Forum

Komentarze użytkownika "gwałciciel_giełdy"

Re: Giełdowy koszmar trwa

gwałciciel_giełdy / 2007-08-11 23:17
Powiem tak nie jest ciekawie na tej giełdzie, też sporo straciłem ale miejmy nadzieję że w poniedziałek ludzie nie polecą do Domów Maklerskich wychodzić z funduszów

Re: Tydzień przeceny na GPW

gwałciciel_giełdy / 2007-08-11 23:27
Miejmy nadzieją że ten koszmar dobiega końca. Teraz w ten weekend finansowi mędrcy tego świata będą myśleć jak zatrzymać ten lot w dół. Ja tylko mam nadzieję że odpowiedznie osoby na tym świecie się ogarną i zatrzymają ten lot a raczej spadanie bo jak tak popatrzeć na indeksy polskie czy zagraniczne to jest z czego spadać i to mnie właśnie boli.


Piszcie w jaki dzień WIG 20 będzie zielony, ja sądzę że w poniedziałek moze to zbyt optymistyczne ale niech będzie bo przeciez wiara czyni cuda. Pozdrawiam

Re: Giełdowy koszmar trwa

gwałciciel_giełdy / 2007-08-12 14:00
Nie wiem czy to dobry moment na to co napiszę ale Stany Zjednoczone jako gospodarka są obecnie beznadziejnie zbankrutowaną firmą, która pożycza wciąż zawrotne sumy kredytów dzień po dniu. Według wszelkiech obiektywnych kryteriów amerykańska gospodarka i amerykański dolar tworzą najbardziej zbankrutowane państwo na świecie. I to jest bomba z opóźnionym zapłonem, która może spowodować największą zapaść finansową w historii, zapaść, która pogrąży całą światową gospodarkę.
To co tu napisałem to nie są do końca moje słowa ale chciałem zwrócić uwagę że to nie jest może jeszcze ten moment kiedy staneliśmy u progu jakiegoś wielkiego kryzysu, ale musimy być czujni bo ktio wie co nam przyniosą następne miesiące może lata. Wydaje mi sie że wielcy tego świata badają sobie nasze reakcje i może przygotowują się do obwieszczenia nam jakiejś katastrofalnej nowiny.
gwałciciel_giełdy / 2007-08-12 14:18
Widzę że jesteś myślącym człowiekiem z tego co widzę. Mam nadzieją że już koniec złych wieści zza oceanu, teraz tylko żeby ludzie nie pozbywali się funduszów bo wtedy amerykański problem będzie początkiem problemu polskiego. Na GPW pojawiło sie sporo pozytywnych informacji i oby one zachęciły kupujących do zakupów po promocji.
gwałciciel_giełdy / 2007-08-12 22:37
Myślisz że bedzie aż tak źle?. Mam nadzieją że elektrim się wyciągnie z tego, nigdy ale to nigdy na nim nie straciłem to dlaczego teraz ma być inaczej.

Re: ELEKTRIM

gwałciciel_giełdy / 2007-08-12 22:47
Może jutro jedziemy w dół ale chwilowo. Elektrim jeszcze będzie się wspinał na wyżyny!!!.

Re: Wall Street tonuje nastroje

gwałciciel_giełdy / 2007-08-13 13:02
Ja już mam dosyć tych spadków i oby wygrała chciwość i chęć odrobienia poniesionych strat . Raczej napewno nie możemy się spodziewać jakiegoś wielkiego odbicia ale powoli powoli i wróci wszystko do normy. Oby ten tydzień był zielonym tygodniem, bo kilkudnowe wzrosty przekonały by inwestorów do kupowania a potem jak już lokomotywa ruszy to wszyscy zapomną o niepwności. Pozdrawiam

Re: Fala optymizmu przeleciała przez GPW

gwałciciel_giełdy / 2007-08-13 20:55
Zielony poniedziałek, jutro mam nadzieję że zielony wtorek po mojemu jutro WIG20 +1,1% zobaczymy czy tak będzie. Piszcie swoje prognozy na WIG20 a jutro zobaczymy wieczorkiem kto zostanie guru forum. pozdrawiam

Re: Silna wyprzedaż na GPW

gwałciciel_giełdy / 2007-08-16 10:54
Żeby jakś ameryka była powodem mojej klęski niech tam jakiś asteroid p*********** to może się w końcu skończy problem wielkiego globalnego bankruta którym jest ameryka.
gwałciciel_giełdy / 2007-08-16 16:10
Silnie to ona wygląda ale co to za siła zbudowana na wielkim kredycie. To jest taka sama sytuacja jak osoba wyciagnięta ze śmietnika, nie posaidająca nic pożyczyła by ogromną ilość pieniędzy i kupiła by sobie wille i ferrari. Po pewnym czasie osoba ta nie ma za co utrzymać tego wszystkiego tonie w długach i w pewnym momencie się wiesza. Czyli kiedy ta osoba zbierała śmieci nie miała prawie niczego i żyła , ubogo ale żyła a jak posiadała majątek ale nie posiadąła dochodu zaczeły się problemy . W takiej sytuacji jest właśnie Ameryka nie jest sztuką budować mocarstwa na długu bo teraz oglądamy tego skutki. Cała beznadziejnie budowana bospodarka amerykańska odpowiada za te spadki i nie można tego w żaden sposób chwalić, to jesit złe. Niech każdy się zastanowi czy chciąłby np. mieć w rodzeństwie brata lub siostrę żyjącą tylko na kredyt i jak by się nad tym zastanowić wychodzi na to że to jest chore bo w tym przypadku problem tej jednej osoby przekłada się na problem rodziny. Problem amerykański jest bardzo poważny, cała ameryka żyje na kredyt i jak ktoś w ameryce kupuje coś za gotówkę to już wiadomo że to nie jest amerykanin , każdy kto był w USA napewno temy nie zaprzeczy . Ja już tyle staraciłem na giełdzie w ostatnim czasie że nawet jestem tak sparaliżowany że nie sprzedaje tego co mam (a mam sporo) tylko czekam co będzie dalej. Ale sam nie wiem czym się przejmuję bo przecież to tylko pieniądze hahahahaha. pozdrawiam

Re: Nerwowa sesja na GPW

gwałciciel_giełdy / 2007-08-17 15:38
No zrobiło się zielono i obrze, czerwony kolor męczy oczy.

Re: Nerwowa sesja na GPW

gwałciciel_giełdy / 2007-08-17 17:34
Prognoza na zbliżający się tydzień: teraz na giełdzi będziemy obserwować takie właśnie ruchy jak dzisiaj. Jak nie zostaną podane żadne znaczące informacje zza oceanu na GPW bedzie panaowała nerwowa atmosfera i kurs dalej bedzie spadał. Jeśli podadzą złą informację będziemy mieli mega wyprzedaż, dobra informacja spowouje gwałtowne wzrosty. Teraz też można sporo zarabiać, tak jak dzisiaj. Dla ludzi co mają pieniądze ulokowane na długi czas to teraźniejsza sytuaja na GPW to tylko sygnał do zakupów. Z wieczora napiszę artykuł na moim blogu, chyb już wiem co dręczy GPW byłem dzisiaj w trzech BM i jestem przekonany co to mojego odkrycia. Adres podam wieczorem. Powodzenia
gwałciciel_giełdy / 2007-08-17 18:21
oj nie wiadomo . Ale to jest właśnie giełda. Jeśli ludzie się ogarną i po niedzieli zaczną kupować to może to końca roku sytuacja się ustabilizuje. Byle tylko lokomotywa popytowa ruszyła ale po tym co się już wydażyło na GPW trzeba być czujnym.

Re: Tydzień emocji na wszystkich rynkach

gwałciciel_giełdy / 2007-08-17 23:09
http://saktura1985inwestorgpw.bblog.pl/wpis,jedna;zasada;brak;zasad;ciemnogrod;ma;akcje,6153.html

Re: USA: Niespodzianka na koniec tygodnia

gwałciciel_giełdy / 2007-08-17 23:09
http://saktura1985inwestorgpw.bblog.pl/wpis,jedna;zasada;brak;zasad;ciemnogrod;ma;akcje,6153.html
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy