Forum

Komentarze użytkownika "kamilf"

Komentarze użytkownika: kamilf

Re: Prezydent broni budżetowych dotacji dla partii

kamilf / 2010-04-04 16:16
"Prezydent skierował ustawę do Trybunału Konstytucyjnego, zarzucając jej m.in. niezgodność z zasadą pluralizmu politycznego"
a co z pozostałymi partiami które nie dostają subwencji?! to jest zgodne z zasadą pluralizmu politycznego? Albo wszyscy dostają tyle samo z dotacji albo (co byłoby znacznie lepsze) nikt nie dostaje nawet złotówki z budżetu. Dlaczego ja, który płace podatki, mam dokładać się na utrzymanie partii takich jak obecne w Sejmie? Żadna z nich nie reprezentuje moich poglądów a tym bardziej moich interesów, a wręcz działają przeciw im (np. niedawna podwyżka akcyzy[podatek], próba stworzenia Rejestru Stron i Usług Niedozwolonych[cenzura], pomoc społeczna [ingerująca w podstawe społeczeństwa i człowieczeństwa - rodzine]).
kamilf / 2010-02-14 00:32
"Założyli oni stronę internetową, na której umieszczano linki do filmów i plików muzycznych znajdujących się na różnych serwerach."
więc nie zostały zatrzymane te osoby, które udostępniały i rozpowszechniały, tylko te które prowadziły forum.
Idąc tym tropem, to nie można nawet wysłać znajomemu linku do teledysku na youtube bo te materiały są też chronione prawami autorskimi.
kamilf / 2008-01-16 23:37
własnie się też tego obawiam, że owe "różowe trzynastolatki" wpadną na nasza-klasa i zrobią z tego kolejną galerie swoich paintshopowych zdjęć, zniszczą serwis tak jak fotke.pl a wtedy nasza-klasa straci sens istnienia. Jednak uważam, że to czy tak się stanie zależy głównie od społeczności która tam zawita i czy będzie piętnowała 'naganne' zachowania ;)
kamilf / 2007-12-15 11:03
chłopcze a co ty możesz wiedzieć o górnictwie? sądząć po twej wypowiedzi, mam wrażenie, ze gadasz o czymś o czym nie masz pojęcia! przypatrz się innym grupom zawodowym a potem gadaj o rekordowych emeryturach i o bandytach.

Najnowsze wpisy