Forum

Komentarze użytkownika "grzegorz77"

Komentarze użytkownika: grzegorz77

Fundy przez mBank

grzegorz77 / 2009-03-12 22:01
witam mam pytanko do bardziej obeznanych , jak wyglada konwersja w mBanku? tzn posiadajac przykladowo dws gotowkowy moge wykonac konwersje na przypuscmy skarbiec? czy tylko na wszystkie dws ? i jak to sie ma do podatku belki ,jest odrazu pobierany ,czy dopiero po sprzedazy jednostek? Sorki za pisownie ale nie mam Polskich znakow . pozdrawiam

Re: Fundy przez mBank

grzegorz77 / 2009-03-13 19:37
Dzieki wszystkim za odpowiedzi :) lukasz19 -mam emaklera lecz jak narazie próbowałem szczęscia niewielką kwotą w akcje ,sprawdzę i fundy :) i oczywiście czekam na jakieś analizy co do akcji amerykańskich , pozdrawiam.

Re: Fundy przez mBank

grzegorz77 / 2009-03-13 20:19
Oczywiście mój błąd emakler-akcje, fundy przez supermarket ;)hehe pozdr.

Re: Fundy przez mBank

grzegorz77 / 2009-03-14 09:49
Witam ponownie ;) jeszcze jedno pytanie zwizane z fundami w mBanku- ktrore TFI polecacie ? ktore ma najbardziej zroznicowana oferte itp. pozdr.

Re: rozwiązania Skandii

grzegorz77 / 2009-03-14 10:44
Szkoda ,ze w skandii nie mozna wycofac kasy z konta dodatkowego skaladajac zlecenie przez internet :( Chcialbym tam troszke pieniazkow odkladac ale beda to fundusze ,ktore moga byc potrzebne i bede musial je wyplacic a wtedy trzeba slac pismo i pewno troche to trwa :( a tym bardziej ,ze musze slac je z zagranicy bo tu staram sie zarobic na swoja przyszlosc . Jesli sie myle lub jest jakis inny sposob na wycofanie funduszy z konta dodatkowego prosze jakis sygnal .pozdr.

Re: 23.03.-27.03 mBank

grzegorz77 / 2009-03-22 02:16
Witam ja oprocz skandii gdzie obecnie na topie jest ML5 :) w mBanku mam Dws Gold ,ktore nie jest az tak "polularne" choc narazie na plusie wiec nie narzekam.Zgadzam sie ,iz watek potrzebny i trafiny w "10" :) Pozdrawiam i ..... sam sie zastanawiam co dalej ,choc przyznam ,ze caly czas szukam w mBanku fundow dajacych podobne efekty co fundy w Skandii. Moze ktos wie ,ktore maja podobne efekty ?Nawet jesli obecnie nie sa na "topie" to mysle ,ze przyda sie takie info :)
grzegorz77 / 2009-03-22 20:27
Właśnie zaglądałem rzeczywiście lepiej reagował chociażby na ostatnie wzrosty .Czekamy na opinie innych i info o innych fundach :) Pozdro
grzegorz77 / 2009-02-03 20:32
Słuchaj chłopaków co piszą ja też jestem dokładnie rok w Skandii pierwsze pół roku 40% w plecy a potem znalazłem to forum i przestałem słuchać "doradców" dziś prawie "dogoniłem" swoje składki .Do tego troszke literatury i pomocy od ludzi wyżej wymienionych:)Powiem szczerze ,że to dobra nauka zanim będe iwestował większe kwoty :)
grzegorz77 / 2009-02-03 18:04
Witam! ja na szczęście obudziłem się po 6 miesiącach i przestałem słuchać tak zwanych doradców ,niestety straciłem już wtedy ok 40% portfela.Dziś mimo bessy a przede wszystkim dzięki ludziom na tym forum no i oczywiście chęci nauki (co przyda sie na przyszłość jak już mój portfel będzie bardziej obszerny ;) .) dotarłem prawie do poziomu który miałem przed spadkami. Przy okazji pozdrawiam najbardziej aktywnych ,już oni napewno wiedzą o kogo chodzi :)

Re: ZLOTO!!!

grzegorz77 / 2009-01-27 20:03
Panowie powiedzcie kiedy uciekamy ze złota? Pozdr

Portfel w skandi?

grzegorz77 / 2008-10-30 12:48
Witam! czytam tu wiele ciekawych wypowiedzi ,sporo sie ucze :) Teraz mam pytanie do tych ,którzy są na wyższym etapie wtajemniczenia :) Za dwa tygodnie wyjeżdżam za granice i nie wiem kiedy bede miał dostęp do mojego portfela w Skandii mam nadzieje ,że szybiutko bede miał dostęp do neta ale póki co musze zdecydować sie na jakieś fundy w porfelu? Jakie ? tylko pieniężne i obligacjii czy może jakiś procent akcjii? Czy mógłby ktoś mi coś doradzić ? Z góry dzięki :)

Re: Portfel w skandi?

grzegorz77 / 2008-10-30 13:40
Zapomniałem dodać ,że przewiduje okres 4-6 miesięcy w którym moge nie mieć mozliwości konwersji,obecnie mój portfel bazuje tylko na wpłatach regularnych 200zł więc nie mam tam dużej kwoty ,myśle ze na wiosne 2009 będe mógł dołożyć troszke gotówki i mam nadzieje ,że do tego czasu sytuacja na rynku troszke sie unormuje . Pozdr

Re: Opinie o Doradztwie Finansowym EFEKT i pytanko w sprawie III filaru w Com...

grzegorz77 / 2008-11-03 11:18
Z tego właśnie biura polecono mi skandie i choć nie narzekam na samą skandie to kobieta, która tak namietnie mi opowiadała o zyskach ,że sam ją sprowadzałem na ziemie mówiąć ze jest bessa żeby sie nie wysilała próbuja wcisnąć mi kłamstwa i tak nie powidziała całej prawdy np. o tym że nie moge zrezygnować ze skandii przez pierwsze dwa lata nie tracąć składek . A najlepsze było to ,że przestała sie odzywać do mnie w momęcie gdy zakomunikowałem jej,iż mój wyjazd za granice sie przeciąga co oddali wpłate większych środków na konto skandii . Choć uwazam ,że mi to wyjdzie na dobre bo przynajmniej ucze sie od kilku tu udzielających sie osób (szkoda ,że łukasz19 podiął decyzje o zrezygnowania z tego forum:( )na mniejszych kwotach :)no i czekam na powrót hossy :) , a do tej pani Z. zwanej "doradcą finansowym " która nie potrafiła nic doradzić :( mam mały przekaz :dzięki temu forum wiem więcej niż ona mogła mi powiedzieć i mam nadzieje ,że jeszce sie naucze a jeśli chodzi o wyjazd w celu pozyskania większych środków to jade za dwa tygodnie . Ale bym sie uśmiał jakby teraz zadzwoniła :) . Wracając do tematu Skandia dla mnie ok. efekt przynajmniej ta kąkretna osoba ;nie powierzyłbym jej ani grosza a raczej za jej doradctwem nie zrobiłbym żadnego ruchu. Ale to tylko mój przypadek ,pozdr.

Re: To mi LOTTO

grzegorz77 / 2008-11-06 21:34
Ja sie skusiłem na systemka 7 cyferek , matula przedwczoraj z dwóch takich miała 993 zł. pzdr.

Re: To mi LOTTO

grzegorz77 / 2008-11-06 23:29
Czyli dalej do pracy i do nauki ;)

Najnowsze wpisy