Forum

Komentarze użytkownika "kocprom"

Komentarze użytkownika: kocprom

ubezpieczenie oc

kocprom / 2011-03-25 10:14
witam, kary w jakiej wysokości można się spodziewać za brak ubezpieczenia oc?
z góry dziękuję

regulamin pracy

kocprom / 2011-03-28 14:52
regulamin pracy jest zawarta możliwość przerwy półgodzinnej, ale jak przychodzi co do czego to nie można jej sobie wziąć, szef się bulwersuje, co zrobić w takim wypadku?

lista firm

kocprom / 2011-03-29 10:24
gdzie znajdę listę upadłych firm, która będzie nieodpłatna? a jeśli już trzeba ponieść jakieś koszty to w jakiej wysokości trzeba się ich spodziewać?

kiedy mozna stracic zasilek dla bezrobotnych

kocprom / 2011-04-01 13:26
możesz stracić zasiłek w takich przypadkach: otrzymanie pożyczki z PFRON, udział w programie zatrudnienia socjalnego, odmowa podjęcia pracy bez podania przyczyny, nie stawienie się w UP w celu podpisania się, nie poinformowanie o zmianie miejsca zameldowania,

Kredyt w obcej walucie - jaki się opłaca?

kocprom / 2011-04-05 15:04
witam,
zaciągając kredyt zastanawiam się czy podjąć się go w innej walucie, jak myślicie w jakiej byłoby to najbardziej opłacalne? tak aby nie ponosić zbyt dużego ryzyka, a może w dzisiejszych czasach lepiej się na taki nie decydować?
pozdrawiam

Nałęcz o PiS: Ugryźli się w ogon

kocprom / 2011-04-18 12:50
ale ja lubię Pana Nałęcza, konkretny, inteligentny polityk jakich u nas niezwykle mało...

"kup teraz" - aukcja internetowa - zerwanie umowy

kocprom / 2011-04-27 11:06
na zerwanie takiej umowy masz termin do 10 dni od jej zawarcia.

jazda motorem bez prawa jazdy

kocprom / 2011-05-10 13:25
witam,
chciałem zapytać co grozi za jazdę motorem bez wyrobionego prawa jazdy? czy to jest wysoka kara? lubię czasem pożyczyć motor od kolegi i pojeździć sobie po osiedlowych drogach, ale nie mam na to pozwolenia :P

najlepsze metody oszczędzania i największe zyski

kocprom / 2011-05-20 11:05
witam,
czy możecie mi powiedzieć co uważacie za najlepsze metody oszczędzania w obecnych czasach? czy opłacalne są inwestycje w fundusze czy może lepiej oszczędzać bardziej bezpiecznie? jaka metoda oszczędzania da nam największe zyski?

licytacje mieszkań komorniczych

kocprom / 2011-05-25 15:26
podobno tańszą nieruchomość można zakupić poprzez licytację mieszkania zajętego przez komornika, powiedzcie mi gdzie w Warszawie mogę sprawdzić takie licytacje i jaką kwotę trzeba wnieść na początek?

praca wakacyjna gdzie najwięcej można zarobić

kocprom / 2011-06-21 09:43
wydaje mi się, że jeśli zostaniesz w kraju to nie zarobisz tyle ile byś chciała, dlatego może lepiej wyjechać za granicę, sugeruję Holandię lub Belgię.

droższe bilety mpk w Krakowie

kocprom / 2011-07-08 13:48
do tego jeszcze podwyższyli opłaty za parkowanie, karnet na miesiąc to 200 zł!

eliminacje do ligi mistrzów

kocprom / 2011-07-15 09:26
co sądzicie o eliminacjach do ligi mistrzów, głównie chodzi mi o drużyny na które Wisła Kraków może trafić w trzeciej rundzie, myślcie że pójdzie jej tak dobrze jak w drugiej?

umowa najmu jak zerwać

kocprom / 2011-09-05 14:49
mam podpisaną umowę najmu lokalu na czas określony 3 lat, z powodów finansowych nie mogę kontynuować wynajmowania wspomnianego lokalu, jak bez nieprzyjemnych konsekwencji można rozwiązać taką umowę najmu?

ile można mieć umów na czas określony?

kocprom / 2011-09-08 10:30
ile po okresie próbnym można mieć umów na czas określony nim pracodawca podpisze z nami umowę na czas nieokreślony? czy jest to jakoś prawnie regulowane? na jaki maksymalnie czas może być zawarta umowa na czas określony?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy