Forum

Komentarze użytkownika "gwałciciel_giełdy"

gwałciciel_giełdy / 2007-08-12 22:37
Myślisz że bedzie aż tak źle?. Mam nadzieją że elektrim się wyciągnie z tego, nigdy ale to nigdy na nim nie straciłem to dlaczego teraz ma być inaczej.
gwałciciel_giełdy / 2007-08-12 14:18
Widzę że jesteś myślącym człowiekiem z tego co widzę. Mam nadzieją że już koniec złych wieści zza oceanu, teraz tylko żeby ludzie nie pozbywali się funduszów bo wtedy amerykański problem będzie początkiem problemu polskiego. Na GPW pojawiło sie sporo pozytywnych informacji i oby one zachęciły kupujących do zakupów po promocji.

Re: Giełdowy koszmar trwa

gwałciciel_giełdy / 2007-08-12 14:00
Nie wiem czy to dobry moment na to co napiszę ale Stany Zjednoczone jako gospodarka są obecnie beznadziejnie zbankrutowaną firmą, która pożycza wciąż zawrotne sumy kredytów dzień po dniu. Według wszelkiech obiektywnych kryteriów amerykańska gospodarka i amerykański dolar tworzą najbardziej zbankrutowane państwo na świecie. I to jest bomba z opóźnionym zapłonem, która może spowodować największą zapaść finansową w historii, zapaść, która pogrąży całą światową gospodarkę.
To co tu napisałem to nie są do końca moje słowa ale chciałem zwrócić uwagę że to nie jest może jeszcze ten moment kiedy staneliśmy u progu jakiegoś wielkiego kryzysu, ale musimy być czujni bo ktio wie co nam przyniosą następne miesiące może lata. Wydaje mi sie że wielcy tego świata badają sobie nasze reakcje i może przygotowują się do obwieszczenia nam jakiejś katastrofalnej nowiny.

Re: Tydzień przeceny na GPW

gwałciciel_giełdy / 2007-08-11 23:27
Miejmy nadzieją że ten koszmar dobiega końca. Teraz w ten weekend finansowi mędrcy tego świata będą myśleć jak zatrzymać ten lot w dół. Ja tylko mam nadzieję że odpowiedznie osoby na tym świecie się ogarną i zatrzymają ten lot a raczej spadanie bo jak tak popatrzeć na indeksy polskie czy zagraniczne to jest z czego spadać i to mnie właśnie boli.


Piszcie w jaki dzień WIG 20 będzie zielony, ja sądzę że w poniedziałek moze to zbyt optymistyczne ale niech będzie bo przeciez wiara czyni cuda. Pozdrawiam

Re: Przestępcy stracą majątek

gwałciciel_giełdy / 2007-08-18 09:05
No Panie Ziobro, szacunek. Zbigniew Ziobro to odpowiednie człowiek na odpowiednim stanowisku. Najwyżyszy czas wziąść się za tą hołotę co tyle czasu się dorabiał wiekich majątków w nieuczciwy sposób. Gdyby było więcej takich ludzi jak Z. Ziobro to ta Polska była by inna, oczywiście dużo lepsza.

Re: Mamy ciężkie czasy - trzeba robić zapasy cukru

gwałciciel_giełdy / 2007-08-21 17:31
Jak inwestować to w konopie indyjską , zapotrzebowanie jest ogromne. Mamy poparcie Georga Sorosa. A tak na poważnie to są super inwestycje np. w polsce jak bym kupił kontener fajek po nowym rynku zysk murowany

Re: ORZEL

gwałciciel_giełdy / 2007-10-13 16:19
Moim zdaniem ORZEŁ będzie obiektem spekulacji a wtedy poszybuje wysoko licze że do końca roku osiągnie 0,52 i tego wszystkim życze.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-13 14:43
Mędre słowa trzeba coś z tym zrobić. Ale do rzeczy, ja myśle że mimo otego całego zamieszania na giełdach to fonik mimo wszystko przebije poziom 0,10 PLN i tego wszystkim życze. Zresztą na giełdzie nie takie rzeczy już widziałem tak że fon po 0,10 to nic dziwnego.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-10 21:37
Witam jestem otwarty na tego typu propozycje. Bez wała nie ma kasy.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-07 11:13
Wzrosty to tylko kwestia czasu, nie wiem dokładnie kiedy to nastąpi ale wydaje mi sie że spółka ta padnie ofiarą spekulacji i tak 11 moze 13 PLN to całkiem realny kurs.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-07 11:09
Wkońcu jakaś normalna wypowiedz. Tylko dziwie sie jednemu dlaczego my jako posiadacze akcji sami nie staramy sie wybić kurs do poziomu np 0,10 . Wnas jest siła i możemy to zrobić a jakieś matoły składają jakieś bezsensowne zlecenia n których zrealizowanie i tak sie nie doczekają.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-03 19:35
Tutaj muszę się z Tobą zgodzić. Teraz kurs powinien skoczyć na 11 może 13 PLN , kupiłem trochę skotanu i mam zamiar zarobić. Powodzenia.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-03 18:15
No narazie nie dałem się wyruchać i gdyby nie speulacyjne wzrosty to bym mówił że po tym zamieszaniu na rynkach finansowych jestem mocno w plecy ale udało się i wyszedłem na tym jak by tegio kryzysu nie było ale to też miałem sporo farta . Straciłem kilka tys. zł a dzięki ostatniemu zyskowi toory inwestując 6000 zł i kilku innych odrobiłem straty. Narazie kupiłem troche SKOTANU po 3,90 i czekam jak podskoczy na 11 może 13 zł

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-02-02 17:21
Jak czytam nieraz te wypowiedzi to dobrze że siedzę bo na trzeźwo to jest nie do przyjęcia. Frum jest po to żeby sie wymieniać informacjami i nieraz nawet pobawić się w spekulację. Forum to jest też aby ci co zaczynają gre na giłdzie mogli sie czegoś nauczyć w ten sposób takie forum posiada wtedy coś takiego co nazywa się szcunek. A wypowiedzi co niektórych to jak by mieli dałna. Poprawcie się i życzę wam i sobie dużych zysków .
gwałciciel_giełdy / 2008-01-09 22:50
Powiem tak : ogólnie tłum jest głupi ,czyli jak wszyscy mówią że będzie źle to wcale nie będzie źle. Ja myśle że jeszce da sie zarobić i to nawet sporo i bedzie taka akcja : wszyscy teraz panikują akcje teraz bedą rosły i część o tym wie i będzie zarabić potem większa część ludzi odzyska nadzieje i potem jeszce większa część , a kiedy nik nie bedzie sie niczego spodziewał to bedzie p************** z siłą wodospadu. pozdrawiam

Najnowsze wpisy