Forum

Komentarze użytkownika "kamilkaze"

Komentarze użytkownika: kamilkaze

kamilkaze / 2007-11-07 13:46 / portfel / Bywalec forum
a jak juz paznokci zabraknie??? ;)
kamilkaze / 2007-11-07 11:39 / portfel / Bywalec forum
Teraz tez byś dał rade 100% zrobic ale w dół ;))

Re: GPW pójdzie śladem Wall Street

kamilkaze / 2007-10-31 14:41 / portfel / Bywalec forum
nie jestem w temacie, ma strasznie zapracowany dzień. Moze mi ktos wyjaśnić dlaczego nasze indeksy dzisiaj tak słabo wypadaja na tle innych rynków?

Re: Rekord musi mieć to coś

kamilkaze / 2007-10-30 15:43 / portfel / Bywalec forum
a u mnie krew się leje strumieniami, ale co tam poczekam do jutra....może się poprawi...
kamilkaze / 2007-10-26 09:50 / portfel / Bywalec forum
A po ile masz Pan takie cudo??

Re: Rekordy: Do trzech razy sztuka?

kamilkaze / 2007-10-26 09:38 / portfel / Bywalec forum
witam wszystkich! udanych ruchów życzę
kamilkaze / 2007-10-24 12:49 / portfel / Bywalec forum
Też czekam na odrobienie strat z tym, że mi zajmie to dużo więcej czasu niz tobie... kupiłem po 17 zeta.... wkurza mnie ta spółka. W ostatnich miesiącach słabo szła w górę, a dość mocno spadała.. dlaczego nie wiem, nawet CP energia nie pomogła...ale cóż, może to taka spółeczka na której ćwiczy się cierpliwość ;) Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy CP :))))

Re: To będą już dwa szczyty

kamilkaze / 2007-10-24 08:52 / portfel / Bywalec forum
Witam wszystkich. Udanych zakupów życzę :)

Re: GPW nadal w cieniu Wall Street

kamilkaze / 2007-10-23 16:16 / portfel / Bywalec forum
No nie nawet Capital Partners na plusie!! Hossa idzie ;))
kamilkaze / 2007-10-23 12:57 / portfel / Bywalec forum
no co wy? O swoje dobre imię trzeba dbać ;)
kamilkaze / 2007-10-23 12:46 / portfel / Bywalec forum
hehe Właśnie kupiłem 10 długich na WIG20 ;)

Re: GPW nadal w cieniu Wall Street

kamilkaze / 2007-10-23 12:37 / portfel / Bywalec forum
patrze co jakis czas na WIG20 i własnym oczom nie wierzę, czyżby dzisiaj było 3 podejście do bicia rekordu?
kamilkaze / 2007-10-23 12:33 / portfel / Bywalec forum
Dzięki za odwiedziny :) Wakacyjna korekta skutecznie mnie wyleczyła z nadmiernego optymizmu (ok. 50 % portfela zapakowałem w akcje na szczytach). Teraz staram sie nie kierować własnymi emocjami. Pozdrawiam również

Re: GPW nadal w cieniu Wall Street

kamilkaze / 2007-10-23 10:37 / portfel / Bywalec forum
Witam wszystkich forumowiczów. Udało mi się rano kupić Pepika po 38,22 teraz czekam na wzrosty ;)
kamilkaze / 2007-10-22 20:20 / portfel / Bywalec forum
W gwoli porządku odpowiadam jeszcze raz:
No właśnie mam dużą stratę na Capital Partners, kupiłem razem z Echo na najwiekszej górce, z tym że Echo straty odrabia a Capital nie :( Co gorsze w CP wszedłem po raz drugi, gdy spółka odbiła trochę w górę i tracę na niej przez to jeszcze
więcej:(( Jest to moja największa bolączka. Nie mam pojęcia czy uciąć tą ogromna jak dla mnie stratę, czy też potrzymać dł€żej tę spółkę...
Co do WDM to liczę na spore zyski w średnim terminie, jak zaczną publikować raporty i przede wszystkim jak się rozwinie NC. Mój portfel ostatnio cały czas sie zmienia. Szukam nowych strategii...ciekawych spółek...uczę się giełdy...W zamierzeniach chce zarobić do przyszłych wakacji 1500 zł (dwa wesela - siostry i szwagierki;)) dzięki za odp. i wszystkiego dobrego! Póki co mam dostęp do komputera tylko w pracy, ale jak tylko naprawie swój będę starał się pisać o swoich spostrzeżeniach. Pozdrawiam

Najnowsze wpisy