Forum

Komentarze użytkownika "Hektor12"

Komentarze użytkownika: Hektor12

Re: Mieszkanie dla Młodych - Money.pl sprawdził, czy to się opłaca

Hektor12 / 2013-05-15 13:36
Nasz kraj już danwo pokazał swoim obywatelom , gdzie ma ich cała ta ferajna... przerażające jest że o naszym losie decydują w większości byli agenci...

Ubezpieczenie studenta pracującego na umowę zlecenie

Hektor12 / 2013-01-17 14:05
Jestem studentem na Uniwersytecie Jagiellońskim, dodatkowo po za zajęciami pracuje jako barman na umowę zlecenie \. Zastanawiałem się jak to jest z moim ubezpieczeniem...czy składki na ubezpieczenie ma opłacać mój pracodawca, czy też idą z uczelni?

Jak dostać rentę?

Hektor12 / 2013-01-07 13:07
Nie wierzę żebym w ogóle dostał emeryturę... zwłaszcza że coraz bardziej podupadam na zdrowiu... czy może mi ktoś doradzić w jaki sposób mogę starać się o rentę?

Re: Ważna decyzja sądu w sprawie Brunona K.

Hektor12 / 2012-11-22 14:53
A ja z kolei zastanawiam się ilu tak naprawde ludzi udało się zwerbować Brunonowi K. do tego planu... wydaje mi się że cała siatka jest naprawdę obszerna...

Re: Z nikim się tak nie różnimy jak z Anglikami

Hektor12 / 2012-11-14 14:37
Nie rozumiem , czemu Polska nie może przyjąć pewnych standardów które zostały sprawdzone w innych krajach Europy Zachodniej?! Nie rozumiem tego w ogóle...

Re: Ubezpieczenie OC nie płaci o połowę więcej kierowców

Hektor12 / 2012-09-04 15:33
No ale nie ma co się dziwic skoro cały czas podnoszone sa koszta składek na OC i AC... ja ostratnio zastanawiałem sie czy w ogóle mi się jeszcze opłaca urzymywać samochód...

Kara za niepłacenie abonamentu

Hektor12 / 2012-05-14 13:34
Od dwóch lat nie płacę abonamentu radiowo-telewizyjnego. Słyszałem że teraz ma być nagonka właśnie na ludzi którzy co miesięcznie nie odprowadzają abnoamentu... co może mi grozić za niepłacenie?

Kapitał na start dla firm

Hektor12 / 2012-05-09 13:37
Gdzie zwrócić się po pieniądze na rozpoczęcie , czy też rozwiniecie własnej działalności gospodarczej? Czy trudno w ogóle jest pozyskać pieniądze na swój pomysł na firmę?

Najlepsze konto firmowe -jaki bank wybrać?

Hektor12 / 2012-05-02 13:51
Przenieś swoje konto do Alior banku. Jak dla mnie lepszej opcji nie ma na razie na polskim rynku.

Najlepsze konto bankowe-wasze opinie.

Hektor12 / 2012-04-26 14:28
Muszę założyć konto bankowe , żeby wpłacali mi pieniądze z uczelni. Zastanawiam sie który bank wybrać, który bank ma najlepsze oferty dla studentów?

Sklep Internetowy jak się za to zabrać?

Hektor12 / 2012-04-24 14:10
Sprzedawanie moich obrazów zawsze było moim marzeniem. W przeciągu paru lat , trochę sie ich namalowało. Chciałem w raz z moim znajomym (również malarzem) otworzyć sklep internetowy na którym moglibyśmy wystawiać nasze dzieła. Rzecz jasna cena nie będzie wygórowana. Problem tylko w tym jak się za to zabrać ? I jak później wypromować taką stronkę internetową?

Jak napisać podanie o przedłużenie umowy o pracę?

Hektor12 / 2012-04-19 13:16
Potrzebuję pilnie waszej pomocy. Zostałem poinformowany przez moją kadrową że muszę złożyć podanie o przedłużenie umowy o pracę do końca miesiąca inaczej moja dotychczasowa umowa wygaśnie i po prostu zostanę zwolniony. Totalnie nie wiem jak sie za to zabrać, w jakiej formie mam to dać... czy mógłby mi ktoś pomóc?

Re: Iran ostrzega USA. W razie ataku podejmie działania odwetowe

Hektor12 / 2012-04-04 14:26
No i tak właśnie dzięki Izraelowi jesteśmy popychani na krawędź wojny atomowej!!

Konto dla studenta.

Hektor12 / 2012-03-07 14:13
Muszę sobie założyć konto. Właśnie załapałem się na płatny staż!! Potrzebuję konta któ¶e będzie mnie jak najmniej kosztować...potrzebuję konta na którym będą zminimalizowane koszta za obsługę konta itp. Jaki bank możecie mi polecić?

Re: Iran: obrońca praw człowieka skazany

Hektor12 / 2012-03-06 15:08
Cały czas teraz przedstawia się IRan jako siedliso złą i zagrożenia dla całego świata, podobna sytuacja była z Irakiem, później z Libią!!
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy