Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac1"

oszczędzanie na ogrzewaniu

grzesiek_pac1 / 2012-11-05 15:12 / Bywalec forum
najlepiej to jest ocieplić dom/mieszkanie z zewnątrz, jednorazowo to może jest i wydatek, ale zwróci się, bo będzie na lata

Re: Trotyl na pokładzie Tu-154M? Huczy w rosyjskiej prasie

grzesiek_pac1 / 2012-11-05 12:51 / Bywalec forum
jakby Rzeczpospolita nie wyskoczyła wtedy z tą wiadomościa na pierwszej stronie to nikt by dziś o trotylu nie pisał i nie ma znaczenia że zdementowali tę informację i wydali oświadczenie, bo tego już nie zakodowano

Re: Otrzęsiny u Salezjanów naruszały godność uczniów

grzesiek_pac1 / 2012-10-25 15:28 / Bywalec forum
oczywiście że naruszyły, ale to było wiadomo od samego początku pzrecież, poza tym zdjęcia mówiły samem za siebie

awaria w BPH

grzesiek_pac1 / 2012-10-24 15:25 / Bywalec forum
czytałem gdzieś że cały bank ma jakieś problemy , że właśnei jakąś awarię mają czy coś

Re: Pseudokibice Widzewa w areszcie. Za atak na policjantów

grzesiek_pac1 / 2012-10-23 11:00 / Bywalec forum
za atak na policjantów?? a co ze zdomolowaniem dworca i narażeniem spółki czy miasta na straty w wysokości ok 60 tys zł??

Re: Kierunki zamawiane. Informatyka na pierwszym miejscu

grzesiek_pac1 / 2012-10-22 11:34 / Bywalec forum
a mogłoby sie wydawać, że jest już mały przesyt informatyklami na rynku, a nie dość że nie ma to jeszcze pierwsze miejsce w kierunkach zamawianych

Re: UNIKAJCIE CITIBANKU !

grzesiek_pac1 / 2012-10-19 09:02 / Bywalec forum
a ja tam miałem konto i w sumie to mam dalej i raczej zadowolony byłem, nie maiłęm żadnych dziwnych akcji

Re: Walka z korupcją. Nowy program antykorupcyjny możliwy w 2013 r.

grzesiek_pac1 / 2012-10-19 08:50 / Bywalec forum
no pzrecież już od dawna miała być wielka walko z przeciwdziałaniem korupcji, nie był to jeden z głownych postulatów PO? tak coś mi się kojarzy

skok z 39 kilometrów

grzesiek_pac1 / 2012-10-15 08:50 / Bywalec forum
Widzieliście ten wczorajszy skok? Baugmartner pobił 3 rekordy, tylko zdaje się że jednego mu się nie udało pzrepić, ale powiem wam, ze jak zobaczyłem go tam na górze, to nie wiem czy ja sam miałbym odwagę tak się rzucić

Re: Aborcja w Polsce. Prezydent zaskoczony postawą posłów PO

grzesiek_pac1 / 2012-10-11 09:23 / Bywalec forum
ja też jestem zaskoczony postawą PO, większość okazała się konserwatywna mocno, a ja głosowałam na nich jako na partię liberalna jednak

kredyt samochodowy po zakupie auta

grzesiek_pac1 / 2012-10-10 14:40 / Bywalec forum
Zakupiłem auta za gotówkę i myślałem ze dam radę to jakoś opędzić, ale pzreliczyłem się, czy moge jeszcze wziąć kredyt na zakup samocodu? może wystarczy że pzredstawię jakiś dowód zakupu albo coś takiego?

Re: Opłaty interchange będą niższe? Senatorzy są za

grzesiek_pac1 / 2012-10-05 12:57 / Bywalec forum
to przy okazji zapytam, czy to zgodne z prawem, że są limity w sklepach od których można kartami płacić?

Re: Aleksander Kwaśniewski ma misję. Potrwa do końca roku

grzesiek_pac1 / 2012-10-03 14:59 / Bywalec forum
zastanawiam się gdzie leży granica, jak bardzo można ingerować w sprawy wewnętrzne innego kraju?

Re: Podatki już nie wzrosną - twierdzi wiceminister finansów

grzesiek_pac1 / 2012-09-28 10:46 / Bywalec forum
jasne i było hasło znamienne: czy się siedzi czy się leży tysiąc zł się należy, to się teraz nie ma co dziwić, ze kraj w takim stanie mamy po tych świetlanych latach PRLu

"Tusk powinien podać się do dymisji. Przeprosiny nie wystarczą"

grzesiek_pac1 / 2012-09-28 10:42 / Bywalec forum
naprawdę uważacie, ze gdyby wtedy kto inny zarządzał pańswtem to sytuacja by wyglądała inaczej? pzrecież Tusk zrobił wszytsko to w tej kwestii mógł zrobić i powinniśmy dać już spokój tym spekulacjom i oskarżeniom

Najnowsze wpisy