Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac1"

umowy śmieciowe a kredyt

grzesiek_pac1 / 2012-03-21 11:31 / Bywalec forum
jakby chociaż jedno z was miało umowę o pracę, to by było lepiej, a tak to szczerze mówiąc marne szanse

Re: Zasiłek dla bezrobotnych do zwrotu. Słusznie?

grzesiek_pac1 / 2012-03-23 11:19 / Bywalec forum
dlaczego pracownik ma zwracać zasiłek? pzreciez póki nie wygrał sprawy, nie miał żadnych dochodów io zatrudniony nie był

protest w Krakowie

grzesiek_pac1 / 2012-03-27 11:26 / Bywalec forum
dyskutować to niech się uczą na polskim albo na wosie, a na historii niech wkuwają daty, nazwiska i kojarzą fakty, niech wiedzą jakie było tło historyczne konkretnych wydarzeń.

Re: Polskie więzienia CIA. SLD się broni

grzesiek_pac1 / 2012-03-27 11:50 / Bywalec forum
czyli, ze tylko transportowaliśmy i tyle? jakoś nie chce mi się w to wierzyć

Poszukiwanie kitesurfera. Jest nagroda

grzesiek_pac1 / 2012-03-05 08:15 / Bywalec forum
Normalne, ze poszukują kogoś, kto zaginął, obojętnie co by było przyczyną zaginięcia.Ala na szczęście został odnaleziony żywy i w całkiem dobrej kondycji.

Re: Kredyty hipoteczne w obcych walutach są coraz mniej dostępne

grzesiek_pac1 / 2012-03-02 10:09 / Bywalec forum
branie w tych obcych walutach jakoś mnie nie pzrekonuje, to trochę taka ruletka, albo zarobimy na tym albo stracimy. Bezpieczniej wg mnie jest branie w złotówkach, nie będzie zaskoczenia i wiadomo co i jak na samym pcozątku

Reklamacja kurtki

grzesiek_pac1 / 2012-02-03 09:19 / Bywalec forum
Dobrze by było jakbyś nie przyjęła tej decyzji, to znaczy zawiadomiła, ze się nie zgadasz z decyzją. Teraz możesz napisać odwołanie, tłumacząc, że decyzja jest krzywdząca i dobrze by było jakbyś załączyła opinię rzeczoznawcy, najlepiej na własną rękę, bo w takich firmach zazwyczaj mają swoich, którzy są mało obiektywni.

pit z błędem

grzesiek_pac1 / 2012-02-06 11:52 / Bywalec forum
Wydaje mi się, ze powinnaś złożyć tak zwaną deklarację korygującą. Do niej należy dołączyć pisemne uzasadnienie, dlaczego dokonujesz korekty. wraz z dołączonym pisemnym uzasadnieniem z jakiej przyczyny taka korekta jest konieczna.

Zachowek

grzesiek_pac1 / 2012-02-08 13:50 / Bywalec forum
Mógłby ktoś mi rozjaśnić co to właściwie jest ten zachowek? Umarł mi ojciec niedawno i w testamencie zapisał niby wszystko na matkę, ale podobno ten zachowek daje mi jakieś mozliwości na odzyskanie części majątku. Wie ktoś o co chodzi i jak to działa?

Pawlak: liczę na kompromis w sprawie emerytur

grzesiek_pac1 / 2012-02-13 10:15 / Bywalec forum
Pawlak musi liczyć na kompromis, bo prawda jest taka, ze jak nie dojdą do niego, to będzie po koalicji i nawet jak ktoś przyjmie PSL do swojej drużyny, to nigdzie nie będą mieli tyle to powiedzenia, co teraz.

koniec z nocnymi sklepami?

grzesiek_pac1 / 2012-02-15 09:25 / Bywalec forum
Czy myślicie, że możliwe jest żeby w Polsce zamknięto sklepy nocne alkoholowe? Pzrecież ja jako właściciel takiego sklepu, zbankrutowałbym od razu, co jak co, ale interes na sprzedaży alkoholi zawsze się kręcił i bez względu na kryzys był pewny. A teraz podobno UE chce ograniczyć spzredaż do 8 godz? I żeby tylko państwo mogło spzredawać? Wie ktoś coś na ten temat?

Re: ACTA - "Rząd nie zmienił zdania pod wpływem demonstracji"

grzesiek_pac1 / 2012-02-21 13:21 / Bywalec forum
skoro nie naciski demonstracyjne, to ciekawe co? i po w ogóle było skąłdanie podpisu?

Budujcie meczety dla naszych przyjaciół

grzesiek_pac1 / 2012-02-24 08:42 / Bywalec forum
Z jednej strony spoko że przeprasza, bo powinien, ale z drugiej str co im po tym? żołnierze psują swój wizerunek, zakładają majtki na hełmy, pala Koran, upokarzają więźniów - jak to świadczy o "wyzwolicielach"?

Paserstwo

grzesiek_pac1 / 2012-02-24 15:11 / Bywalec forum
to jest tak zwane paserstwo nieumyślne, jeśli nigdy nie miałaś do czynienia z łamaniem prawa, nie byłaś spisywana ani nic takiego i jeśli anparwdę nie miałaś pojęcia skąd pochodził ten telefon , to powinno się skończyć na upomnieniu pisemnym

praca w sobotę

grzesiek_pac1 / 2012-02-27 12:38 / Bywalec forum
Za pracę w sobotę przysługuje normalnie dzień wolny do odebrania i pracodawca musi to zrobić, tzn musi udzielić takiego dnia

Najnowsze wpisy