Forum

Komentarze użytkownika "koczis"

Komentarze użytkownika: koczis

koczis / 2011-04-14 23:54
To zamiast krzyza w Sejmie bedzie polksiezyc a Rydzyk wystawi armie w mundurkach w postaci berecikow z antenka z orezem w postaci rozanca
Lub co gorsza przeflancuje sie na islam i zamiast sukienki bedzie nosil turban.
Ciekawe czy jego wyznawczynie zaczna zakrywac twarze.
Przynajmniej nie beda straszyc na ulicach
koczis / 2011-04-13 14:16
Sorki, ale to jest demagogia jak w wydaniu Tuska. Rzad PIS trafil na szczyt koniunktury gospodarczej i jeg najwieksza zaleta jest to ze nic nie robil (przynajmniej w gospodarce). Dzieki temu sila rozpedu szla na przod. Patrzac na pomysly PISu na kryzys i dodrukowywanuie kasy to mielibysmy hiperinflacje jak w latach 90-tych
koczis / 2011-04-13 14:09
Juz nie...
Zbyt duzo ludzi zbyt wiele razy zawiodlo sie na tym rzadzie.Partia mowila o sobie ze jets nowoczesna neoliberalna a tu niestety jest skostniala i bardziej przypomina komune niz neoliberalizm
np. skok na OFE kontra manifest PKWN
To tylko jeden z wielu przykladow
koczis / 2011-04-13 11:34
Nie nie...
Blogi to wynurzenia i dowolne opinie ludzi.
Tu rzecz sie rozbija o to ze jako obywatele jestesmy robieni w konia i wyglada na to ze ten rzad to jedna wielka prowizorka kolesiow ktorym chodzilo jedynie o koryto i kompletnie nie byli przygotowani do rzadzenia
POrazka.
I nie pisze tego jak fan PISu. Obiektywnie patrzac w sferze gospodarczej to Zelazna Dama (Zyta Gilowska) byla bez porownania lepszym MInistrem Finansow niz Rostowski
koczis / 2011-04-13 02:25
Doloz do tego AL JAZERRE. W koncu Polacy sa z mosja w Afganistanie.
JAk to mowil Pilsudski "NArod wwspanialy tylko ludzie ch......."
I mial 100%racje
Poczytaj troche o gosciu ktory wylatal na TU 154M troche. NAzywa sie Latkowski i jest bylym szefem 36 SPLP.
Sa tam niestety bardzo bolesne slowa:
Ta kastastrofa zaczela sie kilka lat wczesniej. I nie sami piloci sa tu winni ale caly system.
Facet przelatal nascie lat na TYM Tupolewie i zyje. Cud jakis
A zamach ?
HAHAHA... Gdyby Ruski chcieli naprawde sprzatnac KAczynskiego zrobiliby to w Gruzji podczas rzekomego zamachu na Sakashvilego i Kaczynskiego
ALe prawda jest jak d... - kazdy ma swoja
koczis / 2011-04-13 02:14
Brawo !!
W koncu w tym calym belkocie na forum jakis racjonalny glos.
A ty jt nie mieszaj do tego polityki bo to nie ma nic wspolnego.
Nie jestem fanem PO a jednak jestem za atomowkami.
Gdybysmy taka sama elektrownie zbudowana z tymi samy normami bezpieczenstwa wykonaia i eksploatacji jak w Fukushimie postawili w Polsce nie mielibysmy zadnego problemu
I jeszcze jedno. Pamietam awantury jakie byly przy budowie zbiornika retencyjnego w Czorsztynie. JAkie katastrofalne wizje tworzono jak zielone pajace kladly sie pod kola samochodow. Zbiornik dokonczono i co sie okazalo ? Ze nic sie specjaknie nie stalo. Rejon jest atrkcyjny turystycznie a zbiornik uratowal Podhale podczas ostatniej powodzi.
Gdzie byly te zielone pajace wtedy? Nabraki wody w usta.
Niestey mamy powtorke teraz tylko tym razem przy atomowkach
koczis / 2011-04-13 02:06
Misiu, argumenty a nie pyskowa. Mozemy podyskutowac ale nie na poziomie dzieci z piaskownicy klocacych sie oto czyja jest zabawka.
