Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek_pac12"

prawo jazdy 2013

grzesiek_pac12 / 2012-04-11 11:37 / Bywalec forum
i dobrze, w końcu jakieś zmiany, które zmobilizują przyszłych kierowców do ruszenia głową,czym trudniej tym bezpieczniej póżniej - oto moje założenie

Re: Jerzy Buzek we Wrocławiu: Europie brakuje wizji

grzesiek_pac12 / 2012-03-19 13:40 / Bywalec forum
ja tam go słucham, uważam , że Jerzy Buzek jest naprawdę jednym z mądrzejszych i bardziej wykwalifikowanych polityków i szczęście dla nas, że pełnił taką funkcję

Jak odstąpić od umowy?

grzesiek_pac12 / 2012-03-19 13:16 / Bywalec forum
ale umowę podpisałeś na rok bez możliwego okresu wypowiedzenia?

Re: Samoobsługowe tankowanie LPG - czy jest na to szansa?

grzesiek_pac12 / 2012-03-14 14:42 / Bywalec forum
dokładnie, czy to jest w ogóle bezpieczne? jakoś nie wyobrażam sobie, że do tej pory do pewnych czynności były potrzebne uprawnienia, a teraz nagle nie są wymagane.

oszczędzanie

grzesiek_pac12 / 2012-02-02 09:09 / Bywalec forum
Podobno ponad połowa z nas jest zadowolona z oszczędności i co więcej, cieszymy się z oszczędności najbardziej spośród wszystkich krajów w Europie. Ale co się dziwić? Zarabiamy tyle, ze ciężko komu odłożyć coś z lekką ręką, a jak już mu się uda to się cieszy - proste. Tego problemu nie mają Anglicy czy Skandynawowie bo dla nich oszczędności to nic wielkiego. Macie w ogóle jakiś dobry sposób na oszczędzanie?

Potrącenia od wynagrodzenia

grzesiek_pac12 / 2012-02-03 11:32 / Bywalec forum
Czy o wszystkich potrąceniach od wynagrodzenia pracodawca musi mnie powiadomić zanim potrącenie takie nastąpi? Czy jeżeli dostałem karę pieniężną za opuszczenie stanowiska pracy bez usprawiedliwienia, to może potrącić mi kwotę tej kary bez wcześniejszego powiadomienia?

przerwa na papierosa?

grzesiek_pac12 / 2012-02-06 11:22 / Bywalec forum
szklarek - jasne, ze masz rację. Przy 8 godzinach, przerwa taka wynosi 30 minut, jest to jedyny czas, jaki przysługuje pracownikowi na jego "zachcianki". Poza tym (pomijając rzecz jasna wyjścia do toalety dajmy na to) pracownik nie powinien opuszczać stanowiska pracy.

Pedofilia w Kościele

grzesiek_pac12 / 2012-02-09 08:49 / Bywalec forum
Ponad 2 miliardy dolarów!! Tyle kosztował Kościół na świecie skandal związany z pedofilią wśród księży. Coraz częściej się czyta/słyszy o kolejnych przypadkach wykorzystywania dzieci, nigdy nie przyznawano się ile na to kasy idzie, a z ambon słyłszymy jacy to źli jesteśmy i zdeprawowani, bo mieszkamy razem pzred ślubem i tym podobne. Jakie macie zdanie na ten temat?>

jak oszczędzić

grzesiek_pac12 / 2012-02-24 09:09 / Bywalec forum
Zastanawiam się jak skutecznie oszczędzać, mam pewna kwotę gotówki, którą chciałbym odłożyć i co miesiąc odkłądać kolejną kwotę najlepiej żeby procentowała jeszcze i myślę co będzie lepsze, czy jakaś lokata czy konto zwykłe z np nocnym pakietem oszczędnościowym czy jeszcze inny sposób inwestowania

Reżimy UE mają problem z emerytami !

grzesiek_pac12 / 2012-02-28 15:29 / Bywalec forum
raczej cały czas a nie znów, bo czy przestali kiedykolwiek na temat dyskutować? chyba nie, nei przypominam sobie przynajmniej żeby stanęlo an czymś, jakiś kompromis czy ostateczna decyzja chociażby

Re: Afera solna. Czesi ostrzegają przed żywnością z Polski

grzesiek_pac12 / 2012-03-06 08:28 / Bywalec forum
powinniśmy przestać robić z siebie pośmiewisko i udostępnić listę produktów, no proszę Was? wykryto, że jemy nieprawidłową sól, przemysłową zamiast spożywczej i pomimo, że wiadomo gdzie występuje, to nikt nam tego nie ujawnia.

praca za granicą co polecacie?

grzesiek_pac12 / 2012-03-06 09:08 / Bywalec forum
Skończyłem studia w czerwcu, jestem po informatyce i nie mogę znaleźć pracy, jak już są jakieś oferty to proponują po prostu śmieszne pieniądze, dlatego chcę wyjechać za granicę. Co polecacie? do którego pańśtwa najlepiej się udać? gdzie tynek pracy jest jeszcze chłonny jako tako?

Re: Euro 2012. Celnicy będą częściej kontrolować podróżnych

grzesiek_pac12 / 2012-03-07 12:59 / Bywalec forum
wydaje mi się, że kto ma coś przemycić, to przemyci i na nic się zdadzą kolejni celnicy, a poza tym przemyty będą dużo wcześniej niż tylko podczas Euro

INSTRUKCJA DLA RZĄDU JAK ZMNIEJSZYĆ BEZROBOCIE

grzesiek_pac12 / 2012-03-09 12:09 / Bywalec forum
jasne, że nie spadnie, ale lepiej się przecież czy to słucha czy to czyta, że przewidywania są takie, że spadnie

ulga kościelna

grzesiek_pac12 / 2012-03-14 11:15 / Bywalec forum
ma Pani rację, że nie ma limitu, ale pzrelew na parafię nie rozwiązuje problemu, bo jest dokąłdnie zapisane, ze ta kwota musi być przekazana na jakeiś działanie charytatywne, na przykład na obozy dla młodzieży

Najnowsze wpisy