Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac1"

Re: Zbrodnie wojenne. Trybunał w Hadze uniewinnił byłego premiera Kosowa

grzesiek_pac1 / 2012-11-29 12:52 / Bywalec forum
no i jak tu wierzyć w sprawiedliwość szeroko pojmowaną? skoro uniewinnia się ludzi takiego pokroju

Re: Bilet na pociąg można kupić już przez komórkę

grzesiek_pac1 / 2012-11-30 11:13 / Bywalec forum
no to fajnie, w końcu trochę się zaczyna zmieniać u nas w kraju na lepsze, na lepsze dla pasażerów np

Re: Hamburger może pójść w odstawkę. Dlaczego?

grzesiek_pac1 / 2012-11-30 12:02 / Bywalec forum
i bardzo dobrze, pzreciez to takie syfiaste jedzenie, ja to w ogóle ejstem za tym, żeby zakazać fast foodów dla zdrowia publicznego

Re: Sondaż TNS. Polacy uważają, że ochrona środowiska uratuje krajową...

grzesiek_pac1 / 2012-12-07 15:38 / Bywalec forum
wg mnie to w ogóle nie ma co ratowac, bo ma się w całkiem dobrym stanie, pzrynajmniej na tle Europy radzi sobie jako tako

Re: Rakiety Korei Północnej zmusiły ONZ do reakcji

grzesiek_pac1 / 2012-12-13 12:49 / Bywalec forum
sytaucja sie robi coraz bardziej napięta widzę, najpierw te rakiety Korei Płn teraz Japonia się skarży, ze Chiny naruszyły jej przestzreń powietrzną

Re: W Syrii braki w zaopatrzeniu coraz dotkliwsze

grzesiek_pac1 / 2012-12-14 15:45 / Bywalec forum
głód i ubóstwo to efekty ubozne każdej wojny i wszyscy doskonale wiedzieli, ze prędzej czy później dosięgnie to też Syrię

Re: Ptasia grypa w Indonezji. Zmarł czterolatek

grzesiek_pac1 / 2012-12-18 13:09 / Bywalec forum
wiadomo - przykre i starszne, ale czy to powód żeby media na każdym portalu o tym pisały i siały poanikę?

powietrze w Krakowie

grzesiek_pac1 / 2012-12-20 09:16 / Bywalec forum
Wiecie, ze Kraków jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce? dziś na przykład stężenie pyłu w powietrzy znów jest ponad dopuszczalną normę i zaleca się, zeby w miarę możliwości nie przebywać na świeżym powietrzu.
grzesiek_pac1 / 2012-12-28 15:39 / Bywalec forum
zapowiada się nieźle, przynajmniej zwiastun takie wyobrażenie mi daje, może być naprawdę jedną z lepszych gier

żywność modyfikowana

grzesiek_pac1 / 2012-11-27 11:17 / Bywalec forum
Jeki jest wasze zdanie na tema tej żywności modyfikowanej genetycznie? w internecie wielka burza, nie tylko w internecie zresztą a mi się wydaje, ze nie ma za bardzo w tymi nic złego, ze gdyby było szkodliwe, to by nie zostało wprowadzone

dla kogo lokal socjalny?

grzesiek_pac1 / 2012-11-26 12:51 / Bywalec forum
musi Pani zapytać w gminie jak to wyglada, bo to są wewnętzrne kryteria, którymi się urząd gminy kieruje

Re: Kubica wypadł z trasy. To przez błąd pilota?

grzesiek_pac1 / 2012-11-26 08:38 / Bywalec forum
jechał 50 km szybciej niż powinien, no to chyba pilota błąd bo kogo innego? a na takiej trasie 50 km to znów nie taka błahostka

skok z 39 kilometrów

grzesiek_pac1 / 2012-10-15 08:50 / Bywalec forum
Widzieliście ten wczorajszy skok? Baugmartner pobił 3 rekordy, tylko zdaje się że jednego mu się nie udało pzrepić, ale powiem wam, ze jak zobaczyłem go tam na górze, to nie wiem czy ja sam miałbym odwagę tak się rzucić

Re: Walka z korupcją. Nowy program antykorupcyjny możliwy w 2013 r.

grzesiek_pac1 / 2012-10-19 08:50 / Bywalec forum
no pzrecież już od dawna miała być wielka walko z przeciwdziałaniem korupcji, nie był to jeden z głownych postulatów PO? tak coś mi się kojarzy

Re: UNIKAJCIE CITIBANKU !

grzesiek_pac1 / 2012-10-19 09:02 / Bywalec forum
a ja tam miałem konto i w sumie to mam dalej i raczej zadowolony byłem, nie maiłęm żadnych dziwnych akcji

Najnowsze wpisy