Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac1"

wypowiedzenie umowy OC

grzesiek_pac1 / 2012-05-23 12:39 / Bywalec forum
Czy orientujecie się czy mogę i w jaki sposób wypowiedzieć umowę OC obecnemu ubezpieczycielowi? Znalazłem po prostu dużo lepszą ofertę na rynku i nie uśmiecha mi się przepłacać, a umowę mam jeszcze podpisaną na 6 miesięcy.

Re: Działkę budowlaną w Szwecji dostaniesz za darmo

grzesiek_pac1 / 2012-05-23 14:41 / Bywalec forum
ale weź pod uwagę, że tam jest tak srogi klimat, że mało kto chcialby się tam osiedlać i dlatego głownie te działki rozdają

samozatrudnienie a prawo do zasiłku

grzesiek_pac1 / 2012-05-24 11:14 / Bywalec forum
Prowadziłem właśną działalność gospodarczą przez okres 3 lat, treaz jestem zmuszony do jej zawieszenie, czy to że uprawnia mnie do otzrymywania zasiłku dla bezrobotnych?

Re: Stosunki polsko-litewskie znów napięte? Nota w sprawie wycieczki

grzesiek_pac1 / 2012-05-25 10:44 / Bywalec forum
trochę to dziwne, że prezydent Litwy jechała do Stanów, zeby tam się żaliś na stosunki z Polską

zwolnienia - gdzie największe?

grzesiek_pac1 / 2012-05-28 12:56 / Bywalec forum
finanse najbardziej ucierpią, ale także zwolnienia dotkną telekomunikację oraz branżę samochodową podobno, a zatrudnienia warto szukać w handlu albo księgowości

Wiek emerytalny. SLD jednak zgłosi wniosek o referendum?

grzesiek_pac1 / 2012-06-01 09:33 / Bywalec forum
aa tam wymyślają, czas na takie wnioski już był, a teraz jak Sejm i senta pzregłosowali i tylko prezydent jeszcze to im się zebrało na jakieś referenda

zastraszanie pracownika

grzesiek_pac1 / 2012-06-06 10:07 / Bywalec forum
Szef wymaga ode mnie żebym podpisywał się swoim nazwiskiem pod dokumentami, które niekoniecznie są zgodne z prawem, jak delikatnie odmówiłem, zaszantażował mnie, że wylecę z pracy jak będę zbyt ciekawski. Co powinieniem zrobić ?

odwołanie od niezdanego egzaminu na prawo jazdy

grzesiek_pac1 / 2012-06-11 15:16 / Bywalec forum
odwołać się pewnie możesz, jak od wszytskiego w sumie, ale zastanów się czy warto, bo teraz w każdym samochodzie są kamery przecież, to nie wiem czy był ryzykował oblewając Cię i nie mając powodu jednoczesnie

Re: Mama w pracy. Większość chce kariery

grzesiek_pac1 / 2012-06-13 10:13 / Bywalec forum
ale obecnie zamrożono przecież zatrudnienia w administracji publicznej, są tylko staże i ewentualne umowy na zastępstwo, nic ponad to

radny PiS dziękuje kibolom

grzesiek_pac1 / 2012-06-14 14:25 / Bywalec forum
i to radny Prawa i Sprawiedliwości? jedynej słusznej partii, dbającej o dobry wizerunek państwa i o obywateli RP?

Karta kredytowa-który bank wybrać?

grzesiek_pac1 / 2012-07-26 10:16 / Bywalec forum
a tzreba spełniać jakies określone warunki żeby taką kartę kredytową dostać? czy wystraczy po prostu zgłosić zapotzrebowanie czy raczej ochotę posiadania takowej?
1 2 3 4 5 6 7
na koniec starsze

Najnowsze wpisy