Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac1"

"Tusk powinien podać się do dymisji. Przeprosiny nie wystarczą"

grzesiek_pac1 / 2012-09-28 10:42 / Bywalec forum
naprawdę uważacie, ze gdyby wtedy kto inny zarządzał pańswtem to sytuacja by wyglądała inaczej? pzrecież Tusk zrobił wszytsko to w tej kwestii mógł zrobić i powinniśmy dać już spokój tym spekulacjom i oskarżeniom

Re: Otrzęsiny u Salezjanów naruszały godność uczniów

grzesiek_pac1 / 2012-10-25 15:28 / Bywalec forum
oczywiście że naruszyły, ale to było wiadomo od samego początku pzrecież, poza tym zdjęcia mówiły samem za siebie

Re: Euro 2012. Prezydent Warszawy tłumaczy, dlaczego Rosjanie mogli...

grzesiek_pac1 / 2012-06-15 08:38 / Bywalec forum
a zauważyłeś kibole po której stronie byli bardziej porywczy i agresywnie? i jak się mają statystyki jeśli chodzi o zatrzymania?zdaje się, że sporo więcej polskich kiboli

Re: Podatki już nie wzrosną - twierdzi wiceminister finansów

grzesiek_pac1 / 2012-09-28 10:46 / Bywalec forum
jasne i było hasło znamienne: czy się siedzi czy się leży tysiąc zł się należy, to się teraz nie ma co dziwić, ze kraj w takim stanie mamy po tych świetlanych latach PRLu

Re: Legutko: Katastrofa Smoleńska to największy skandal

grzesiek_pac1 / 2012-03-28 13:08 / Bywalec forum
Dlaczego wszyscy zginęli: to chyba nie jest jakieś odbiegające od normy, skoro była taka siła i jeszcze do tego prędkość samolotu.

jaki program księgowy?

grzesiek_pac1 / 2012-03-05 14:33 / Bywalec forum
witam, czy mogą mi Państwo polecić jakiś dobry i łatwy w obsłudze program do obsługi wszytskich niezbędnych operacji związanych z ksiegowością małej firmy? Zastanawiałem się chwilę nad Symfonią, ale słyszałem sporo negatywnych opinii, jakich programów używają Państwo?

Re: Aborcja w Polsce. Prezydent zaskoczony postawą posłów PO

grzesiek_pac1 / 2012-10-11 09:23 / Bywalec forum
ja też jestem zaskoczony postawą PO, większość okazała się konserwatywna mocno, a ja głosowałam na nich jako na partię liberalna jednak

Re: Bronisław Komorowski jest prezydentem dokładnie od dwóch lat. Oto...

grzesiek_pac1 / 2012-08-06 10:06 / Bywalec forum
no ale zastanówmy się czy prezydent w Polsce naprawdę może az tak dużo? pełni raczej funkcję reprezentacyjną, czasem coś zawetuje ot i tyle więc średnio jest co podsumowywać

jak reklamować firmę?

grzesiek_pac1 / 2012-03-06 14:09 / Bywalec forum
jak mogę skutecznie rozreklamować swoją firmę z branży gastronomicznej, zajmuję się kateringiem i zależy mi na tym aby informacja o firmie dotarła do możliwie największego grona potencjalnych klientów, może jakieś ulotki roznosić po firmach ?

ekshumacja wszystkich ofiar

grzesiek_pac1 / 2012-09-21 11:26 / Bywalec forum
no weisz to dopiero 2 lata, a w trumnach przyleciały już ciała, to chyaba nikogo bliskiego nie było przy tym jak umeiszczali w trumnie, tylko przy identyfikacji byli i to też chyba nie wszyscy

kilka działalności a składki ZUS

grzesiek_pac1 / 2012-09-25 11:32 / Bywalec forum
Czy jeżeli będę prowadził 3 działalności gosdpodarcze, to czy po 1 skałdki ZUS muszę odprowadzać od każdej z osobna? a po 2 jeśli tak, to czy we wszytskich tzrech mam szansę na te skłądki preferencyjne?

umowa o dzieło a ubezpieczenie zdrowotne

grzesiek_pac1 / 2012-09-26 08:49 / Bywalec forum
Od 1.10 rozpoczynam pracę na umowę o dzieło, powiedzcie mi jak tam wygląda kwestia ubezpieczenia zdrowotnego? czy pracodawca mi go opłaci, albo czy mogę jakoś dodatkowo sobie samemu opłacić?

kredyt inwestycyjny

grzesiek_pac1 / 2012-09-28 08:22 / Bywalec forum
Chiałbym zainwestować na giełdzie pewne pieniądze, których de facto nie mam jeszcze, ale zastanawiam się czy jakiś bank na ten cel dałby mi kredyt inwestycyjny? czy w ogóle to jest spotykane?

awaria w BPH

grzesiek_pac1 / 2012-10-24 15:25 / Bywalec forum
czytałem gdzieś że cały bank ma jakieś problemy , że właśnei jakąś awarię mają czy coś

Re: Aleksander Kwaśniewski ma misję. Potrwa do końca roku

grzesiek_pac1 / 2012-10-03 14:59 / Bywalec forum
zastanawiam się gdzie leży granica, jak bardzo można ingerować w sprawy wewnętrzne innego kraju?
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7

Najnowsze wpisy