Forum

Komentarze użytkownika "gwałciciel_giełdy"

gwałciciel_giełdy / 2009-01-07 10:15
No razi mnie owszem ale z innego powodu. Jestem brutalnym graczem na GPW jak i na rynku FOREX i nieraz jak czytem te komentarze to źle mi sie robi. Ja dzieki giełdzie dorobiłem się domu , samochodu , mieszkania , dziłki i nikt mi tego nie zabierze. Jak byś był graczem takim jak ja to byś wiedział o czym mówie ,bo jeśli chodzi o mnie to na GPW jestem raz w tygodniu. Przyszedł oczywiście trudny okres, tylko nie wiem dla kogo. Przeszedłem na Forex i np tylko wszoraj zarobiłem troche ponad 3000 pln w tym wczotraj na platynie miałem na minusie 4000 dzisiaj sie budzę i właśnie sie okazało ,że platyna sie wybiła i już jestem 2400 do przodu. Czyli niecałe 2 dni i już jestem ponad 6000 na plus. Więc nie mów mi co mam robić i co mam o kim sądzić .
gwałciciel_giełdy / 2008-02-20 14:56
To jest tylko zabawa, nie wiedziałem że ktoś to weźmie na serio. Jeśli ktoś będzie miał zarobić na tej giełdzie to na niej zarobi. sx nie wiem jak u Ciebie z darem przewidywania ale ja mam na giełdzie tylko jedną zasadę i się jej trzymam i narazie to tylko ona mi pomaga.

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-02-20 13:39
Dobra konkurs zamknięty napewo 1.11.2008 napisze do każdej osoby i się przypomnę. Kto wygra będzie miła szacunek. Osoba która potrafi tak strzelić w cene której nie zna nikt ma to coś co na giełdzie jest potrzbne. Pozdrawiam

Re: SKOTAN

gwałciciel_giełdy / 2008-02-19 22:16
Może i sie mylę ale chyba po tej cenie warto kupić trochę skotanu. Po tym całym zamieszaniu kurs przewiduje na 13 zł .

Re: LDASA

gwałciciel_giełdy / 2008-02-19 22:13
Ta spółka chyba jest tylko po to żeby sie uczyś spekulować gdy sie nie ma pieniędzy albo jak sie ma 100zł.

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-02-19 22:07
****************************** U W A G A !!! **********************

Mam plan niech każdy napisze jle fon będzie kosztował w listopadzie (1,11,2008) ja sobie to zapisze i powiesze na tablicy przed oczami a kiedy nadejdzie ten dzień to spotkamy sie na tym forum i sie pośmiejemy (ja będe pamiętał i napisze do was wiadomość) . Prosze nie brać pod uwagę spilitów, jak bedzie split do sobie to przeliczymy ale na dzień dzisiejszy piszcie . Ja obstawiam 0,12 gr
gwałciciel_giełdy / 2008-02-19 21:59
No dzięki bawie się w tą giełdę trochę i już wiele zagrań widzaiłem na giełdzie jeszce strat nie odnotowałem tzn. takie jakieś lokalne tak ale nigdy jeszcze nie sprzedałem akcji ze stratą i jest to chyba dobra metoda. Metoda ta oczywiście nie jest dla osób które nie maja rezerw pieniędzy.

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-02-19 20:28
Taki niby Fonik a jle emocji. Widzę że część ludzi już sie posrała, ale to są właśnie uroki giełdy. Proszę więc sie nie dziwić bo jeśli nie godzi sie ktoś z ryzykiem niech idzie do roboty i wtedy ma co zarobił właśna pracą. Nie mam zamiary nikogo krytykować ale zobaczymy za rok czy ktoś zyskał czy stracił, ja napewno sprzedam kiedy będe 100% na plusie.l
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 22:29
Jestem z pod łodzi
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 21:49
Jeśli zainwestowałeś 1000 zł to nie ma problemu ale jeśli to jest nawet 10000 czy 50000 to sytuacja sie komplikuje i wtedy napewno nie radzę sprzeawać.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 21:33
Kurde miałem zaproponowaś uśrednienie kursu , czyli dokupienie po tym kursie cio teraz ale jak słyszę teksty nie moje pieniądze tylko dzieci to aż boje sie tak napisać. Nie wiem jle Pan zainwestował ale widzę że sytuacja jest ciężka. Ja lubię ryzyko i ja bym jeszce dokupił żeby średni kurs kupna się zmniejszył. Ale jak Pan nie ma kasy to radzę czekać bo głupotą było by sprzedawanie tego, za kilka miesięcy kurs i tak wróci do szczytów.

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 21:28
Prognoza na 6 miesięcy: Nowy prezes będzie chciał żeby go ktoś zapamiętał i jeśli nie jest jakimś bałwanem to powinny sie pojawić jakieś pozytywne komunikaty np
1) fon planuje wejście na wall street.
2) Plany przejęć wielu gigantów z sektora
3) Planowane eksplatacje złóż nowego pierwiastka na Marsie
4) dlatego że policja chce strajkować inwestycja w masową produkcję RoboCopa
Takie informacje napewno pomoga kursowi. Już jedna spółka z GPW chciała już wejść na Wall Street i wiemy co sie z kursem stało.

* dla mniej wtajemniczonych, proszę ten wpis traktować z dystansem.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 21:15
hehe ciesze sie że są jeszcze tacy ludzie!

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 21:09
Jeśli ktoś jest z łodzi to piszcie bo w marcu jade na GPW. Można posiedzieć w warszawce kilka dni.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-18 21:07
Kiedy Giełda zaczęła spadać to kolastyna też spadła i powiem tak jeżeli dużo już straciłeś to nie sprzedawaj. Ta spółka nie jest zła jak wiodze C/z całkiem całkiem . Napisz mi tylko po jle ją kupowałeś to będzie mi łatwiej ci podpowiedzieć.pozdrawiam
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy