Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac12"

Podwyższenie wieku emerytalnego. Oto stanowisko prezydenta

grzesiek_pac12 / 2012-05-24 11:32 / Bywalec forum
dziwi mnie trochę wasze podejście, bo może nie jest prezydentem idealnym, ale pokazał nie raz i nie dwa, że nie ejst prezydentem peowskim a polskim, skąd te wyssane z palca niepochlebne komentarze w takim razie?

WYCHOWANKOWIE URBANA.

grzesiek_pac12 / 2012-05-29 09:21 / Bywalec forum
no to teraz poleciał po bandzie, darzę symaptią ten cały Ruch Palikota i wiele im wybaczam albo przymykam oko na pewne gafy, ale żeby ściemnaić, ze zaplanowali spadek poparcia? tego nie łyknę zdecydowanie!

Re: USA: Obama czuwał nad sporządzeniem listy członków Al-Kaidy do zabicia

grzesiek_pac12 / 2012-05-29 15:15 / Bywalec forum
jakieś dziwne machlojki, chcą obniżyć jego szanse w ubieganiu się o fotel prezydencki, ale żeby takimi metodami?

bony na pracę dla młodych

grzesiek_pac12 / 2012-05-30 09:14 / Bywalec forum
Ministerstwo Pracy wprowadza pilotażowy program pomocy młodym w walce z bezrobociem. Ma udostęoniać bony, zarówno na studia podyplomowe, które zwiększą szansę zatrudnienia jak i bony stażowe dla pracodawcy, który docelowo zamierza zatrudnić młodą osobą.

Kto bez winy nie kamień rzuci pierwszy

grzesiek_pac12 / 2012-05-30 11:42 / Bywalec forum
to jest fakt, gdyby medal nie zpstał przyjęty, to już by była duży zgrzyt we wzajemnych stosunkach dyplomatycznych, ale nie ulag wątpliwości, ze to nie była tylko niefortunna wypowiedź a duże faux pas

urlopy okolicznościowe

grzesiek_pac12 / 2012-05-31 10:43 / Bywalec forum
W jakim wymiarze przysługuje urlop wypoczynkowy i na jakie okazje? Czy jeżeli zmarł czlonek rodziny, nie najbliższej, daleki wuj ale chciałbym pojechać to mogę skorzystać właśnie z puli urlopu wypoczynkwego, czy nie bardzo?

wypowiedzenie umowy na okres próbny

grzesiek_pac12 / 2012-06-01 10:55 / Bywalec forum
Zostałem zatrudniony na 3 miesięczny okres próbny i myślałem, że Pana Boga za nogi złapałem, nic bardziej mylnego. Atmosfera w pracy jest nie do zniesienia, muszę zostawać po godzinach i nie mam kiedy nawet zjeść kanapki albo wyjść do łazienki. Chcę złożyć wymówienie, tylko nie wiem jak to się robi przy takim rodzaju umowy, ktoś może rezygnował na umowie próbnej?

Polska - Czechy

grzesiek_pac12 / 2012-06-13 13:13 / Bywalec forum
Jak obstawiacie środowy mecz? Czechom trochę mniej zalezy, albo inaczej: zalezy tak samo, ale są w lepszej sytuacji, bo im wystarczy remis, a nas urządza wygrana. Będzie duża presja na pewno, bo jakby nie było to nie byle jaki mecz, tylko o wszystko!

Re: Legalizacja marihuany we Francji przyniesie miliardy euro zysku

grzesiek_pac12 / 2012-06-14 14:23 / Bywalec forum
ale nie tylko we Francji pzrecież, obrót nielegalny jest na tak szeroką skalę, ze gdyby to zalegalizować, to państwo bez dwóch zdań wyszłoby na plus, a prawda jest taka, ze kto chce dostać - to dostanie bez względu na to czy jest legalne, czy nie

patriotyczny szał

grzesiek_pac12 / 2012-06-15 10:34 / Bywalec forum
moze to kwestia ambicji? od dawien dawna nie zaszliśmy jakoś daleko w tym sporcie, a jak coś jest neidostęne, to barzdiej się do tego dąży, nie tak?

lokata czy konto oszczędnościowe?

grzesiek_pac12 / 2012-06-18 12:40 / Bywalec forum
tak naprawdę największa różnica polega na tym, że z konta oszczędnościowego możesz wypłacać i dopłacać w dowolnym momencie, oprocentowanie może lekko mniejsze, no ale coś za coś

Re: Mubarak w stanie krytycznym. Jeszcze żyje?

grzesiek_pac12 / 2012-06-20 14:07 / Bywalec forum
a kto go tam wie, myślicie, ze tak od razu potwierdzą, że nie żyje? nei wydaje mi się, muszą to rozegrać dyplomatycznie, czy warto i tak dalej

koniec trzynastek

grzesiek_pac12 / 2012-06-21 11:14 / Bywalec forum
skońćzą się dobre zcasy dla budżetówki, ale biorąc pod uwagę kryzys i cięcia w różnych strefach, no to jestem za likwidacją tych przywilejów jednak

Re: Urlop ojcowski Ruch Palikota: wydłużyć do dwóch miesięcy

grzesiek_pac12 / 2012-06-22 14:00 / Bywalec forum
spada im poparcie, bo wg nowych sondaży są poza progiem, to muszą ko0mbinować co dalej, jaką grupę społeczną by teraz pozyskać

Re: Lodówka, zasilana słońcem? Już jest!

grzesiek_pac12 / 2012-06-22 15:11 / Bywalec forum
coraz więcej wdzę działa się w tym kierunku, żeby otzrymywać alternatywne żródła energii i wykorzystywać je w życiu codziennym

Najnowsze wpisy