Forum

Komentarze użytkownika "Hektor12"

Komentarze użytkownika: Hektor12

Ubezpieczenie zdrowotne-warto?

Hektor12 / 2011-03-25 14:12
Alianz ma dosyć ciekawą ofertę, warto się zapoznać!!

Urlop wypoczynkowy-kiedy?

Hektor12 / 2011-03-28 13:24
Witam serdecznie!!
Po jak długim okresie przepracowanym, mogę prosić o urlop wypoczynkowy?

Tuska z PO ma same sukcesy, świat to widzi, Polska NIE !

Hektor12 / 2011-03-28 13:46
Przeprosić za dziadka i wujka :)

Mieszkania tanieją!

Hektor12 / 2011-03-29 13:22
Według doradców Open Finance w lutym mieszkania w Sopocie, Poznaniu oraz Szcecinie najbardziej potaniały!!

Konto osobiste w Getin Bank-podziękuje

Hektor12 / 2011-03-30 12:48
Witam serdecznie!! Getin Bank ostatnio cały czas się reklamuje, więc postanowiłem otworzyć konto, niestety wprowadzili opłate za ROR nie zbyt sympatycznie... zresztą posługiwanie się swoim kontem elektronicznie jest również utrudnione ...

Praca przez internet?

Hektor12 / 2011-04-01 13:23
Witam serdecznie!! Długo się zastanawiałem jak zarobić pieniądze przez internet! I generalnie wyszukałem dużo ofert, ale w zasdzie nie mam pojęcia na jakiej zasadzie takie firmy zarabiałyby na mojej pracy skoro bym siedział i na przykład klikał w jakieś linki :/ Czy ktoś wie , na jakiej zasadzie działają takie firmy?

W Fukushimie barwią skażoną wodę żeby wykryć wycieki

Hektor12 / 2011-04-04 15:36
Sytuacja jest naprawdę poważna

problem z pracownikiem

Hektor12 / 2011-04-07 12:14
Witam, mam firmę transportową, płynny przepływ towarów jest na wagę złota, oczywiście funkcjonowanie całej firmy jest związany również z pracownikami,,, i tu pojawia się problem, bowiem jeden z moich pracowników od 3 miesięcy przynosi mi zwolnienia lekarskie, powinnienem go zwolnić, ale nie mogę bo stoi za nim prawo pracy! Czy są jakieś sposoby żeby pozbyć się takiego nieroba?!

Masakra w Rio!

Hektor12 / 2011-04-08 15:09
W szkole w Rio, zabójca podający się za nauczyciela , zaczął strzelać do dzieci, celował w głowę, prawdopodobnie był chory psychicznie!

Ceny ropy idą w dół, a paliwa u nas w górę!

Hektor12 / 2011-04-13 12:32
Witam serdecznie, czy mógłby mi ktoś zechcieć wytłumaczyć co jest wliczone w cenę paliwa, które tankujemy na naszych stacjach benzynowych? Bo ja już nic nie rozumiem...cena ropy na świecie maleje a u nas cena benzyny nadal wzrasta!

Policja biła posłów? Działali właściwie

Hektor12 / 2011-04-15 13:35
Według mnie policja wykonywałą tylko rozkazy i nie zależy ich za nic winić!!

Zniszczone zdjęcie krzyża w urynie w Awinion!

Hektor12 / 2011-04-18 14:17
Dwóch nieznanych sprawców rozbiło w niedzielę zdjęcia na wystawie w Awinionie. Gdy się dowiedziałem jakie to były zdjęcia, to powiem szczerze nie dziwie się takiej reakcji , otóż jeden za amerykańskich "artystów", zrobił zdjęcie krzyża zanurzonego w urynie!! Francuski minister kultury stwierdił że był to ataka "wolność twórczą"...ok!! Ale to jest naruszenie uczuć religijnych!! Rozumiem że to jest mniej ważne od beznadziejnych zdjęć jakiegoś "artysty"!!

rejestracja samochodu

Hektor12 / 2011-04-19 12:22
Witam!! Zakupiłem wczoraj samochód Pugeot 206 od znajomego!! Potrzebuję go zarejestrować!! Gdzie mam to zrobić , jakie papiery mam zabrać no i chyba najważniejsze ile muszę zapłacić za rejestrację samochodu!! Z góry dziękuję!!

Czy można zmienić NIP na łatwiejszy?

Hektor12 / 2011-04-20 15:21
Witam!! Mam dosyć niecodzienne pytanie, otrzymałem niedawno NIP, ale chciałbym żeby był on łatwiejszy w zapamiętaniu, czy można złożyć jakiś wniosek o zmianę NIP-U? Z góry dziękuję za odpowiedź!!

Kiedy wzrosną nasze płace po kryzysie?

Hektor12 / 2011-04-27 12:52
Witam serdecznie!! Kiedy w końcu wzrosną nasze płace po kryzysie, podobno teraz nasza gospodarka jest w niezłej formie, to w takim razie płace powinny wzrosnąć...prawda?
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy