Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac12"

Re: Wybory w USA. Romney wciąż zyskuje

grzesiek_pac12 / 2012-10-10 09:24 / Bywalec forum
no ale Obama wygrała konkurs ciasteczkowy, a podobno jest zależność konkretna między tą wygraną w konkursie a wygrnaną w wyborach, takżę spokojnie panie Obama, będzie dobrze!

Odszkodowanie za przerwany mecz Polska-Anglia?

grzesiek_pac12 / 2012-10-19 09:15 / Bywalec forum
czy PZPN na głowę upadł? żądać odszkodowania jeszcze? a niby dlaczego w ogóle?

wypadek śmigłowca w Londynie

grzesiek_pac12 / 2013-01-16 11:16 / Bywalec forum
Słyszeliście, ze rozbił się helikopter w Londynie? zawadził dźwigiem o skrzydło podobno i runął na ziemię. Pwoiem wam,że to i tak wielkie szczęście, że tylko 2 osoby zginęły, pzrecież tam taki ruch był.

wniosek o awans

grzesiek_pac12 / 2012-06-28 14:53 / Bywalec forum
wniosek o podwyżkę to jestem pewien, że powszechnie jest stosowany, ale o awans? z tym się nie spotkałem jeszcze

Facebook na giełdzie

grzesiek_pac12 / 2012-02-01 15:15 / Bywalec forum
Zarząd Facebooka myśli o wejściu na giełdę. Nawet gdyby nie chciał tego robić, to jest za dużą spółką i chcąc pozostać w zgodzie z prawem amerykańskim nie ma wyjścia Podobno tylko 10 % akcji, ale za to o gigantycznej wartości 10 mln dolarów. Debiut jest przewidywany na drugi kwartał. Ciekawe czy będą jakcyć polscy inwestorzy, jak myslicie?

Re: Rosja nie respektuje praw człowieka. HRW apeluje o zmiany

grzesiek_pac12 / 2012-03-20 14:24 / Bywalec forum
żadna to nowość, że nie respektuje podstawowych praw, wystarczy spojrzeć jak traktowali demonstrantów przed wyborami i po wyborach

Czechy coraz bardziej eurosceptyczne. Nowy sondaż

grzesiek_pac12 / 2012-03-21 15:33 / Bywalec forum
podejrzewam, że gdyby w Polsce zrobili nowy sondaż, to puenta też byłaby w ten deseń: Polska coraz bardziej eurosceptyczna

kwiecień - wymiar czasu pracy

grzesiek_pac12 / 2012-03-23 11:02 / Bywalec forum
w takim przypadku, musi Pan po prostu odliczyć od pełnego wymiaru 8 godz za Poniedziałek Wielkanocny, zdaje się że to wyjdzie 168-8 czyli 160, ale proszę sobie pzreliczyć raz jeszcze dla upewnienia

Re: Sondaż poparcia dla rządu. Tak źle nie było

grzesiek_pac12 / 2012-03-26 13:43 / Bywalec forum
co kilka tygodni pojawia się nowy sondaż i nowy tytuł ' tak źle jeszcze nie było'. Czyli własciwie nic nowego, rząd nie robi nic takiego, zeby tendencja ta się odwróciła. Zawsze jak są przeprowadzane mało popularne reformy, to partia rządząca traci i wybieramy tą z drugiego bieguna politycznego - taka to nasza mentalność niestety

wynajem mieszkania a koszty podatkowe

grzesiek_pac12 / 2012-03-27 09:02 / Bywalec forum
Witam, czy jeżeli miszkam w jednym mieście a prowadzę firmę w drugim i dla zwykłego komfortu wynajmuję tam mieszkanie, to czy koszty, które ponoszę w ramach tego wynajmu mogę uwzględnić w kosztach podatkowych?

ulga na internet komórkowy

grzesiek_pac12 / 2012-03-28 09:18 / Bywalec forum
czy jeżeli korzystam z internetu przez komórkę, nie mam żadnego pakietu a jedynie połaczenia w celu sprawdzenia poczty czy innnych informacji, ale trochę się tych transferów nazbierało, to czy też mogę skorzystać z ulgi na Internet w rozliczeniu rocznym PIT?

przyczyna katastrofy smoleńskiej

grzesiek_pac12 / 2012-03-29 11:22 / Bywalec forum
jak stwierdził dr Kazimierz Nowaczyk (doktor fizyki, pracuje obecnie na jednym z amerykańskich uniwersytetów) przyczyną katastrofy smoleńskiej były 2 wybuchy na pokładzie, które nastąpiły przed zetknięciem się z ziemią. Hmm do tej pory byłem nastawiony sceptycznie do wersji zamachu, ale teraz nie mam już pewności, ze tak nie było

nowy podatek dla firm

grzesiek_pac12 / 2012-04-03 08:44 / Bywalec forum
Rząd przygotowuje kolejny, nowy podatek dla firm, tym razem ma mieć zasięg lokalny a przedsiębiorcy mają wspierać finansowanie transportu miejskiego. Mam nadzieje, ze ten projekt nie wejdzie nigdy w życie, bo to jest niedorzeczne, zebyśmy musieli dokładać się do transportu publicznego.

jakie konto?

grzesiek_pac12 / 2012-04-04 09:50 / Bywalec forum
witam, szukam dla siebie konta, do którego nie musiałbym dokładać, zatem najlepiej, gdyby było darmowe. Nie mam umowy, pracuję dorywczo i raczej na czarno, to i stałych dochodów nie mam, z karty na pewno nie będę korzystał bardzo często. Stałych wpłat na konto też mieć nie będę. Możecie coś polecić?

zarobki w ministerstwach

grzesiek_pac12 / 2012-04-05 13:06 / Bywalec forum
wydają tyle kasy na wypłaty dla pracowników administracji, a póżniej się dziwić, ze w budżecie dziura, że nie ma na emerytury, nie ma kasy na odszkodowania dla rolników

Najnowsze wpisy