Forum

Komentarze użytkownika "Hektor12"

Komentarze użytkownika: Hektor12

Re: Nie osądzi prezesa PiS bo jest stronniczy?

Hektor12 / 2011-07-01 12:19
No i proszę , teraz się wyjaśnia kto prowadzi śledztwa w sprawie katastrofy, PO zwolennicy

Jak ubiegać się o zwrot za bilet za spóźniony pociąg?

Hektor12 / 2011-07-01 11:06
Dzisiaj rano miałem jechać do pracy, niestety muszę dojeżdżać pociągiem. Dzisiaj miałem bardzo ważne spotkanie. Nistety, nasze genialne PKP poraz kolejny miało opóźnienie i to jedno godzinne!! Wiele razy się zdarzało że pociąg się spóźniał ale teraz to przeszło wszelkie granice! Wiem że od niedawna jakoś można domagać się zwrotu pieniędzy za spóźnienie pociągu!! Gdzie mam zgłosić roszczenie zwrot pieniędzy?

Chińczycy uruchomią super szybką kolej

Hektor12 / 2011-06-30 13:26
Widziałęm zdjęcia tych pociągów, coś genialnego!!!

Zmiana terminu urlopu wypoczynkowego

Hektor12 / 2011-06-30 12:44
Chciałbym zasięgnąć się waszej rady w sprawie zmiany terminu urlopu wypoczynkowego. Miałem ustalony termin urlopu na za parę dni, niestety, dzisiaj dostałem wiadomość że jeden z członków mojej rodziny umarł, i w najbliższych dniach należy spodziewać się pogrzebu. Czy pracodawca uwzględni mi zmianę terminu urlopu wypoczynkowe ze względu na zaistniała sytuację? I czy w ogóle ma prawo mi odmówić?

nowoczesne pieniądze

Hektor12 / 2011-06-24 14:09
Czy możliwe że w przyszłości nie będziemy w ogóle posługiwać się materialnymi pieniędzy , tylko wszystko będzie załatwiane cyfrowo?

Kłamstwo w Cv jakie konsekwencje

Hektor12 / 2011-06-22 15:22
Czy mógłby mi ktoś odpwoiedzieć na takie pytanie: Jeżeli podczas pisania CV, parę rzeczy się nagnie, lub poprsotu zmyśli, ,to jakie mogą grozić konsekwencje , za wpisanie błędnych informacji i wysłanie takiego CV do firmy?

Litewska telewizja pokazuje czym dla nich jest patriotyzm

Hektor12 / 2011-06-22 14:33
W jednym z Reality Show , nadawanym w Litwie, grupka młodych ludzi zrywa tablice z Polską nazwą ulicy. Wytłumaczeniem producenta jest to że chciał on wzbudzić uczucia patriotyczne. Czy takie zachowania nie mogą dorpowadzić do nienawiści pomiedzy dwoma narodami, które mają długą wspólną historię?

Czy możliwe jest aby przewalutować kredyt wzięty we frankach?

Hektor12 / 2011-06-16 13:28
Każdy kto wziął kredyt we frankach, chociaż raz myślał nad przewalutowaniem kredytu...ale czy tak naprawdę jest taka możliwość? I chyba najbardziej podstawowe pytanie, czy w ogóle taki zabieg jest opłacalny?

Co grozi za prowadzenie pojazdy pod wpływem środków odurzających?

Hektor12 / 2011-06-14 12:11
Chciałbym się spytać co grozi osobie która, została zatrzymana do kontroli podczas prowadzenia samochodu i okaże się że jest pod wpływem środków uderzających? Niekoniecznie alkoholu!!

Koniec z uczelniami prywatnymi?

Hektor12 / 2011-06-06 15:43
Zastawiam się czy nowelizacja o szkolnictwie wyższym , która ma wejść , spowoduje że uczelnie prywatne będą musiały skończyć ze swoją działalnością... a jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Korzystanie z m-bankowości jakie macie opinie?

Hektor12 / 2011-06-01 14:41
Chciałbym się dowiedzieć jak zapatrujecie się na m-bank, co sądzicie o ich ofertach, oraz o nasatwieniu tego banku do klienta?

Zakup polisy online-jaka firma?

Hektor12 / 2011-05-26 12:47
Witam serdecznie!! Jak wygląda zakup polisy przez internet? jest w ogóle to możliwe? Jeśli tak, to jaka firma ubezpieczeniowa ma taką ofertę?

kiedy kolejne zmiany w systemie emerytalnym?

Hektor12 / 2011-04-28 13:06
WItam!! Mam do emerytury z jakieś dwa lata!! Dlatego mam pytanie kiedy zostają wprowadzone w życie nowe ustawy dotyczące systemu emerytalnego?

Kiedy wzrosną nasze płace po kryzysie?

Hektor12 / 2011-04-27 12:52
Witam serdecznie!! Kiedy w końcu wzrosną nasze płace po kryzysie, podobno teraz nasza gospodarka jest w niezłej formie, to w takim razie płace powinny wzrosnąć...prawda?

Czy można zmienić NIP na łatwiejszy?

Hektor12 / 2011-04-20 15:21
Witam!! Mam dosyć niecodzienne pytanie, otrzymałem niedawno NIP, ale chciałbym żeby był on łatwiejszy w zapamiętaniu, czy można złożyć jakiś wniosek o zmianę NIP-U? Z góry dziękuję za odpowiedź!!

Najnowsze wpisy