Forum

Komentarze użytkownika "kamilkaze"

Komentarze użytkownika: kamilkaze

Re: Komentarze do portfela "kamilkaze"

kamilkaze / 2008-04-15 22:47 / portfel / Bywalec forum
trochę się pospieszyłem z Trakcją, wpadła po 5,11...

WDM w końcu coś rusza w górę, ale mniemrawo. Będzie ciężko odzyskać utracone zaufanie.

PEP - 24 kwietnia 08 mają opublikować raport za I kwartał....liczyłem na jakis ruch w górę a tu cisza...poczekam jeszcze trochę.

Na Sanwilu ktoś zepchnął kurs PDA do 0,09 zł... heh

Re: Komentarze do portfela "kamilkaze"

kamilkaze / 2008-04-11 14:37 / portfel / Bywalec forum
wysiadłem z Getinu po 12,15 zł - mała strata, a zysku widziałem w tym coraz mniej...

Przypatruje się tej akcji z Trakcją...ta Trakcja jest nie lada atrakcją ;)
kamilkaze / 2008-04-10 22:36 / portfel / Bywalec forum
tak też myślałem. dzieki za odpowiedź :) Mam konto w mBanku, ale ten eMakler mnie wkurza... a jak jest w BZWBK? Płaci się coś za konto podstawowe? Rozważam jeszcze konto w BOŚ. Czy ma ktoś z was konta w tych biurach? Poproszę o opinie.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kamilkaze / 2008-04-10 20:01 / portfel / Bywalec forum
Witam kącikowiczów. Jakiś czas temu odwiedziłem biuro maklerskie BZWBK (to był mój pierwszy raz ... po raz pierwszy byłem w biurze maklerskim jakby co ;) Miła pani powiedziała mi że pobierają 0,39 % prowizji niezależnie od kwoty transakcji. Sprawdziłem z ciekawości i okazało się że biorą minimalnie 6 zł.

I teraz moje pytanie. Czy 5 zł jakie oferuje np. mBank to jest minimalna stawka za transakcje, czy rzeczywiście jest taka możliwość w którymś z BM płaskiej stawki, niezależnie od kwoty transakcji?

Re: Komentarze do portfela "kamilkaze"

kamilkaze / 2008-04-09 21:47 / portfel / Bywalec forum
pozbyłem sie Zenerisa po 1,78 za sztuke. Za duże nerwy. Poczekam na PP.

Getin kupiony po 12,51 zł.

Stany dzisiaj słabiutko, jutro u nas może byc podobnie... dobrej nocy życzę

Re: Komentarze do portfela "kamilkaze"

kamilkaze / 2008-04-08 22:55 / portfel / Bywalec forum
Niepotrzebne ruchy na Zenerise - kurs tej spółki leci w dół i nie ma zamiaru odbić... a ja próbowałem być mądrzejszy od wszystkich i liczyłem że podskoczy chociaż na 2,10...

Od kilku sesji są jakieś ruchy na WDM... czyżby w końcu coś ruszyło w górę? Zobaczymy...

Jutro zapowiada się ciekawa sesja....dobrej nocy życzę
kamilkaze / 2008-04-03 22:54 / portfel / Bywalec forum
Mam mebelki w sypialni Wajnerta. Niezła robota tylko materac mi dali taki, że po jednej nocce miałem dosyć. Czułem sie jak na łózku wodnym ;)

a Sanwil to dobra firma jest :)

Re: Komentarze do portfela "kamilkaze"

kamilkaze / 2008-04-03 12:05 / portfel / Bywalec forum
Mam troche luzu w pracy to napiszę coś w końcu w swoim portfelu :)

powoli odrabiam straty, które zafundowałem sobie głównie przez dwie spółeczki z sektora finansowego CP i WDM :( Stratę powiększyły również moje udziały w PP Sanwila i Zeneris. Te spółki chce potrzymać na dłużej więc się na razie nie przejmuje ich niskim kursami.

Dzisiaj sprzedany Radpol, wczoraj pozbyłem się Action. Teraz czekam na obsunięcie się tych papierów. Poza tym w kręgu moich zainteresowań jest Pep, Getin, Gtc (zabrakło mi kasy jak był po 32 zł), Wielton, Zeneris.

Jeśli ma ktoś jakieś informacje lub uwagi odnośnie tych spółek to chętnie poczytam :) pozdrawiam wszytskich zaglądających
kamilkaze / 2008-04-03 09:11 / portfel / Bywalec forum
20 % to ma być z OŹE, a z energii wiatrowej będzie mniej, ale na pewno na przyzwoitym poziome. Obecnie inwestorów w energię wiatrową w Polsce możemy podzielić na dwie grupy: duże koncerny energetyczne jak Vattenfall, RWE, Energa i prywatnych inwestorów. Duże koncerny opierają się na zagranicznych elektrowniach (głównie Vestas), zaś prywatni inwestorzy najczęściej stawiają elektrownie używane, o niewielkich mocach. Ze spółek notowanych na GPW budową elektrowni zajmuje się PEP, a w najbliższej przyszłości zajmować się będzie Zeneris. Rafamet zaś planuje produkcje elementów do turbin wiatrowych. wszystkie te spółki maja własne strony internetowe, warto je przejrzeć. Pozdrawiam
kamilkaze / 2008-03-27 22:58 / portfel / Bywalec forum
Ja liczę na wzrosty. Sądze że kurs będzie się wahał w ciągu dnia nawet o 15 %, więc radzę wyczekać dobry moment na zakup

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kamilkaze / 2008-03-27 22:42 / portfel / Bywalec forum
pozdrówka i dobrej nocy życzę... jutro zapowiada się ciekawy dzień :)
kamilkaze / 2008-03-27 21:25 / portfel / Bywalec forum
1 :) A na 1 PP przypadają 4 akcje nowej emisji :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kamilkaze / 2008-03-21 00:19 / portfel / Bywalec forum
Jak zawsze miło było sobie poczytać. Póki co nie słucham muzyczki bo nie chce nikogo w domku budzić.... Jeśli ktoś miałby jakieś ciekawe info lub spostrzeżenia co do spółeczek: Action, Getin, GTC, BBIZeneris, PEP, Radpol, Sanwil, Wielton czy WDM to chętnie poczytam a i w ramach swojej skromnej wiedzy coś dorzucę od siebie :)

Zdrowych i radosnych Swiąt w rodzinnym gronie życzę tobie BIG-u i wszystkim kącikowiczom :-)
kamilkaze / 2008-03-20 23:56 / portfel / Bywalec forum
Witam! Spółce Action przypatruje sie od ok. 6 miesięcy. Spółka bardzo ciekawa, mają duży magazyn oddany do użytkowania bodajże pod koniec 2007 r., prężnie rozwijającą się sieć sklepów Sferis, niewielką sieć sklepów na Ukrainie i jeszcze kilka rodzynków....Z kupna ABC Daty pewnie skończyło się na szczerych chęciach (MCI tanio skóry nie sprzeda), ale są jeszcze inne firmy o dużym potencjale (Czechy, Słowacja). Przy takim zarządzie i dobrej koniunkturze na rynku firma w ciągu kilku lat powinna znaleść się liderem na rynku dystrybucji sprzętu IT w regionie środkowo-wschodniej Europy.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kamilkaze / 2008-03-17 22:47 / portfel / Bywalec forum
Witaj Bigu! Witajcie wszyscy! Przyjemnie się czyta twój kącik, aż nie chce się od biurka wstawać :) Jest tu sporo ciekawych informacji, cała masa porad i bardzo fajny klimat. Życzę Ci oby było tak dalej. Pozdrawiam wszystkich i dobrej nocy życzę
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7

Najnowsze wpisy