Forum

Komentarze użytkownika "gVarek"

Komentarze użytkownika: gVarek

gVarek / 2008-04-11 18:56 / "zGÓRnikt"
kiedyś do nas wrócą, ale czy my jeszcze tu będziemy?
gVarek / 2008-04-11 19:03 / "zGÓRnikt"
wiesz, czy nie????
gVarek / 2008-04-11 19:05 / "zGÓRnikt"
znowu wpadłem
gVarek / 2008-04-11 19:06 / "zGÓRnikt"

Jak to mawiają: nauka kosztuje :-)

ale ile?
gVarek / 2008-04-11 19:08 / "zGÓRnikt"
ja to już sam nie wiem w co wierzyć!

czytajcie, nie ma dla nas litości

gVarek / 2008-04-11 19:14 / "zGÓRnikt"
WIADOMOŚĆ DO LESZCZY_ PANIKARZY, POSŁUCHAJCIE !!!
Moi Drodzy, samiście winni swojej sytuacji , gdy tracicie oszczędności swojego życia. Jestem pracownikiem jednego z największych Domów Maklerskich w Polsce, obsługuję Klientów mających na giełdzie po kilka lub kilkanaście, a zdarza się że i po kilkadziesiąt milionów złotych. Giełdę znam praktycznie od podszewki ze względu na kilkunastoletni staż pracy i dostęp do informacji, o których przeciętny gracz nawet nie zdaje sobie sprawy. Obecna sytuacja giełdową jest wypadkową wielu czynników których nie będę opisywał, konkluzja jest natomiast taka że to, w uproszczeniu, banki zmówiły się i dzięki swoim ogromnym możliwościom w mediach prowadzą politykę dezinformacyjną, co powoduje samonakręcającą sie spiralę umorzeń i owczy pęd. W ten sposób z Funduszy Inwestycyjnych przebiega ogromna liczona w miliardach złotych na konta bankowe, które dla niedoświadczonych i naiwnych graczy wydają się być właściwą alternatywą. Już teraz, kilka dni po solidnej, 2-dniowej korekcie, baki inwestują pieniądze Klientów np dzwoniąc do domów i oferując tani kredyt. Banki też kupuja teraz za twoje wpłacone im pieniądze tanie akcje , które Ty sprzedałeś. Giełda będzie spadać do czasu, gdy główni inwestorzy i mocodawcy uznają, że została ona już oczyszczona z niedoświadczonych graczy, a ci zniechęceni powrócą dopiero za 2-3 lata w momencie kolejnych większych korekt. W ten sposób wykorzystuje się Was, nie dajcie się manipulować i nie kierujcie się prawem tłumu, miejcie swój rozum a przekonacie się w dłuższej perspektywie ile jeszcze będzie można zarobić na giełdzie. P.S. Moje aktywa giełdowe też zmalały o ok 200-250tys, ale póki ich nie wypłacę, nie mam realnej straty, po prostu przeczekam , a ceny z pewnością wywindują w górę, bo przerabiałem to już nieraz :) P.S 2 - przez kilkanaście lat na polskiej giełdzie zarobiłem już ok 2,5-3mln PLN. Długotrwałe inwestowanie naprawdę się opłaca, głowa do góry!

~Uświadamiacz , 11.04.2008 18:32
gVarek / 2008-04-11 19:25 / "zGÓRnikt"
pewnie masz rację, wkleiłem z iinego miejsca, bo było dość spójne logocznie, oczywiście w porównaniu z innymi pisarzami na onecie
ale widzę,że emocje od razu się pokazały, najlepiej zagryźć tego co przynosi złe nowiny
gVarek / 2008-04-11 19:54 / "zGÓRnikt"
wiesz, w którymś portfelu znalazłem teki tekst, że jak ludzie zaczynają sobie skakać do gaedeł na forum to niedługo zacznie się hossa czy jakoś tak
poszukam, może jeszcze coś ciekawego znajdę w
rych założonych portfeli jest 54tysiące, niektóre są zapisane, a bywa, że całkiem do rzeczy poszukam tal wrażeń, pa
gVarek / 2008-04-27 21:23 / "zGÓRnikt"
czy to -biały rower- jest coś takiego?
gVarek / 2008-04-27 21:26 / "zGÓRnikt"
jeszcze możesz to odrobić, tylko wyczekaj dobry moment
gVarek / 2008-04-27 21:33 / "zGÓRnikt"
a miałeś taki dobry sygnał poniżej, teraz zerknąłem
2008-03-27 19:53:52 | *.*.*.* | kalot [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Re: Komentarze do portfela "rocco" [4]
Ampli radzę sprzedać na najbliższej górce; o to mnie pytałeś

Re: Komentarze do portfela "vip_reaktywacja"

gVarek / 2008-04-27 21:37 / "zGÓRnikt"
no właśnie, jak się reaktywowałeś?
gVarek / 2008-04-27 21:38 / "zGÓRnikt"
aha, lokaty można wyżej już ustawić, ale i tak nieźle:)
gVarek / 2008-04-27 21:52 / "zGÓRnikt"
ale obkupiłeś się niewąsko i sama czerwień
czy nie lepiej się wstrzymać z zakupami, jak inne sprawy są na głowie?
jeśli jusz kup pampersy;)
gVarek / 2008-05-08 19:58 / "zGÓRnikt"
nie łam się, to co kupołem pół roku temu (Polna i MNI) jeszcze nie oddały co tam włożyłem, a Ty pd razu narzekasz, że dzień nienajlepszy
stukam się z Tobą, Flugo Kasztelanem niepasteryzowanym

Najnowsze wpisy