Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac12"

Re: Dzieciobójcy za kratami. Tylko oni zawinili?

grzesiek_pac12 / 2012-09-20 11:45 / Bywalec forum
no ale chyab takie rzeczy powinno się nagłaśniać, nie tak? żeby inni sie mogli uczyć na błędach

Re: Belgia za rozwojem Unii Europejskiej w kierunku federacji

grzesiek_pac12 / 2012-08-09 14:38 / Bywalec forum
właśnie dziwna sprawa, bo skoro tam - w Belgii - nie jest za ciekawie, to dlaczego chce to na całą Unię rozszerzyć?

Re: Zniżki w PKP do likwidacji. Emeryci będą płacić drożej

grzesiek_pac12 / 2012-08-31 13:57 / Bywalec forum
nie będą płacić drożej, tylko sobie muszą wykupić zniżki i słusznie według mnie, bardzo dobre to rozwiązanie jest

tesco e-sklep

grzesiek_pac12 / 2012-07-05 11:31 / Bywalec forum
no dostawa w almie droższa bo i sklep innej jakości, ale ja często w tesco w sumie robię zakupy więc dla mnei to dobrze, a powiedzcie mi czy to każdy sklep ma taką opcję?

wyrobienie karty debetowej

grzesiek_pac12 / 2012-09-05 12:40 / Bywalec forum
jesli ma pani regularne zarobki wpływające na konto, to nie powinno być problemu z wyrobieniem karty, najlepij jak się pani pzrejdzie do banku, ewentualnie zadzwoni do biura obsługi klienta

zakup mieszkania czy najem?

grzesiek_pac12 / 2012-09-07 09:49 / Bywalec forum
Zastaanwiam się co jest teraz bardziej opłacalne czy zakup mieszkania czy jego najem? bo sytuacja wygląda trochę dziwnie, ceny mieszkań jako takie wciaż tanieją, ale ceny wynajmu pną się w górę. Gdzie tu logika?

Re: Szkoła w Polsce jest pełna nierówności? SLD szuka recepty

grzesiek_pac12 / 2012-09-18 13:06 / Bywalec forum
SLD miało sój czas, dlaczego wtedy nei szukało recepty?> że niby problem pojawił się dopiero teraz na dniach?

zatrudnienie dziecka a ulga rodzinna

grzesiek_pac12 / 2012-09-18 15:00 / Bywalec forum
jeśli dziecko nei zarobił więcej niż ta wolna od podatku kwota wynosi, to chyba cały czas przysługuje ulga

embargo na polski i czeski alkohol

grzesiek_pac12 / 2012-09-19 12:47 / Bywalec forum
i dobrze, niech wprowadzi embargo, dlaczego by nie? niech sobie sami produkują a jak zobaczą że problem nie zniknął to zaczną może myśleć wtedy i analizować bardziej

Hiszpania mistrzem Europy

grzesiek_pac12 / 2012-07-02 13:05 / Bywalec forum
mecz był dobry - fakt, ale szkoda Włochów, może gdyby nie to, ze grali w 10 ponad 20 minut, to by się inaczej wszytsko potoczyło

Re: Azoty Tarnów nie będą wrogo przejęte. Tak broni ich minister

grzesiek_pac12 / 2012-08-31 13:10 / Bywalec forum
będzie to nazwane w takim razie nie wrogim przejęciem a batreskim, przyjaznym albo coś takiego

wybór AC

grzesiek_pac12 / 2012-07-06 11:54 / Bywalec forum
Powiedzcie mi czym sie kierować przy wyborze ubezpieczenia tylko nie tego obowiązkowego, tylko autocasco? czy brać pod uwagę tylko cenę polisy poszczególnych zakładów ubezpieczeniowych czy jeszcze coś?

wypadek z własnej winy a chorobowe

grzesiek_pac12 / 2012-08-30 12:09 / Bywalec forum
w taki przypadku dostanie pan chorobpowe, bo należy się każdemu pzrecież kto jest na zwolnieniu a ma opłacane składki, ale z racji tego, ze wina leży po pana stronie będzie to 80 % chorobowego

Re: Prawo jazdy przez internet

grzesiek_pac12 / 2012-07-23 10:51 / Bywalec forum
zdawać na prawo jazdy? o czym Ty mówisz? pzrecież chodzi o skąłdanie wniosków o prawo jazdy online, o nic innego! wyobrażasz sobie zdawanie egzaminu przez neta? jesli tak, to masz całkiem niezłą wyobraźnię powiem Ci

potrącenie przez rowerzystę

grzesiek_pac12 / 2012-08-08 14:53 / Bywalec forum
jasne, ze nie może jeździć na rowerze, tylko w konkretnych sytuacjach, ale jeśli miał ścieżkę rowerową to nie mógł i myślę, ze spokojnie powinna Pani wnosić o odszkodowanie

Najnowsze wpisy