Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac12"

Re: Euro 2012: PiS chce wiedzieć ile zarabiają szefowie NCS i PL.2012

grzesiek_pac12 / 2012-02-14 14:20 / Bywalec forum
I bardzo dobrze, tym razem wyjątkowo popieram PiS, niech ujawnią, bo coś mi się wydaje, że tam o dużo za dużą kasę chodzi. W ogóle zarobki na takich stanowiskach powinny byc jawne.

Re: In vitro skuteczniejsze, jeśli zamrozi się zarodki

grzesiek_pac12 / 2012-07-06 15:14 / Bywalec forum
a skąd wiesz jak się zachowuje rozmrożony zarodek? skąd twoja wiedza na ten temat?

Re: Nowicka apeluje o zdrowy rozsądek ws. budowy elektrowni atomowej

grzesiek_pac12 / 2012-03-12 12:19 / Bywalec forum
najlepsze jest to, ze jedna z propozycji umiejcowania takiej elektrowni to jakieś tereny nadmorskie, kto z was chciałby pojechać z rodziną na wczasy przy elektrowni atomowej?

Re: Prezes PiS jest pewny: To ustawa pisana pod Niemców

grzesiek_pac12 / 2012-12-17 12:54 / Bywalec forum
cóż on znowu wymyslił? co za brednie? już i tak mąci w głowie mocno społeczeństwu wygłaszając te jego tezy że nie ejsteśmy suwerennym krajem itd

Re: Jarosław Kaczyński: Podpisanie paktu to działanie świadomie na szkodę...

grzesiek_pac12 / 2012-03-02 13:17 / Bywalec forum
Kaczyński najchętniej wystąpiłby z Unii w nadziei że jesteśmy aż TAKĄ potęgą że swietnie sobie poradzimy osamotnieni na arenie międzynarodowej

Re: Straż miejska nie będzie karać za złe parkowanie?

grzesiek_pac12 / 2013-01-04 15:52 / Bywalec forum
o to się im ukróci, bo mam wrażenie, ze trochę się im podobało posiadanie władzy i trochę to wykorzystywali jednak

Re: wyrejestrowanie z urzędu pracy

grzesiek_pac12 / 2012-02-01 13:58 / Bywalec forum
Tak jest, tylko to mało logiczne, bo będąc zarejestrowanym masz ubezpieczenie zdrowotne a przy umowie o dzieło go nie masz, ale z racji tego, że to zarobkowanie, musisz wypisać się z PUPu.

Re: Sikorski pozwał znany dziennik za antysemickie wpisy

grzesiek_pac12 / 2012-03-01 15:23 / Bywalec forum
Trudny to temat do dyskusji, bo z jednej strony wlność słowa, a z drugiej jakaś próba cenzury, z tzreciej wolność obrażająca innych i o nacechowaniu antysemickim

Re: Za słowa o rozpadzie strefy euro należy mu się dymisja

grzesiek_pac12 / 2012-08-20 10:50 / Bywalec forum
Ty możesz nie chcieć, ja mogę nie chcieć, ale neistety większość z nas chce i dlatego był taki a nie inny wynik referendum te kilka lat temu, teraz się już nic nie zrobi i jak zwykle trafne będzie określenie, ze mądry Polak po szkodzie

Re: Legalizacja marihuany we Francji przyniesie miliardy euro zysku

grzesiek_pac12 / 2012-06-14 14:23 / Bywalec forum
ale nie tylko we Francji pzrecież, obrót nielegalny jest na tak szeroką skalę, ze gdyby to zalegalizować, to państwo bez dwóch zdań wyszłoby na plus, a prawda jest taka, ze kto chce dostać - to dostanie bez względu na to czy jest legalne, czy nie

podatki po zakupie mieszkania

grzesiek_pac12 / 2012-08-29 08:54 / Bywalec forum
Jestem w tarkcie zakupu mieszkania, od właściciela bezpośrednio uzywane mieszkanie w bloku. Czy mozecie mi doradzić jakie podatki będę musiał zapłacić po zakupie tej nieruchomości?

Podwyższenie wieku emerytalnego. Oto stanowisko prezydenta

grzesiek_pac12 / 2012-05-24 11:32 / Bywalec forum
dziwi mnie trochę wasze podejście, bo może nie jest prezydentem idealnym, ale pokazał nie raz i nie dwa, że nie ejst prezydentem peowskim a polskim, skąd te wyssane z palca niepochlebne komentarze w takim razie?

Re: Złych nauczycieli trzeba wyrzucić? Natychmiast

grzesiek_pac12 / 2012-09-28 10:51 / Bywalec forum
trzy negatywne opinie? i to wystraczy tak? pzrecież wystarczy żeby ktoś się uwziął i to zrobi - wystawi te 3 opinie, tylko czy to będzie miarodajne bardzo? chyba nie

PIT 2011: Prawie 2 miliony Polaków rozliczyły się przez interent

grzesiek_pac12 / 2012-04-30 11:33 / Bywalec forum
ja się pzrez Internet nie odważyłem znów, jakoś wydaje mi się pewniej jak zrobię ręcznie i zaniosę do Urzędu Skarbowego

Re: Kary za drobne kradzieże będą realne i szybkie - twierdzi Gowin

grzesiek_pac12 / 2012-12-07 15:37 / Bywalec forum
na pewno, mi ukradziono 100zł z portfelem, złdozieja złapano ale stwierdzili małą szkodliwość czynu
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8

Najnowsze wpisy