Forum

Komentarze użytkownika "gwałciciel_giełdy"

Re: Przestępcy stracą majątek

gwałciciel_giełdy / 2007-08-18 09:05
No Panie Ziobro, szacunek. Zbigniew Ziobro to odpowiednie człowiek na odpowiednim stanowisku. Najwyżyszy czas wziąść się za tą hołotę co tyle czasu się dorabiał wiekich majątków w nieuczciwy sposób. Gdyby było więcej takich ludzi jak Z. Ziobro to ta Polska była by inna, oczywiście dużo lepsza.

Re: Mamy ciężkie czasy - trzeba robić zapasy cukru

gwałciciel_giełdy / 2007-08-21 17:31
Jak inwestować to w konopie indyjską , zapotrzebowanie jest ogromne. Mamy poparcie Georga Sorosa. A tak na poważnie to są super inwestycje np. w polsce jak bym kupił kontener fajek po nowym rynku zysk murowany

Re: ORZEL

gwałciciel_giełdy / 2007-10-13 16:19
Moim zdaniem ORZEŁ będzie obiektem spekulacji a wtedy poszybuje wysoko licze że do końca roku osiągnie 0,52 i tego wszystkim życze.
gwałciciel_giełdy / 2007-10-27 12:47
Ja kupiłem kiedyś akcje FONu po 36 gr i mam nadzieje ze zarobie. Radzę jednak kupić trochę FONu bo jeszcze bedzie sie działo a tracić nie mam zamiaru nieraz też tracę ale rzadko. Wspomnicie moje słowa, ja jestem zdania że do końca roku zarobimy na tych akcjach, mam na myśli posiadaczy starych akcji.
gwałciciel_giełdy / 2007-10-28 16:01
Ja jednak myślę że możemy sie spodziewac wzrostu ceny. Co ty na to?
gwałciciel_giełdy / 2007-10-28 21:47
wypowiedz sie! mistrzu
gwałciciel_giełdy / 2008-01-05 22:47
Dlaczego nie jesteś za XTB uzasadnij to bo ja tam jestem i nie jest źle innych nie znam więc powiedz dlaczego odradzasz XTB

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-01-07 19:41
fon trzymam już ok 1 roku kupowałem go za ok 0,45 x 10000 akcji potem dokupiłem jeszcze 10000 po 0,36 i powiem tak już sporo zarobiłem i sami możecie zobaczyć już kilka miesięcy temu pisałem że fon zblizy sie do 1 zł . Wtedy mnie wszyscy wyśmiali a teraz kto się śmieje. Częso bywam na GPW i tam kiedyś rozmawiałem z pemnym nieznajomym i powiedziałem mu o fonie i on powiedział że może coś z tego będzie i powiedział żę dokupi fonu i obiecał że będzie go trzymał przez 1 rok i kupił w mojej obecności 100000 po 0,36 i teraz ten koleś jak patrzy na swoje konto to myśli o mnie. Wszystkim inwestującym życze powodzenia
gwałciciel_giełdy / 2008-01-08 11:48
Powiem ci że ryzyko to to czym oddycham i nieraz jestem w stanie duzo zaryrykować. Ale to chyba dzięki temu że kiedyś zaryzykowałem 90 % moich oszczedności w spółkę 7BULLS i udało mi sie wtedy razobić ok 150% . Jak ryzykując bym stracił to by mnie to nauczyło pokory ale przez to podejmuje ryzyko i narazie nie zarabiam oczywiście neiraz trace ale potem znowu zaryzykuje i znowu na pluss.
gwałciciel_giełdy / 2008-01-09 22:50
Powiem tak : ogólnie tłum jest głupi ,czyli jak wszyscy mówią że będzie źle to wcale nie będzie źle. Ja myśle że jeszce da sie zarobić i to nawet sporo i bedzie taka akcja : wszyscy teraz panikują akcje teraz bedą rosły i część o tym wie i będzie zarabić potem większa część ludzi odzyska nadzieje i potem jeszce większa część , a kiedy nik nie bedzie sie niczego spodziewał to bedzie p************** z siłą wodospadu. pozdrawiam

Re: FON

gwałciciel_giełdy / 2008-02-02 17:21
Jak czytam nieraz te wypowiedzi to dobrze że siedzę bo na trzeźwo to jest nie do przyjęcia. Frum jest po to żeby sie wymieniać informacjami i nieraz nawet pobawić się w spekulację. Forum to jest też aby ci co zaczynają gre na giłdzie mogli sie czegoś nauczyć w ten sposób takie forum posiada wtedy coś takiego co nazywa się szcunek. A wypowiedzi co niektórych to jak by mieli dałna. Poprawcie się i życzę wam i sobie dużych zysków .
gwałciciel_giełdy / 2008-02-03 18:15
No narazie nie dałem się wyruchać i gdyby nie speulacyjne wzrosty to bym mówił że po tym zamieszaniu na rynkach finansowych jestem mocno w plecy ale udało się i wyszedłem na tym jak by tegio kryzysu nie było ale to też miałem sporo farta . Straciłem kilka tys. zł a dzięki ostatniemu zyskowi toory inwestując 6000 zł i kilku innych odrobiłem straty. Narazie kupiłem troche SKOTANU po 3,90 i czekam jak podskoczy na 11 może 13 zł
gwałciciel_giełdy / 2008-02-03 19:35
Tutaj muszę się z Tobą zgodzić. Teraz kurs powinien skoczyć na 11 może 13 PLN , kupiłem trochę skotanu i mam zamiar zarobić. Powodzenia.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-07 11:09
Wkońcu jakaś normalna wypowiedz. Tylko dziwie sie jednemu dlaczego my jako posiadacze akcji sami nie staramy sie wybić kurs do poziomu np 0,10 . Wnas jest siła i możemy to zrobić a jakieś matoły składają jakieś bezsensowne zlecenia n których zrealizowanie i tak sie nie doczekają.
gwałciciel_giełdy / 2008-02-07 11:13
Wzrosty to tylko kwestia czasu, nie wiem dokładnie kiedy to nastąpi ale wydaje mi sie że spółka ta padnie ofiarą spekulacji i tak 11 moze 13 PLN to całkiem realny kurs.

Najnowsze wpisy