Forum

Komentarze użytkownika "gwałciciel_giełdy"

gwałciciel_giełdy / 2008-02-10 21:37
Witam jestem otwarty na tego typu propozycje. Bez wała nie ma kasy.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-13 14:43
Mędre słowa trzeba coś z tym zrobić. Ale do rzeczy, ja myśle że mimo otego całego zamieszania na giełdach to fonik mimo wszystko przebije poziom 0,10 PLN i tego wszystkim życze. Zresztą na giełdzie nie takie rzeczy już widziałem tak że fon po 0,10 to nic dziwnego.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 18:11
Może i masz rację ale tylko częściowo bo giełda jest albo dla ludzi wybitnie mądrych albo dla ludzi z z********* szczęściem. Kilka miesięcy temu te spadki wszystkich zaskoczyły nawet tych co myśleli że o giełdzie wiedzą wszystko. Ja jestem człowiekiem który lubi ryzyko i powiem że mi się opłaca bo nieraz kupiłem jakiegoś śmiecia który nie wiadomo dlaczego wybił sie w górę. Pamiętam kiedyś była taka spółka 7BULLS, na tych akcjach zarobiłem ok 40000 PLN i to był mój największy zysk ale też kupiłem te akcje sam nie wiem dlaczego trzymałem je długo też sam nie wiedziałem poco aż przyszły dni kiedy zarobiłem krocie. Fon też nie jest czymś na czym zarobimy w ciągu 1 czy 2 miesięcy ale jeśli np kupie 500000 akcji i ten kurs skoczy do 0,15 to sory ale będę sporo na plusie. Ja wiem co to praca i wiem jle sie trzeba narobić na takie pieniądze. Prosze nie krytykować że ktoś kupił fona czy inne akcję, bo jeśli ten co krytykuje był by jakimś milionerem to może być ale jeśli na giełdze traci sie algo zarabia grosze to priosze nie krytykować innych. Ja np. mam taką zasade żeby na giełdzie nie tracić i nigdy nie sprzedaje akcji ze stratą na fonie już trochę zarobiłem bo część akcji sprzedałem po 0,6 gr przed splitem ale tych akcji co mam nie sprzedam za mniej niż 0,06 i będę czekał nawet 10 lat ale sprzedam je z zyskiem. dzięki i pozdrawiam
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 18:59
Tak masz rację, ale na giełdzie są "pewne" spółki a są też takie jak fon ja licze na zysk ale wiem że to będzie zysk który osiągne dzięki spekulacji. Wzrost kursu nie bedzie dla tego że firma będzie przynosiła zyski, a tylko dzięki odpowiedniej kombinacji zleceń. Ale co mnie to obchodzi. jestem "gwałcicielem giłdy" więc nie interesuje mnie jak tylko jle można zarobić. pozdrawiam
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 19:06
Jeszcze jedno: ta cała banda co nas dyma nie ma przy otym skrupułów więc ja nie będę kierował sie zasadami humanitaryzmu ale własnymi zasadami co pomogą mi zarobić. Jak bym miał kasy jak George Soros to jak taki prezesik fony by mi podpadł to bym dał na niego zlecenie ale zlecenie zabicia go. Albo też bym zasiadał w takim foniku (i w kilkunastu innych spółkach ) i też bym dymał takich jak my teraz . pozdrawiam
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 21:07
Kiedy Giełda zaczęła spadać to kolastyna też spadła i powiem tak jeżeli dużo już straciłeś to nie sprzedawaj. Ta spółka nie jest zła jak wiodze C/z całkiem całkiem . Napisz mi tylko po jle ją kupowałeś to będzie mi łatwiej ci podpowiedzieć.pozdrawiam

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 21:09
Jeśli ktoś jest z łodzi to piszcie bo w marcu jade na GPW. Można posiedzieć w warszawce kilka dni.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 21:15
hehe ciesze sie że są jeszcze tacy ludzie!

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 21:28
Prognoza na 6 miesięcy: Nowy prezes będzie chciał żeby go ktoś zapamiętał i jeśli nie jest jakimś bałwanem to powinny sie pojawić jakieś pozytywne komunikaty np
1) fon planuje wejście na wall street.
2) Plany przejęć wielu gigantów z sektora
3) Planowane eksplatacje złóż nowego pierwiastka na Marsie
4) dlatego że policja chce strajkować inwestycja w masową produkcję RoboCopa
Takie informacje napewno pomoga kursowi. Już jedna spółka z GPW chciała już wejść na Wall Street i wiemy co sie z kursem stało.

* dla mniej wtajemniczonych, proszę ten wpis traktować z dystansem.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 21:33
Kurde miałem zaproponowaś uśrednienie kursu , czyli dokupienie po tym kursie cio teraz ale jak słyszę teksty nie moje pieniądze tylko dzieci to aż boje sie tak napisać. Nie wiem jle Pan zainwestował ale widzę że sytuacja jest ciężka. Ja lubię ryzyko i ja bym jeszce dokupił żeby średni kurs kupna się zmniejszył. Ale jak Pan nie ma kasy to radzę czekać bo głupotą było by sprzedawanie tego, za kilka miesięcy kurs i tak wróci do szczytów.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 21:49
Jeśli zainwestowałeś 1000 zł to nie ma problemu ale jeśli to jest nawet 10000 czy 50000 to sytuacja sie komplikuje i wtedy napewno nie radzę sprzeawać.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 22:29
Jestem z pod łodzi

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-02-19 20:28
Taki niby Fonik a jle emocji. Widzę że część ludzi już sie posrała, ale to są właśnie uroki giełdy. Proszę więc sie nie dziwić bo jeśli nie godzi sie ktoś z ryzykiem niech idzie do roboty i wtedy ma co zarobił właśna pracą. Nie mam zamiary nikogo krytykować ale zobaczymy za rok czy ktoś zyskał czy stracił, ja napewno sprzedam kiedy będe 100% na plusie.l
gwałciciel_giełdy / 2008-02-19 21:59
No dzięki bawie się w tą giełdę trochę i już wiele zagrań widzaiłem na giełdzie jeszce strat nie odnotowałem tzn. takie jakieś lokalne tak ale nigdy jeszcze nie sprzedałem akcji ze stratą i jest to chyba dobra metoda. Metoda ta oczywiście nie jest dla osób które nie maja rezerw pieniędzy.

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-02-19 22:07
****************************** U W A G A !!! **********************

Mam plan niech każdy napisze jle fon będzie kosztował w listopadzie (1,11,2008) ja sobie to zapisze i powiesze na tablicy przed oczami a kiedy nadejdzie ten dzień to spotkamy sie na tym forum i sie pośmiejemy (ja będe pamiętał i napisze do was wiadomość) . Prosze nie brać pod uwagę spilitów, jak bedzie split do sobie to przeliczymy ale na dzień dzisiejszy piszcie . Ja obstawiam 0,12 gr

Najnowsze wpisy