Forum

Komentarze użytkownika "kamilkaze"

Komentarze użytkownika: kamilkaze

kamilkaze / 2007-10-22 20:14 / portfel / Bywalec forum
No właśnie mam dużą stratę na Capital Partners, kupiłem razem z Echo na najwiekszej górce, z tym że Echo straty odrabia a Capital nie :( Co gorsze w CP wszedłem po raz drugi, gdy spółka odbiła trochę w górę i tracę na niej przez to jeszcze więcej:(( Jest to moja największa bolączka. Co do WDM to liczę na spore zyski w średnim terminie, jak zaczną publikować raporty i przede wszystkim jak się rozwinie NC. Mój portfel ostatnio cały czas sie zmienia. Szukam nowych strategii...ciekawych spółek...uczę się giełdy...W zamierzeniach chce zarobić do przyszłych wakacji 1500 zł (dwa wesela - siostry i szwagierki;)) dzięki za odp. i wszystkiego dobrego!

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

kamilkaze / 2007-10-22 19:37 / portfel / Bywalec forum
witaj Bigu! Jeśli mógłbyś się odnieść do mojego portfela to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam!
kamilkaze / 2007-10-22 12:57 / portfel / Bywalec forum
komunikat o przetargu MEN na komputery do szkół. Jest na Infostrefie
kamilkaze / 2007-10-20 23:26 / portfel / Bywalec forum
ok dzięki, czyli nie mam się co przejmować....;)

Re: Giełda przewidziała wynik wyborów?

kamilkaze / 2007-10-20 22:55 / portfel / Bywalec forum
witam wszystkich, co się takiego w stanach wydarzyło, że tak tąpneło indeksami?
kamilkaze / 2007-10-19 12:40 / portfel / Bywalec forum
ja dzisiaj oddałem po 7,58 i liczyłem że kupię po 7,30 z tu masz babo placek. Teraz jak dla mnie to jest za drogo...

Re: Komentarze do portfela "sosna"

kamilkaze / 2007-10-11 11:07 / portfel / Bywalec forum
Witam. Pepik ładnie w górę ostatnio wystrzelił, tak szybko, że przeoczyłem ten strzał i nie zdążyłem go kupić poniżej 35 zeta.... Teraz trochę ryzykowne może być kupno, bo może być szum w mediach o domniemanym przecieku, z drugiej jednak strony spodziewam się dobrych wyników za III kwartał, a ich publikacja za dwa niecałe trzy tygodnie.
kamilkaze / 2007-10-02 10:50 / portfel / Bywalec forum
raczej nie. Na infostrefie jest 0 stopa dywidendy :/
kamilkaze / 2007-10-02 10:33 / portfel / Bywalec forum
coś chyba z tym Pepikiem nie tak, bo od dłuższego czasu (z małymi wyjątkami) zachowuje się gorzej od rynku. Zresztą widać na wykresie. Moim zdaniem jeśli obroty będą nadal na tak mizernym poziomie to obsunie w najbliższym czasie do 32-33 zeta.
kamilkaze / 2007-10-02 10:24 / portfel / Bywalec forum
ehh no właśnie nie mam juz nic gotówki, a mam na oku kilka ciekawych spółek (m. in. PEP którego się ostatnio pozbyłem), stąd odkupuję fundusze, które wypadają najsłabiej. Dlaczego tak piszesz o wiośnie? Coś sie stanie? Czy coś może przewidujesz?

Re: Komentarze do portfela "sosna"

kamilkaze / 2007-10-01 13:51 / portfel / Bywalec forum
witam. Jak sądzisz czy Pep znów sie będzie powoli osuwał, czy może w końcu zacznie iść w górę? Czekam z zakupem (umarzam troche jednostek TFI), a każda cena poniżej 35 zeta wydaje mi się atrakcyjna :)

Re: Komentarze do portfela "pklark"

kamilkaze / 2007-09-28 14:18 / portfel / Bywalec forum
witam. Też siedzę na WDM i mina rzędnie mi codziennie ;) Ale liczę na odbicie.... Pozdrawiam
kamilkaze / 2007-09-25 10:29 / portfel / Bywalec forum
właśnie :/
kamilkaze / 2007-09-25 10:18 / portfel / Bywalec forum
no to się będzie działo na tych papierach...
kamilkaze / 2007-09-25 10:12 / portfel / Bywalec forum
a skąd masz takie info?

Najnowsze wpisy