Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac12"

INSTRUKCJA DLA RZĄDU JAK ZMNIEJSZYĆ BEZROBOCIE

grzesiek_pac12 / 2012-03-09 12:09 / Bywalec forum
jasne, że nie spadnie, ale lepiej się przecież czy to słucha czy to czyta, że przewidywania są takie, że spadnie

Re: Nowicka apeluje o zdrowy rozsądek ws. budowy elektrowni atomowej

grzesiek_pac12 / 2012-03-12 12:19 / Bywalec forum
najlepsze jest to, ze jedna z propozycji umiejcowania takiej elektrowni to jakieś tereny nadmorskie, kto z was chciałby pojechać z rodziną na wczasy przy elektrowni atomowej?

ulga kościelna

grzesiek_pac12 / 2012-03-14 11:15 / Bywalec forum
ma Pani rację, że nie ma limitu, ale pzrelew na parafię nie rozwiązuje problemu, bo jest dokąłdnie zapisane, ze ta kwota musi być przekazana na jakeiś działanie charytatywne, na przykład na obozy dla młodzieży

Re: Samoobsługowe tankowanie LPG - czy jest na to szansa?

grzesiek_pac12 / 2012-03-14 14:42 / Bywalec forum
dokładnie, czy to jest w ogóle bezpieczne? jakoś nie wyobrażam sobie, że do tej pory do pewnych czynności były potrzebne uprawnienia, a teraz nagle nie są wymagane.

Jak odstąpić od umowy?

grzesiek_pac12 / 2012-03-19 13:16 / Bywalec forum
ale umowę podpisałeś na rok bez możliwego okresu wypowiedzenia?

Re: Jerzy Buzek we Wrocławiu: Europie brakuje wizji

grzesiek_pac12 / 2012-03-19 13:40 / Bywalec forum
ja tam go słucham, uważam , że Jerzy Buzek jest naprawdę jednym z mądrzejszych i bardziej wykwalifikowanych polityków i szczęście dla nas, że pełnił taką funkcję

Re: Rosja nie respektuje praw człowieka. HRW apeluje o zmiany

grzesiek_pac12 / 2012-03-20 14:24 / Bywalec forum
żadna to nowość, że nie respektuje podstawowych praw, wystarczy spojrzeć jak traktowali demonstrantów przed wyborami i po wyborach

Czechy coraz bardziej eurosceptyczne. Nowy sondaż

grzesiek_pac12 / 2012-03-21 15:33 / Bywalec forum
podejrzewam, że gdyby w Polsce zrobili nowy sondaż, to puenta też byłaby w ten deseń: Polska coraz bardziej eurosceptyczna

kwiecień - wymiar czasu pracy

grzesiek_pac12 / 2012-03-23 11:02 / Bywalec forum
w takim przypadku, musi Pan po prostu odliczyć od pełnego wymiaru 8 godz za Poniedziałek Wielkanocny, zdaje się że to wyjdzie 168-8 czyli 160, ale proszę sobie pzreliczyć raz jeszcze dla upewnienia

Re: Sondaż poparcia dla rządu. Tak źle nie było

grzesiek_pac12 / 2012-03-26 13:43 / Bywalec forum
co kilka tygodni pojawia się nowy sondaż i nowy tytuł ' tak źle jeszcze nie było'. Czyli własciwie nic nowego, rząd nie robi nic takiego, zeby tendencja ta się odwróciła. Zawsze jak są przeprowadzane mało popularne reformy, to partia rządząca traci i wybieramy tą z drugiego bieguna politycznego - taka to nasza mentalność niestety

wynajem mieszkania a koszty podatkowe

grzesiek_pac12 / 2012-03-27 09:02 / Bywalec forum
Witam, czy jeżeli miszkam w jednym mieście a prowadzę firmę w drugim i dla zwykłego komfortu wynajmuję tam mieszkanie, to czy koszty, które ponoszę w ramach tego wynajmu mogę uwzględnić w kosztach podatkowych?

ulga na internet komórkowy

grzesiek_pac12 / 2012-03-28 09:18 / Bywalec forum
czy jeżeli korzystam z internetu przez komórkę, nie mam żadnego pakietu a jedynie połaczenia w celu sprawdzenia poczty czy innnych informacji, ale trochę się tych transferów nazbierało, to czy też mogę skorzystać z ulgi na Internet w rozliczeniu rocznym PIT?

przyczyna katastrofy smoleńskiej

grzesiek_pac12 / 2012-03-29 11:22 / Bywalec forum
jak stwierdził dr Kazimierz Nowaczyk (doktor fizyki, pracuje obecnie na jednym z amerykańskich uniwersytetów) przyczyną katastrofy smoleńskiej były 2 wybuchy na pokładzie, które nastąpiły przed zetknięciem się z ziemią. Hmm do tej pory byłem nastawiony sceptycznie do wersji zamachu, ale teraz nie mam już pewności, ze tak nie było

nowy podatek dla firm

grzesiek_pac12 / 2012-04-03 08:44 / Bywalec forum
Rząd przygotowuje kolejny, nowy podatek dla firm, tym razem ma mieć zasięg lokalny a przedsiębiorcy mają wspierać finansowanie transportu miejskiego. Mam nadzieje, ze ten projekt nie wejdzie nigdy w życie, bo to jest niedorzeczne, zebyśmy musieli dokładać się do transportu publicznego.

jakie konto?

grzesiek_pac12 / 2012-04-04 09:50 / Bywalec forum
witam, szukam dla siebie konta, do którego nie musiałbym dokładać, zatem najlepiej, gdyby było darmowe. Nie mam umowy, pracuję dorywczo i raczej na czarno, to i stałych dochodów nie mam, z karty na pewno nie będę korzystał bardzo często. Stałych wpłat na konto też mieć nie będę. Możecie coś polecić?

Najnowsze wpisy