Forum

Komentarze użytkownika "kamilkaze"

Komentarze użytkownika: kamilkaze

kamilkaze / 2007-08-13 23:24 / portfel / Bywalec forum
No to sprostuję żeby nie było. Napisałem o swoim przypadku, ku przestrodze innych, żeby nie popełnili błędów które ja zrobiłem. Za moje decyzje inwestycyjne odpowiadam tylko ja i to ja przyjmuję baty za niepowodzenia i laury za zwycięstwa.
kamilkaze / 2007-08-13 23:44 / portfel / Bywalec forum
chłopakowi zebrało się na refleksje i bardzo dobrze, że dzieli się nimi z innymi. Ktoś napewno na tym skorzysta. Umoczyłem na Capital Partners.
kamilkaze / 2007-08-14 13:02 / portfel / Bywalec forum
Ja się w takie małe zlecenia nie bawię ;) Zresztą czekam na 1,00...

Re: Ktoś podpalił lont

kamilkaze / 2007-08-16 12:55 / portfel / Bywalec forum
chociaż euro na złotówy sobie wymienie po niezłym kursie i poczekam az giełda jeszcze zleci. wtedy dokupie kilka spółek z mocnymi fundamentami. A to co mam w portfelu, bedzie musialo poczekać na odrobienie strat...pewnie długo...no coż...nie spieszy mi się :)

Re: Komentarze do portfela "kamilkaze"

kamilkaze / 2007-08-16 17:12 / portfel / Bywalec forum
Jest to odzwierciedlenie mojego rzeczywistego portfela. Konto mam w mBanku, co doprowadza mnie czasami do szału, ale cóż na początek może byc to... Jak zobaczę, że z mojej gry na giełdzie da się coś zarobic, to poszukam konta gdzie indziej. Możecie polecić jakieś konto maklerskie?

Re: Komentarze do portfela "kamilkaze"

kamilkaze / 2007-08-16 17:30 / portfel / Bywalec forum
Jak narazie spory minus, ale nie jest tragicznie. Poza tym doliczyć trzeba jeszcze dywidendę KGHM-u coś ok. 500 zł i wygląda to juz w miarę.
Strasznie zawodzi mnie Capital, ale tak to jest jak się kupuje spółkę bardzo podatną na wahania giełdy. Sorry bardzo podatną na jej spadki... Ciekawe czy bedzie też odrabiać w takim tempie ;)
Zadowolony jestem z PEP-a, który trzyma się dobrze, no i z GTC, które też radzi sobie nieźle.
Reszta jak narazie nie wykazała się niczym szczególnym, ale uważam że będzie coś jeszcze z tego. Nadzieję wiążę z Polnordem i Getinem, które jeszcze pokażą na co je stać... Z Echem trochę się zapędziłem, ale ta spółka ma dobre perspektywy. A Centrostal kupiłem na jednej z promocji, tak pod budowę stadionu....
Zaś jednostki TFI zakupuję, ponieważ nie czuje się na tyle silny, żeby dysponować całym kapitałem oraz dlatego, że poprzez niewielkie wpłaty w jednostki uczestnictwa mogę kupować je po atrakcyjnych cenach....
kamilkaze / 2007-08-16 21:56 / portfel / Bywalec forum
Raczej nic to nie da...

Re: FED powstrzymał spadające indeksy na GPW

kamilkaze / 2007-08-17 18:05 / portfel / Bywalec forum
Witam wszystkich. Ominęła mnie taka emocjonująca sesja... Jak sądzicie ile dni może trwać ta korekta korekty?
kamilkaze / 2007-08-23 09:43 / portfel / Bywalec forum
Dzień jak co dzień ;)

Re: Powrót z dalekiej podróży

kamilkaze / 2007-08-30 13:10 / portfel / Bywalec forum
ehh ten mBank....ciągle jakies zwiechy...możecie polecić jakieś biuro maklerskie z prawdziwego zdarzenia?

Re: Powrót z dalekiej podróży

kamilkaze / 2007-08-30 14:05 / portfel / Bywalec forum
O co chodzi z tymy spadkami na GPW? Inwestorzy wzięli sobie bardzo do serca te aresztowania czy co? Nie sledzę na bierząco wydarzeń ;)
kamilkaze / 2007-08-30 14:11 / portfel / Bywalec forum
masakra :/

Re: Rynek potrzebuje uspokojenia

kamilkaze / 2007-08-31 15:15 / portfel / Bywalec forum
Jak sie sończyło WDM na NC?
kamilkaze / 2007-09-04 13:14 / portfel / Bywalec forum
warren mozesz mi wyjaśnić o co chodzi z tym podbijaniem przed pp?
kamilkaze / 2007-09-05 10:10 / portfel / Bywalec forum
nie na długo :/

Najnowsze wpisy