Forum

Komentarze użytkownika "Kero"

Komentarze użytkownika: Kero

Re: Wcześniej na emeryturę

Kero / 2006-07-10 15:04 / -
A wszystko po to by człowiek w wieku blisko poprodukcyjnym nie miał bladego pojęcia w jaki sposób przejdzie i kiedy na emeryturę. Może źle się urodził, albo pracował w klimatyzowanym biurze. a nóż nie zarejestrował swojego związku homoseksualnego czy też hetero. Jeśli bodaj babci nie podarował beretki z mocheru to też niech sobie wybije emeryturę z głowy.
No chyba, że w ZUS-ie pracował albo daj mu bracie bliźniaku w okołostolicznym urzędzie to proszę bardzo.

Re: Anonimowy przelew - bez danych...

Kero / 2006-08-01 13:47 / -
Jeśli znasz dane wraz z numerem konta to idź po rostu do tego banku i wpłać na rachunek. Niektórym bankom wystarcza nazwisko na jakie wpłacasz inne żądają numeru konta ale nikt Cię nie legitymuje jako wpłacającego Podaj się za ojca, brata, dziatka, czy wnuczka albo i męża i po sprawie.
Uważaj tylko z podpisem abyś podpisał takim nazwiskiem jakie podasz.

Re: Lewiatan pożarł pieniądze rolników

Kero / 2006-08-21 11:26 / -
A mnie nie jest żal idiotów - niech jeszcze głosują na złodziei z Samejbrony.

Re: Bezrobocie ciągle w dół

Kero / 2006-08-23 14:22 / -
Poszukuję pracy opłacanej na pozimie 15 tysięcy miesięcznie. Czy jakiś UP ma ofertę godną mojej osoby?
Coś mi się zdaje, że niedługo będą dzwonili do mnie z różnych firm czy agend bo już naprawdę nie ma tu nikogo - tylko ja i UP.

Re: Proces Gilowskiej - kiepski kryminał?

Kero / 2006-08-23 14:17 / -
Pani Zyto treraz to już Pani przesadza. Czyżby zaczynało to Panią wciągać? Toż to tylko co najwyżej groteska trącająca o sensację a nie jakikolwiek kryminał.
Pani jako profesor nie wie co to jest kryminał a co groteska?
To, że ktoś zwichnał Pani karierę nie oznacza jeszcze, że jest to sprawa o wadze państwowej.
Pani jest czysta i wszyscy to wiemy ale niech już Pani na Boga przestanie tak lamentować bo zupełnie (po za karierą) nie ma nad czym płakać.

Re: Waldemar Pawlak: Koalicja okazała się gapowata

Kero / 2006-08-23 12:03 / -
A co pan dzisiaj powie panie Pawlak?
Koalicja jest gapowata czy z pana jest d..a?
Kero / 2006-08-24 08:50 / -
I co z tego, że gdzieś był czy jest taki podatek? Tylko małpy zaglądają sobie do pyska a Polacy (niektórzy tylko) swój rozum mają.
A jeśli idzie o niepełnosprawnych to co, to są gorsi ludzie? Pewnie od Pana Marek53 tak - gratuluję.

Re: Pawlak odwołany

Kero / 2006-08-23 11:28 / -
Co by tu jeszcze roz....yć?

Re: Prezes NFZ odejdzie jutro?

Kero / 2006-08-23 11:17 / -
Mogę się założyć, że gdyby jakimś cudem SLD jeszcze powróciło do rządów to będzie tam i Sośnierz i Religa i Bauc i wszyscy inni wykopani wcześniej z tego grajdołu.
Kero / 2006-08-23 11:11 / -
A Szkopen żyje czy też już umarł był?
Jakbyś tam mógł jeszcze Po...ić.

Re: SLD: To był pokaz siły PiS-u

Kero / 2006-08-23 14:37 / -
Polska gnije od samego środka! Stajemy się slamsem Europy z ulicznymi metodami przetrwania - kto silniejszy ten ma rację.

Re: NIK: Będą problemy z wymianą dowodów

Kero / 2006-08-23 15:54 / -
Co do wcześniejszego składania wniosków to niezupełnie się zgadza przynajmniej jeśli idzie o pierwsze dowody osobiste dla osiemnastolatków.
Niestey jest tak, że nie można złożyć ani dnia wcześniej przed ukońxczeniem osiemnastu lat ponieważ zostanie wydany dowód osobisty jedynie na 5 lat.
Jest to zwyczajne wyłudzanie pieniędzy o czym zresztą nie wiedzą zainteresowani.
Może by tak Money.pl zainteresował się tą idiotyczną sytuacją?
Kero / 2006-08-24 08:30 / -
I co z tego, że 15 a nawet 19 milonów. Ta wyliczanka jest bez senu. Zaraz można przytoczyć Chiny i dopiero okazałoby się, że przenosząc do nich te procenty to daje więcej ludzi niż cała Polska tyle tylko, że tam bezrobocia nie ma:-)
Ale skoro te 6,7% bezrobocia w USA tak Cię dołuje to wracaj do Polski.
Powiem Ci jeszcze coś - już od dawna widać, że Polacy na emigracji uważają się za mądrzejszych od tych co tu zostali. Nie jestem rasistą ale jak jesteś taki mądry to po coś wyjeżdżał? Czy po to by tylko się pochwalić, że mieszkasz tam gdzie mieszkasz?
Na zakończenie - emigracja nie powinna posiadać prawa do głosowania ponieważ w zdecydowanej masie nie ma bladego pojęcia jak tu w tym piep....ym padole jest naprawdę.
Zatem życzę Ci spokoju, mnóstwa pracy i szczęścia na emigracji a od udzielania wskazówek Polakom raczej daj sobie wolne.
Kero / 2006-08-23 20:02 / -
Nie wiedziałem, że jesteś dziennikarzem:-)

Re: Wysłuchanie publiczne odwołane

Kero / 2006-08-23 20:00 / -
Obecny sejm jest naprawdę mały - takiego karła jeszcze nie było.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25

Najnowsze wpisy