 60-60-40 w rzucie ;oP
griffin / 2008-01-17 00:15 / portfel / Tysiącznik na forum
kieunek południe miało byc ...
griffin / 2008-01-17 00:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam.
Dzisiaj podczas grania w darta (a co, nie tylko na gieldzie gra się kończy ;oP ) jako leszcz (ale z aspiracjami na płotkę) tak się zastanawiaełm nad rolą mediów.
Mogą one kreować wiele, zwycięzców w polityce, panikę w fundach i inne rzeczy. Dużo ludzi nie ma bladego pojęcia o loopach a o wykresach nie wspomnę. Jeszcze kilka dobrych mld. w fundach siedzi. Jeżeli tłum, który robił wzrosty się zniechęci to korekta wzrostowa (o ile będzie) skończy się w poniedziałek - wtorek. Potem możemy mieć kierunek północ. Nie besztajcie leszcza zwłaszcza ze sam się dzisiaj w akcje zapakował (portfel jeszcze nie uzupelniony) ale takie mam przeczucie.
No i jeszcze dziękuję tym wszystkim co leszcza nie olewają i odpisują :o)

Re: Indeksy w dół przy rosnących obrotach

griffin / 2008-01-16 19:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Cholera, właśnie w wiadomościach mówili o spadkach na giełdzie....
griffin / 2008-01-15 23:14 / portfel / Tysiącznik na forum
No i jeszcze mewa. Jakby się zapętliła wokół 0,12 zł ;oP

Re: Indeks WIG20 nurkuje na dno?

griffin / 2008-01-15 22:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Ale w tym wszystkim mieliśmy trochę szczęscia (o ile wypada tak mówić) Przy indeksach angoli, niemców i zapowiedzi oraz początku sesji z usa to i bez umarzania fundów mielibyśmy -4%. A tak przynajmniej już część akcji sprzedali (ciekawe ile jeszcze papierów muszą puścić).
A przy okazji myślicie, że ofe skupują jakieś akcje czy wyczekują?

Najnowsze wpisy