Forum

Komentarze użytkownika "grzegorz77"

Komentarze użytkownika: grzegorz77

grzegorz77 / 2008-11-14 03:02
Troszke inny czas ale i o tej porze ktoś tu sie znajdzie ;).A co do akcjii to sam dziś myślałem o wejściu ale to troszke zajmie więc odpuściłem. Jestem z tych co weszli 2 tyg więc czytam wykresy i staram sie je pojąc , pewno troszke to zajmie;) pzdr

Re: Scan2

grzegorz77 / 2008-12-17 17:35
To inaczej:) jak uważacie kiedy wyjść ze scan2?

Re: Szczesliwego Nowego Roku :)

grzegorz77 / 2008-12-31 12:36
Dużo zdrowia i szczęścia oraz udanych inwestycjii w tym nadchodzącym Nowym Roku 2009.
grzegorz77 / 2009-03-23 19:51
Dołączam sie do prośby ,choć ja nie mam jeszcze strat ale jest coraz bliżej :( Myśle zeby wogóle dać sobie spokój z fundami w Mbanku i przenieść wszystko na skandie ,Tam zostane tylko w emaklerze (niewielką kwotą ).
grzegorz77 / 2009-03-23 21:27
No ja oczywiście skorzytałem ,troszke za wcześnie i załapałem sie na spadki ale te,raz już up,skorzystałem również z przemyśleń Maxa i Zeusa więc ML5też mam . No i czytam i ucze sie dalej ;) pozdr
grzegorz77 / 2009-05-07 21:04
hehe :) 0,7 wedlug moich obliczen ale to raczej chodzilo mi o zrozumienie jak oni zaliczaja ;)pozdr

Re: 11.05-15.05

grzegorz77 / 2009-05-12 10:47
Gucioo daj uciec tym co sie troszke spoznili ;) ja dzis lubie ta zielen na gpw bo jestem z tych spoznionych :P .pozdr.

Re: Opinie o Doradztwie Finansowym EFEKT i pytanko w sprawie III filaru w Com...

grzegorz77 / 2009-05-15 10:46
Nastepny "bubel" z tego biura ,przy podpisywaniu umowy pani zapewniala mnie ,ze jesli bede chcial zwiekszyc wysokosc skladki regularnej to nie ma problemu ,co oczywniscie obnizy koszta prowizji w zaleznosci od skaldki regularnej. Chcialem wlasnie to zmienic i dowiedzialem sie ,ze skladke moglem ustalic tylko raz i tylko przy podpisaniu umowy ,teraz nie moge jej zmienic . (oczywiscie w przypadku mojej polisy) . Wiec jesli pojawi sie u was jakis doradca z efektu to.... pytac i czytac marnujac jego cenny czas;) lub to drugie wyjscie ;) (drzwi ktorymi wszedl) ps. sorki za brak polskich liter.
grzegorz77 / 2009-05-27 12:15
Bardzo sie przyda wszystkim takie info :) podobnie wychodzi jak mamy nawet 10 % jakiegos fundu potem wkladamy dodatkowe srodki (np. na rachunek dodatkowy) w tym momecie to juz nie jest 10% bo zwiekszyla sie wartosc calego portfela.pozdr
grzegorz77 / 2009-05-31 01:16
Widze ,że jest tu ktoś kto bardziej jest obeznany w tym temacie w związku z tym mam pytanko :) Też chciałbym wiedzieć jaką stope zwrotu osiągam ale jak to obliczyć jeśli co miesiąc wpływa mi na konto 200zł składki regularnej a dodatkowo wpłacam składke dodatkową ,która jest "nieregularna" :) często sie to zmienia w zależności od srodków ale wpłacam tyle abym obecnie nie musiał wypłacać . ( myśle o tym aby ujednolicić składke dodatkową na równe co miesięczne wpłaty).Hilsen fra Norge:)
grzegorz77 / 2009-05-31 23:02
Dzieki :) odpisuje pozno ale jak juz Kinia powiedziala super pogoda i pojechalem dzis na fiordy na slonko:)Co inwestycji to probuje w roznych miejscach i Skandia i troszke eMakler (tam mam za malo wiedzy wiec niewielkie kwoty). Mam dostep do fundow z mBanku. Troszke jest mozliwosci wiec trzeba sie uczyc i probowac:) Jak to napistasales staram sie "aktywnie " inwestowac czyli byc tam gdzie przyniesie to % na plus z moich zarobionych na obczyznie pieniazkow.Ps, do Kini2006 niestety nie moge zwiekszyc skladki regularnej ,juz dzwonilem i pytalem bo tez wiedzialem ,ze wieksza skladka to mniejsze oplaty ale niestety nie przy mojej umowie :(,jak mi powiedziano kazda skladka poprostu bedzie jakby nadplata.Dlatego tez spora czesc srodkow probuje lokowac gdzie indziej,widocznie Skandia nie chce wiecej srodkow na moim koncie;)pozdr
grzegorz77 / 2009-06-01 09:54
Tak jest ten 5-cioletni okres po ktorym nie musze juz wplacac jak nie chce lecz wplacona kwota musi zostac do konca umowy a moja jest dluga bo mam zbierac na emeryturke lepsza niz w ZUS-sie:)No ale roznie w zyciu bywa teraz mam "wiecej" za rok moge nie miec dlatego tez ciesze sie ze mam taka skaldke, nadwyzke zawsze moge gdzies ulokowac ,chocby w skandii na koncie dodatkowym. Teraz trzeba leciec zarobic na nadwyzke a ze dzis w Norwegii dzie swiateczny to placa jak za niedziele.pozdr
grzegorz77 / 2009-06-04 21:15
JA sch1 mam 40% portfela i odrazu widać roznice ;)jeszcze brakuje do odrobienia strat ale to jest tuż tuż :) I za sch1 pokłony w strone łukasza nie zapominając i innych którzy dają nam nadzieje max,zeus,priv i pewno wielu innych no i jest kinia2006 która daje nam uśmiech :)pozdr
grzegorz77 / 2009-05-07 12:25
Dzieki :) troszke sie w tym zgubilem tym bardziej ,ze 27,04 dalem zlecenie przed 21:30 widoczne bylo 04 maja , wiem ze byl 1,2,3 wolny ale cos mi wycena nie pasowala bo byla nizsza niz wycena tego fundu z 29 kwietnia. pozdr .
grzegorz77 / 2009-05-07 10:29
Czyli jak dalem zlecenie w poniedzialek przed 21:30 to wykonanie wedlug wyceny z srody ? a widoczne w portfelu powinno byc dzis ? Jak narazie nie widze tego w swoim portfelu.

Najnowsze wpisy