Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac1"

Re: Prokuratorzy będą mieć swój kodeks etyczny

grzesiek_pac1 / 2012-09-20 10:28 / Bywalec forum
i ze niby ten kodeks będzie miał im w czyms pomóc tak? te wymagania wyższej moralności ze względu na bycie prokuratorem już nie wystarcza? obłęd

rejestracja firmy gdzie?

grzesiek_pac1 / 2012-09-19 08:39 / Bywalec forum
Jestem w trakcie dopełniania formalności dotyczących zakładania firmy, mam dylemat tylko gdzie powinieniem zarejestrować firmę, czy tam gdzie faktycznie działa czy w miejscu mojego zameldowania?

zwolnienie lekarskie kontrola

grzesiek_pac1 / 2012-08-06 14:01 / Bywalec forum
Przebywam na zwolnieniu lekarskim już drugi miesiąc, myślicie, ze pracodawca może chcieć mnie sprawdzić? i w jaki sposób to może zrobić gdyby chciał? przyśle kogoś do mnie do domu czy co?

Re: Wojna w Syrii. Bomba wybuchła w siedzibie radia i TV

grzesiek_pac1 / 2012-08-06 14:50 / Bywalec forum
jak premier uciekł i się dołączył do zbuntowanej części, to nic dobrego tam wyniknąć nie może niestety

mogę nie przyjąć spadku?

grzesiek_pac1 / 2012-08-07 09:43 / Bywalec forum
Dostałam spadek po zmarłym ojcu, zapisał w testamencie mi jakąś nieruchomość, ale nie chcę tego przyjąc, za dużo krzywd mi wyrządził, zebym teraz cokolwiek chciał mieć po nim. Czy mogę nie przyjąć spadku i jak to zrobić?

dodatkowy podatek od spadku ?

grzesiek_pac1 / 2012-08-20 09:06 / Bywalec forum
Dostaliśmy z siostrą w spadku wspólnie mieszkanie. Siostra chce, zebym ją spłacić w zamian za udziały i mieszkanie byłoby tylko i wyłącznie moje. Czy będziemy musieli płacić jakiś dodatkowy podatek w takiej sytuacji?

wypowiedzenie umowy kredytu

grzesiek_pac1 / 2012-08-28 08:44 / Bywalec forum
Mojemu znajomemu bank wypowiedział umowę kredytową, czy miał prawo tego dokonać i na jakiej podstawie i jakie są wtedydy konsekwencje dla kredytobiorcy, co się dzieje z tym długiem wtedy?

Re: Eksplozja bomby w Monachium. Duże straty

grzesiek_pac1 / 2012-08-29 11:27 / Bywalec forum
widziałam filmik, masakra jaka to była siła eksplozji, ale że kurczę, ze nie potrafili jej rozbroić? mogli wezwać większych specjalsitów chyba, przecież ktoś by to zrobił na pewno

drzewo u sąsiada gałęzie u mnie

grzesiek_pac1 / 2012-08-30 11:57 / Bywalec forum
Zgodnie z art. 150 kodeksu cywilnego może Pan obciąć i zachować dla siebie gałęzie, co za tym idzie grabić samemu liści z tych gałezi opadające jak zbierać i owoce

rozwiązanie umowy za porozumieniem stron

grzesiek_pac1 / 2012-08-31 08:51 / Bywalec forum
Chcę złozyć wypowiedzenie z pracy, ale zależy mi bardzo żeby było to na zasadzie porozumienia stron, bo wtedy chyba nie muszę mieć tego długiego okresu wypowiedzenia, tak? i czy na wypowiedzeniu mogę zaznaczyć, ze taką formę preferuję?

Re: Wysypiska śmieci. Likiwdacjach dzikich - pochłania miliony

grzesiek_pac1 / 2012-09-11 14:36 / Bywalec forum
dokładnie, czasem sobie myślę, ze jakimi bezmózgowcami my jednak jesteśmy to się w głowie nie mieści po prostu, żeby robić dzikiwe wysypiska śmieci? teraz? kiedy nasz świadomość powinna być większa

Antykomor.pl dziś wyrok dla twórcy

grzesiek_pac1 / 2012-09-14 09:05 / Bywalec forum
Dziś ma zapaść wyrok dla twórcy satyrycznej strony Antykomor.pl Zobaczcie jak wymiar sprawiedliwość chce, to działa i szybko i sprawnie i wcale procesy nie muszą się ciągnąć latami, wystarczy trochę mobilizacji.

miejsce w garażu dla każdego?

grzesiek_pac1 / 2012-08-01 15:10 / Bywalec forum
Kupiłam u dewelopera mieszkanie w bloku, które będzie skońćzone za parę miesiecy. Jak wygląda kwestia miejsca garażowego? czy należy mi się jako właścicielowi mieszkania czy muszę go wykupić jakoś dodatkowo?

Re: Opłaty interchange będą niższe? Senatorzy są za

grzesiek_pac1 / 2012-10-05 12:57 / Bywalec forum
to przy okazji zapytam, czy to zgodne z prawem, że są limity w sklepach od których można kartami płacić?

kredyt samochodowy po zakupie auta

grzesiek_pac1 / 2012-10-10 14:40 / Bywalec forum
Zakupiłem auta za gotówkę i myślałem ze dam radę to jakoś opędzić, ale pzreliczyłem się, czy moge jeszcze wziąć kredyt na zakup samocodu? może wystarczy że pzredstawię jakiś dowód zakupu albo coś takiego?

Najnowsze wpisy