Forum

Komentarze użytkownika "kocprom"

Komentarze użytkownika: kocprom

dobre biuro nieruchomości Kraków

kocprom / 2011-12-16 09:43
Szukam dobrego biura nieruchomości w Krakowie, chciałbym zaczerpnąć od Was informacji odnośnie takiego pośrednika, czy warto w ogóle w ten sposób szukać mieszkania, czy może lepiej na własną rękę? interesuje mnie tylko rynek wtórny.

Re: Jak oszczedzac na lokatach

kocprom / 2011-12-13 13:49
muszę się zgodzić z przedmówcą, jednodniowe, odnawialne lokaty są najbardziej opłacalne na rynku

konflikt Kaczyński Ziobro

kocprom / 2011-10-26 13:45
jeden i drugi chce być u władzy, poza tym obstawiam, że Ziobro obawia się o swoją karierę polityczną, że PiSowa popularność nadal będzie spadać a wraz z nią jego pozycja potencjalnego przywódcy

1% podatku na kościół

kocprom / 2011-10-18 14:21
ja na przykład nie życzę sobie by część z mojego podatku była oddawana na kościół!

pracwonik na zwolnieniu a wynagrodzenie

kocprom / 2011-10-04 15:02
jak wygląda kwestia wynagrodzenia gdy pracownik znajduje się na zwolnieniu lekarskim? czy dostajemy wtedy całą pensję, jeśli opłacana jest normalnie składka na świadczenie chorobowe?

ile można mieć umów na czas określony?

kocprom / 2011-09-08 10:30
ile po okresie próbnym można mieć umów na czas określony nim pracodawca podpisze z nami umowę na czas nieokreślony? czy jest to jakoś prawnie regulowane? na jaki maksymalnie czas może być zawarta umowa na czas określony?

umowa najmu jak zerwać

kocprom / 2011-09-05 14:49
mam podpisaną umowę najmu lokalu na czas określony 3 lat, z powodów finansowych nie mogę kontynuować wynajmowania wspomnianego lokalu, jak bez nieprzyjemnych konsekwencji można rozwiązać taką umowę najmu?

eliminacje do ligi mistrzów

kocprom / 2011-07-15 09:26
co sądzicie o eliminacjach do ligi mistrzów, głównie chodzi mi o drużyny na które Wisła Kraków może trafić w trzeciej rundzie, myślcie że pójdzie jej tak dobrze jak w drugiej?

droższe bilety mpk w Krakowie

kocprom / 2011-07-08 13:48
do tego jeszcze podwyższyli opłaty za parkowanie, karnet na miesiąc to 200 zł!

praca wakacyjna gdzie najwięcej można zarobić

kocprom / 2011-06-21 09:43
wydaje mi się, że jeśli zostaniesz w kraju to nie zarobisz tyle ile byś chciała, dlatego może lepiej wyjechać za granicę, sugeruję Holandię lub Belgię.

licytacje mieszkań komorniczych

kocprom / 2011-05-25 15:26
podobno tańszą nieruchomość można zakupić poprzez licytację mieszkania zajętego przez komornika, powiedzcie mi gdzie w Warszawie mogę sprawdzić takie licytacje i jaką kwotę trzeba wnieść na początek?

najlepsze metody oszczędzania i największe zyski

kocprom / 2011-05-20 11:05
witam,
czy możecie mi powiedzieć co uważacie za najlepsze metody oszczędzania w obecnych czasach? czy opłacalne są inwestycje w fundusze czy może lepiej oszczędzać bardziej bezpiecznie? jaka metoda oszczędzania da nam największe zyski?

jazda motorem bez prawa jazdy

kocprom / 2011-05-10 13:25
witam,
chciałem zapytać co grozi za jazdę motorem bez wyrobionego prawa jazdy? czy to jest wysoka kara? lubię czasem pożyczyć motor od kolegi i pojeździć sobie po osiedlowych drogach, ale nie mam na to pozwolenia :P

"kup teraz" - aukcja internetowa - zerwanie umowy

kocprom / 2011-04-27 11:06
na zerwanie takiej umowy masz termin do 10 dni od jej zawarcia.

Nałęcz o PiS: Ugryźli się w ogon

kocprom / 2011-04-18 12:50
ale ja lubię Pana Nałęcza, konkretny, inteligentny polityk jakich u nas niezwykle mało...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy