Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac1"

czego unikac w pisaniu CV?

grzesiek_pac1 / 2013-01-14 11:30 / Bywalec forum
ważna bardzo rada: nie kłam! bo to wyjdzie w rozmowie jak nic i wtedy będzie naprawdę siara i będziesz skreślony na samym początku
grzesiek_pac1 / 2012-12-28 15:39 / Bywalec forum
zapowiada się nieźle, przynajmniej zwiastun takie wyobrażenie mi daje, może być naprawdę jedną z lepszych gier

powietrze w Krakowie

grzesiek_pac1 / 2012-12-20 09:16 / Bywalec forum
Wiecie, ze Kraków jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce? dziś na przykład stężenie pyłu w powietrzy znów jest ponad dopuszczalną normę i zaleca się, zeby w miarę możliwości nie przebywać na świeżym powietrzu.

Re: Ptasia grypa w Indonezji. Zmarł czterolatek

grzesiek_pac1 / 2012-12-18 13:09 / Bywalec forum
wiadomo - przykre i starszne, ale czy to powód żeby media na każdym portalu o tym pisały i siały poanikę?

Re: W Syrii braki w zaopatrzeniu coraz dotkliwsze

grzesiek_pac1 / 2012-12-14 15:45 / Bywalec forum
głód i ubóstwo to efekty ubozne każdej wojny i wszyscy doskonale wiedzieli, ze prędzej czy później dosięgnie to też Syrię

Re: Rakiety Korei Północnej zmusiły ONZ do reakcji

grzesiek_pac1 / 2012-12-13 12:49 / Bywalec forum
sytaucja sie robi coraz bardziej napięta widzę, najpierw te rakiety Korei Płn teraz Japonia się skarży, ze Chiny naruszyły jej przestzreń powietrzną

Re: Sondaż TNS. Polacy uważają, że ochrona środowiska uratuje krajową...

grzesiek_pac1 / 2012-12-07 15:38 / Bywalec forum
wg mnie to w ogóle nie ma co ratowac, bo ma się w całkiem dobrym stanie, pzrynajmniej na tle Europy radzi sobie jako tako

Re: Hamburger może pójść w odstawkę. Dlaczego?

grzesiek_pac1 / 2012-11-30 12:02 / Bywalec forum
i bardzo dobrze, pzreciez to takie syfiaste jedzenie, ja to w ogóle ejstem za tym, żeby zakazać fast foodów dla zdrowia publicznego

Re: Bilet na pociąg można kupić już przez komórkę

grzesiek_pac1 / 2012-11-30 11:13 / Bywalec forum
no to fajnie, w końcu trochę się zaczyna zmieniać u nas w kraju na lepsze, na lepsze dla pasażerów np

Re: Zbrodnie wojenne. Trybunał w Hadze uniewinnił byłego premiera Kosowa

grzesiek_pac1 / 2012-11-29 12:52 / Bywalec forum
no i jak tu wierzyć w sprawiedliwość szeroko pojmowaną? skoro uniewinnia się ludzi takiego pokroju

żywność modyfikowana

grzesiek_pac1 / 2012-11-27 11:17 / Bywalec forum
Jeki jest wasze zdanie na tema tej żywności modyfikowanej genetycznie? w internecie wielka burza, nie tylko w internecie zresztą a mi się wydaje, ze nie ma za bardzo w tymi nic złego, ze gdyby było szkodliwe, to by nie zostało wprowadzone

dla kogo lokal socjalny?

grzesiek_pac1 / 2012-11-26 12:51 / Bywalec forum
musi Pani zapytać w gminie jak to wyglada, bo to są wewnętzrne kryteria, którymi się urząd gminy kieruje

Re: Kubica wypadł z trasy. To przez błąd pilota?

grzesiek_pac1 / 2012-11-26 08:38 / Bywalec forum
jechał 50 km szybciej niż powinien, no to chyba pilota błąd bo kogo innego? a na takiej trasie 50 km to znów nie taka błahostka

Re: Rejestry dłużników. Gdzie sprawdzisz partnera?

grzesiek_pac1 / 2012-11-23 08:44 / Bywalec forum
Ja w ogóle nie wiedziałem, ze jest możliwa taka wewnętrzna kontrola, ale dobrze wiedzieć, dzięki za informacje. To chyba będzie bardziej komfortowe i bardziej bezpieczne rozwiązanie.

Armeński samolot z pomocą dla Syrii zmuszony do lądowania w Turcji

grzesiek_pac1 / 2012-11-08 10:38 / Bywalec forum
nieżle, coraz bardziej się zaognia ten cały konflikt tam, a Ameryka też coraz bardziej się angażuje widzę, ciekawe czy zbrojnie też zaczną wspomagać Syrię
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7

Najnowsze wpisy