Forum

Komentarze użytkownika "kakog"

Komentarze użytkownika: kakog

dotacje z UP na działalność a podatek

kakog / 2011-07-28 10:43
czy wyposażenie jakie zakupiliśmy za dotacje z UP na rozpoczęcie działalności gospodarczej wliczają się w koszta uzyskania przychodów?

Re: do kiedy przewidywany jest spadek cen mieszkań

kakog / 2011-09-14 11:30
program kończy się wraz z końcem 2012 roku, także to jeszcze sporo czasu, więc nie spekulowałbym cen mieszkań na tak długi okres

jak zmniejszyć liczbę punktów karnych

kakog / 2011-10-04 09:46
Słyszałem o kursach reedukujących, które umożliwiają zmniejszenie liczby punktów karnych, ile punktów w ten sposób możemy sobie wymazać? jak wziąć w tym udział?

umowa kupna - sprzedaży

kakog / 2011-03-22 14:46
jeśli na umowie kupna nie wpisałem kwoty za sprzedany samochód, to jakie konsewnecje moga mnie czekać jeśli teraz wpisana kowta (rzeczywista) nie będzie się zgadzać z kwotą wpisaną przez kupującego?

Tusk robi zakupy w biedronce - darmowa reklama

kakog / 2011-03-24 14:53
Eksperci szacują że przez obecne wypowiedzi polityków wzrośnie sprzedaż w biedronce do 5%. Nie ma jak to darmowa reklama!

Kolejne podtopienia na Podkarpaciu

kakog / 2011-08-03 13:53
i znów zalało Podkarpacie... kiedy wreszcie poprawią te wały?!

Składki zdrowotne dla rolników

kakog / 2012-01-03 14:45
opłacanie składek zdrowotnych przez rolników w zależności od wielkości ich gospodarstwa, czas pokarze czy rząd będzie na tyle odważny by i rolnikom przywileje odebrać...

reżim Kaddafiego - nalot

kakog / 2011-03-21 08:42
zbombardowali juz centrum dowodzenia Kaddafiego, oby tak dalej, niech wykończą ten reżim!!!

pomnik upamiętniający ofiary katastrofy smoleńskiej za milion euro

kakog / 2011-04-20 09:27
zostało ogłoszone jury, które ma zadecydować o zwycięscy konkursu dotyczącego pomniku ofiar katastrofy z 10 kwietnia, będą to czterej przedstawiciele polskiego ministra kultury i dziedzictwa narodowego, dwaj ministra kultury Rosji i i dwaj przedstawiciele Sculpture Network, czyli międzynarodowej organizacji, konkurs jest otwarty i ma trwać do 30 listopada, 31 grudnia dowiemy się kto zwyciężył. Projekt ma kosztować nie więcej niż milion euro.

zrównanie wieku emerytalnego w UE - 67 lat!

kakog / 2011-05-19 11:48
Co myslicie o pomyśle Angeli Merkel na zrównanie wieku emerytalnego w całej Unii Europejskiej? miałby on wynosić 67 lat! Uważa ona że w ten sposób można zwalczyć kryzys.

upadek euro

kakog / 2011-12-06 12:08
Czy sądzicie, że upadek euro jest już przesądzony? co oznaczałby dla całej Europy powrót do walut własnych krajów państw ze strefy Euro??

Platforma Obywatelska traci poparcie

kakog / 2011-04-14 09:48
W najnowszym sondażu TNS OBOP widać że tylko Platforma spośród wszystkich partii traci poparcie, początkiem ubiegłego miesiąca miała 47 punktów procentowych dziś to jest już tylko 39 %, od PiS-u dzieli ich raptem 12 punktów, dziwi mnie że PiS w tym sondażu zyskał w stosunku do tego z marca, po ostatnich zamieszaniach związanych z eurodeputowanymi PiS i z obchodami rocznicy katastrofy myślałem, że zwolenników prezesa troche ubędzie...

Wypowiedzi Sikorskiego.

kakog / 2011-12-08 13:33
Pan Sikorski po prostu wie, że ta federacja będzie tylko dla wybranych i on już dziś chce się podlizać Merkel i Sarkozy'emu

praca w banku

kakog / 2011-03-22 14:55
zastanawiam sie jakich zarobkow można sie spodziewac pracujac w kasie banku, bedac zatrudnionym przez bank

najlepsze konto bankowe

kakog / 2012-01-12 12:54
Chcę wybrać konto bankowe, ale nie wiem jakie obecnie jest najlepsze na rynku? czy możecie mi coś polecić? zależy mi na dobrym dostępie do bankomatów, albo możliwości darmowego wybierania z bankomatów konkurencji, chciałbym mieć dostęp do konta przez internet i żeby opłaty za prowadzenie były jak najniższe, bez żadnych kruczków

Najnowsze wpisy