Forum

Komentarze użytkownika "KAP"

Komentarze użytkownika: KAP

KAP / 2008-03-18 16:54 / Tysiącznik na forum
czyzby Jacek? no nie . przeciez Pan powinien byc w Sejmie.

Re: Będą opłaty za wizytę u lekarza

KAP / 2008-03-19 09:21 / Tysiącznik na forum
wreszcie. jest szansa ze moi rodzice (a nawet ja) dopchaja sie kolejki w przychodni bez stawania w kolejce o 4tej rano. Na razie kolejki skladaja sie z emerytów i rencistów stojacych w celach towarzyskicch. Tj nie mam nic przeciw emerytom, ale powinno sie dla nich tworzyc kluby, czytelnie a nie zycie towarzyskie w przychodni. Poza tym co kompletnie za darmo tego sie nie szanuje.
KAP / 2008-03-19 09:26 / Tysiącznik na forum
z tego co wiem to Czechy, Slowacja, Bulgaria - oplaty symboliczne jak projektowane u nas. A prawdziwe kiwanie to jest dla mnie niedostepnpsc dla ludzi pracujacych zapchanych przez zycie towarzyskie przychodni. Skutek jest taki ze albo tracisz dzien na 'darmowa' sluzbe albo idzisz i prywatnie za 50 zet masz od reki porade. Darmowosz powoduje nieogranicziony popyt, którego nikt nie jest w stanie zaspokoic. Symboliczna oplata powoduje zmniejszenie tego popytu poprzez refleksje natury czysto budzetowej....
KAP / 2008-03-19 09:48 / Tysiącznik na forum
rzeczywiscie , niezly pomysl tego ZOZu...

Re: Tomaszewski: Nie mieszajmy sportowców do politycznych problemów

KAP / 2008-03-19 09:55 / Tysiącznik na forum
nie zgadzam sie z Panem Tomaszewskim, dlatego iz polityka weszla do olimpiady juz w momencie wyboru Chin na jej miejsce. Chinska propaganda wokól olimpiady sluzy polityce. Wiec mówienie teraz zeby politycy sie nie pchali jest oderwane od realiów niestety. W tym momencie mamy niezle rozdanie miedzy opozycja i rzadem. Rzad zachowuje dyplomantyczna wstrzemiezliwosc (bo stanowisko oficjalne jest niezwykle wazna sprawa tez w kontekscie gry w jednej druzynie UE) . Opozycja jest glosna. Szkoda ze wyszlo przez przypadek - jak pokazuje sprawa Traktatu.
KAP / 2008-03-19 10:19 / Tysiącznik na forum
to zalezy od poszanowania dobra wspolnego w spoleczenstwie. jednak obaiwiam sie ze u nas twoja konkluzja jest blizsza prawdy. -;)
KAP / 2008-03-19 10:20 / Tysiącznik na forum
no ale nie kazdy jest taki bogaty jak ty-:)
KAP / 2008-03-19 12:02 / Tysiącznik na forum
sprowadzasz pomysl ad absurdum. Proponowalbym najpierw (1) zalozyc ze nie jest to jedyny element reformy. (2) przyjrzec sie jak to dziala w innych krajach. Swiat kultury europejskiej sklada sie z kompromisów i rozwiazan bardziej bliskich filozofii zlotego srodka niz rewolucji badz ekstremów.

Re: Premier: sytuacja w NBP - krytyczna od dłuższego czasu

KAP / 2008-03-19 13:02 / Tysiącznik na forum
a coz dziwnego ? po PiS zostaje badziewie i konflikt. Jak zwykle. Rzecza której szkoda to to iz nie dotycza one prywatnej piaskownicy zakompleksiontych blizniaków na Zoliborzu a funkcjonowania waznych organów Panstwa lub jego calosci w otaczajacym swiecie. Ale sami wybralismy to teraz musimy przelykac.
KAP / 2008-03-19 13:11 / Tysiącznik na forum
ale to jest takie zycie. bardzo duzo emerytów i rencistów przychodzi po to a wiem to od emerytow. którzy nie moga sie dopchac z czyms powaznym. a sprónujesz bez kolejki zapytac sie o cokolwiek lekarza to zostaniesz poddany niezlej agresji do fizycznej wlacznie radze sie przejsc i spróbowac. To przykre ze Panstwo nie potrafi im zapewnic innej realizacji potrzeb przebywania razem .reszte sprowadziles ad absurdum. z reszta kazda dyskusje nad 'socjalem' mozna sprowadzic do glodujacych matek i dzieci ze strony jednej a z drugiej do pijanych bezrobotnych którzy maja w d.. wszelka prace. no i poza pyskowka z tej dyskusji nic nie wyjdzie. chyba ze celem jest pyskówka. ale jakby to nie mój rewir...
KAP / 2008-03-19 17:30 / Tysiącznik na forum
uwazam ze dalem upust swemu wkurzeniu na niekompetencje doboru kadr. sam dobieram ludzi i obserwuje profesjonalny dobór w firmie. po prostu elementarnego partactwa zwlaszcza w imie osobistych fobii nie znosze, widzialem w zyciu czym sie to konczy. tak ze i emocje i merytoryka w moim wpisie. nie moja wina ze PiS w tym celowal nie majac kadr poza ósmym garniturem warszawskiego ratusza..
KAP / 2008-03-19 17:35 / Tysiącznik na forum
jestem zwolennikiem kompromisu stad obsesje mnie niepokoja a mielismy juz pare takich w XXw. 'Wieszanie' wg Rymkiewicza mnie nie pociaga jakos....
KAP / 2008-03-20 10:04 / Tysiącznik na forum
pomyliles braci..... bedziesz musial przeprosic:)

Re: Kaczyński: Dziennikarze są jak chłopi pańszczyźniani

KAP / 2008-03-20 10:21 / Tysiącznik na forum
alez tupet. troche jakby czarna sotnia optowala za wolnoscia starozakonnych.

Re: Traktat będzie ratyfikowany do końca kwietnia

KAP / 2008-03-20 10:40 / Tysiącznik na forum
juz raz zapowiadal mocne dazenie do kompromisu..... wyszedl z tego łzawy teledysk disco-polo dla ONRu -:) to ja juz prosze tylko zeby z braciszkiem sie odczepili od dazenia do czegokolwiek. i zajeli sie np wedkarstwem....

Najnowsze wpisy