Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac12"

Re: USA: Obama czuwał nad sporządzeniem listy członków Al-Kaidy do zabicia

grzesiek_pac12 / 2012-05-29 15:15 / Bywalec forum
jakieś dziwne machlojki, chcą obniżyć jego szanse w ubieganiu się o fotel prezydencki, ale żeby takimi metodami?

zamykanie działalności gospodarczej

grzesiek_pac12 / 2012-04-27 13:40 / Bywalec forum
na pewno likwidacji dokonać trzeba na formularzu CEIDG-1, dobrze by też było zgłosić zaprzestania w ZUS - nic skomplikowanego

miejsce garażowe

grzesiek_pac12 / 2012-04-30 14:07 / Bywalec forum
w ofercie zazwyczaj masz wyszczególnione czy jest to miejsce czy nie i zazwyczaj jest to trakotwane jako rarytas, dodatkowy atut

PIT złożony po terminie

grzesiek_pac12 / 2012-05-04 09:27 / Bywalec forum
PIT będę mógł złożyć dopiero w poniedziałek, to jest praktycznie tydzień po ostatecznym terminie, ale jeżeli będę miał zwolnienie lekarskie, bo faktycznie rozłozyła mnie grypa i nie mogę się ruszać, to czy uda mi się uniknąć kary za neiterminowe złożenie zeznania?

zasiłek wychowawczy

grzesiek_pac12 / 2012-05-07 12:14 / Bywalec forum
Wniosek o taki zasiłek musi Pani złożyć w MOPSie, są tak specjalne formularze i dodatkowo wykaz dokumentów jakie trzeba załączyć

dodatek za pracę w nocy

grzesiek_pac12 / 2012-05-08 10:07 / Bywalec forum
Prowadzę sklep i zatrudniam 5 pracowników. Czasem się zdarzy, ze tzreba jakąś dużą dostawę przyjąć albo jakąś inwentaryzację zrobić i w takich sytuacjach pracownicy są zmuszeni zostać do nocy. Jaki dodatek powinienem im wypłacać w ramach godzin nocnych, w jakiej wysokości?

kobiety zapłacą więcej za OC

grzesiek_pac12 / 2012-05-10 10:00 / Bywalec forum
W tym przypadku akurat nie jestem zadowolona z równości płci.Skoro wiadomo, ze ejsteśmy bardziej ostrożne, to logiczne było że możemy opłacać mniejsze składki. Od grudnia niestety będziemy musieli zapłacić więcej, tyle samo co mężczyźni.

Pierwsza spowiedź kilka lat później

grzesiek_pac12 / 2012-05-11 15:34 / Bywalec forum
Kościół zastanawia się czy nie przesunąć terminu pierwszej spowiedzi na czas pzred bierzmowaniem, a nie tak jak do tej pory przed Komunią. Co myślicie o tym pomyśle? mi sie wydaje super wyjściem, bo co te dzieciaczki małe mogą z tej spowiedzi wynieść?

adopcja zagraniczna

grzesiek_pac12 / 2012-05-15 12:37 / Bywalec forum
adopcja zagraniczna wchodzi grę po warunkiem, że została wyczepana możliwość znalezienia rodziny na terenie Polski

Re: Ołtarz Wita Stwosza nie będzie dostępny dla turystów

grzesiek_pac12 / 2012-05-16 08:23 / Bywalec forum
ale przecież to zawsze inaczej na żywo niż na stronie internetowej, w ogóle niebawem to już nikomu się nie będzie chciało chodzić po różnych zabytkach, zapodają sobie te sławetne okulary google'a i wszyscy będą zadodowoleni.

pozwolenie na budowę domu potrzebne czy nie?

grzesiek_pac12 / 2012-05-22 09:13 / Bywalec forum
Zamierzamy razem z żoną zacząć budowę domu. Działkę mamy swoją, tzn jakiś czas temu pzrepisali nam moi rodzice. Problem tkwi tylko w pozwoleniu, czy wciąż potrzebne jest zdobycie pozwolenia na budowę i jak to można załatwić?

WYCHOWANKOWIE URBANA.

grzesiek_pac12 / 2012-05-29 09:21 / Bywalec forum
no to teraz poleciał po bandzie, darzę symaptią ten cały Ruch Palikota i wiele im wybaczam albo przymykam oko na pewne gafy, ale żeby ściemnaić, ze zaplanowali spadek poparcia? tego nie łyknę zdecydowanie!

Re: Przemyt narkotyków. Przechwycono 5,3 ton płynnej kokainy

grzesiek_pac12 / 2012-06-28 12:37 / Bywalec forum
ja to anwet nie wiedziałam, ze kokaina jest też udostępniana w płynnej postaci
1 2 3 4 5 6 7 8
na koniec starsze

Najnowsze wpisy