Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac1"

Re: Kierunki zamawiane. Informatyka na pierwszym miejscu

grzesiek_pac1 / 2012-10-22 11:34 / Bywalec forum
a mogłoby sie wydawać, że jest już mały przesyt informatyklami na rynku, a nie dość że nie ma to jeszcze pierwsze miejsce w kierunkach zamawianych

Re: Pseudokibice Widzewa w areszcie. Za atak na policjantów

grzesiek_pac1 / 2012-10-23 11:00 / Bywalec forum
za atak na policjantów?? a co ze zdomolowaniem dworca i narażeniem spółki czy miasta na straty w wysokości ok 60 tys zł??

Re: Trotyl na pokładzie Tu-154M? Huczy w rosyjskiej prasie

grzesiek_pac1 / 2012-11-05 12:51 / Bywalec forum
jakby Rzeczpospolita nie wyskoczyła wtedy z tą wiadomościa na pierwszej stronie to nikt by dziś o trotylu nie pisał i nie ma znaczenia że zdementowali tę informację i wydali oświadczenie, bo tego już nie zakodowano

oszczędzanie na ogrzewaniu

grzesiek_pac1 / 2012-11-05 15:12 / Bywalec forum
najlepiej to jest ocieplić dom/mieszkanie z zewnątrz, jednorazowo to może jest i wydatek, ale zwróci się, bo będzie na lata

Armeński samolot z pomocą dla Syrii zmuszony do lądowania w Turcji

grzesiek_pac1 / 2012-11-08 10:38 / Bywalec forum
nieżle, coraz bardziej się zaognia ten cały konflikt tam, a Ameryka też coraz bardziej się angażuje widzę, ciekawe czy zbrojnie też zaczną wspomagać Syrię

Re: Rejestry dłużników. Gdzie sprawdzisz partnera?

grzesiek_pac1 / 2012-11-23 08:44 / Bywalec forum
Ja w ogóle nie wiedziałem, ze jest możliwa taka wewnętrzna kontrola, ale dobrze wiedzieć, dzięki za informacje. To chyba będzie bardziej komfortowe i bardziej bezpieczne rozwiązanie.

czego unikac w pisaniu CV?

grzesiek_pac1 / 2013-01-14 11:30 / Bywalec forum
ważna bardzo rada: nie kłam! bo to wyjdzie w rozmowie jak nic i wtedy będzie naprawdę siara i będziesz skreślony na samym początku

Spotykając sie ze zdrajcami i szkodnikami poparcia Polonii Amerykańskiej nie zyska

grzesiek_pac1 / 2012-07-30 12:19 / Bywalec forum
ale zastanaia mnie tylko czy jego w ogóle ktokolwiek do Polski zapraszał? czy sobie umyślił, że nas odwiedzi i tak też zrobił? i niczyja zgoda nie była mu potzrebna?

Wisława Szymborska nie żyje

grzesiek_pac1 / 2012-02-02 12:07 / Bywalec forum
Też odnoszę wrażenie, że odchodzą sami najwięksi, spośród Polaków. Musimy pamiętać o niej, jakby wciąż była z nami. Najlepszym hołdem będzie zachowanie w pamięci jej poezji i nie tylko teraz - kiedy umarła, ale i za rok i za trzy,

Sakrament małżeństwa - kościół zmienia zasady

grzesiek_pac1 / 2012-03-07 08:39 / Bywalec forum
W maju Benedykt XVI na Kongresie Rodzin w Mediolanie ma ogłosić nowe zasady obowiązujące przy sakramencie małżeństwa. Młodzi będą musieli dużo wczesniej zgłosić w parafii chęć zawarcia małzeństwa, do tej pory było to 3 miesiace, od maja ma być 6. Cięzko będzie w takim razie o szybki ślub.

Re: Prezydent skierował waloryzację emerytur do Trybunału

grzesiek_pac1 / 2012-03-08 08:30 / Bywalec forum
ale dlaczego? chodzi o to, że to może być niesprawiedliwe i dlatego nie do końca zgodne z konstytucją? stąd to skierowanie do Trybunału?

Re: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała 50 milionów

grzesiek_pac1 / 2012-03-09 14:09 / Bywalec forum
to jest niesamowite że po tylu latach już, Polacy wciąż się mobilizują chociaż tego jednego dnia i pomagają, że jeszcze nam się nie znudziło, plus dla nas!

6 tys. zł emerytury dla płk Przybyła

grzesiek_pac1 / 2012-03-14 08:43 / Bywalec forum
Pułkownik Przybył, który kilka tygodni temu próbowała popełnić samobójstwo albo chciał upozorować próbę odebrania sobie życia (jestem przekonany do tej drugiej wersji) ma pzrejść w stan spoczynku i dostać 6 tys zł emerytury. Za co? ja się grzecznie pytam, za co?

jak rozliczyć delegację krajową

grzesiek_pac1 / 2012-03-19 09:05 / Bywalec forum
Może mi ktoś pomóc i wyjaśnić, jak się rozlicza delegację krajową? Od niedawna prowadzę firmę dopiero i to pierwszy wyjazd na który muszę wysłać pracownika dlatego zupełnie nie wiem jak mam to rozliczyć, są chyba jakieś ogólne zasady, tak?

złe parkowanie - jaka kara?

grzesiek_pac1 / 2012-03-20 10:35 / Bywalec forum
jak to w końcu jest z tym parkowaniem w strefie płatnej? czy jeżeli moje auto stoi dłużej niż pzrewidział kupiony przeze mnie bilet, to mogę zostać ukarany dwukrotnie? Dostałem grzywnę w wsyokości 200zł i blokadę na koła, czy to zgodne z prawem?

Najnowsze wpisy