Wyplodziles posta w ktorym nie przedstawiles zadnego argumentu. A Polska to nie twoja wlasnosc zebys decydowal kto ma w niej mieszkac. O tym kto bedzie mieszkal to mozesz decydowac we WLASNYM mieszkaniu.
Czasy liberum veto juz przeszly do historii
koczis / 2011-04-13 02:02
Wiesz.... tylko gdyby zapora walnela to milion ludzi poszedlby jednym strzalem. To raz.
Dwa Japonia lezy na terenie sejsmicznym Polska nie. To jest zasadnicza roznica.
Trzy - ktos powie Czernobyl - fakt - lezy niedaleko nas. Ile u nas osob zmarlo na chorobe popromienna? Jesli w Japonii jest tak zle czemu strefa wynosi tylko 80 km a nie np 300 czy wiecej.
Cztery - ilu ludzi zginelo w wypadkach samochodowych od 1986 czyli od daty wybuchu w Czernobylu. W tym czasie bylem na swiecie i jakos do dzisiaj nic mi nie jest. A nie napychalem sie lugolem.
Piec - ilu ludzi zostalo zabitych przez papierosy (raki, zawaly, udary itp)? I jakos nikt nie kwapi sie do ustanowienia calkowitego zakazu palenia w Polsce ani nie wyrzuca z kraju producentow papierosow
Jaka widzisz alternatywe w tej chwili ? Jak nie atomowki to co? Bedziesz palil swieczki w domu ?
szesc - jak tak czytam wypowiedzi to wychodzi na to ze elektrownei weglowe sa cacy i nikomu nie szkodza. TYm ze to co wychodzi z kominow elektrowni jakos sie niekt nei przejmuje ze to szkodzi zarowno srodowisku, klimatowi i nam samym. Od tego nie bedziemy zdrowsi tylko bardziej chorzy. Chyba ze wegiel sie skonczy :)
Wiadomo jest ze Czernobyl zostal wykonany niechlujnie moze nie z pominieciem zasad bezpieczenstwa ale z przymykaniem oka na potencjalne niebezpieczenstwa. Od tego czasu jednak swiat poszedl do przodu i technologicznie i mentalnie i wypadki choc zdarzaja sie i beda zdarzaly to jednak ich ryzyko jest male. Nie ma 100% pewnego obiektu od suszarki zaczawszy na atomowkach skonczywszy.
Jedno wiem na fali histerii nie mozna kreowac dlugoletniej polityki energetycznej. Po prostu.
Wskaz mi jakas rozsadna alternatywe ktora pozwoli zapewnic bezpieczenstwo energetyczne kraju przy jednoczesnym bezpieczenstwie. Bo ja jej w tej chwili nie widze
koczis / 2011-04-04 14:04
Ale ty jestes kretynem. Nie mowie tego jako fan PiSu.
Myslenie naprawde nie boli i moze tak troche przesledzic rzady ktore juz robily takie rzeczy
Jest cos takiego jak zdolnosc nabywcza. Mozesz wywindowac paliwa na 100 zl za litr pomysl jaki dochod bedzie. Pytanie tylko kto je kupi i tu kolko sie zamyka. Bo jak nie bedzie nabywcy nie bedzie wplwu z akcyzy i podatku
Jesli Rostowski operuje ta sama logika to sie nie dziwie dlaczego mamy reforme OFE.
A fanatycy kazdej masci nie mysla bo juz maja wyprane mozgi
koczis / 2011-04-01 16:01
Ten termin psychiatria/psychologia nazywa projekcja :)
To tylko potwierdza ze ten facet nadaje sie do leczenia. I pomyslec ze mogl byc Prezydentem tego kraju
koczis / 2011-04-01 15:08
wiesz... bo prawda moze byc tylko jedna. Ta ktora mi pasuje.
Z fanatykami nie masz co dyskutowac. Oni nie chca znac prawdy oni chca glow

Re: Bunt senatora PO przeciwko zmianom w OFE

koczis / 2011-03-30 14:26
Brawo !!!! To sie nazywa miec jaja!!Dla takich gosci mam szacunek obojetnie z jakich partii pochodza.
Co do podpisu. Nastepcy powinni doprowadzic ustawe przed Trybunal Konstytucyjny i jesli sie okaze ze byla niezgodna z Konstytucja Tusk i Komorowski powinni stanac przed Trybunalem Stanu. Pytanie tylko kto sie odwazy. Wierze ze gdyby takich NIE wlazid****** jak Klimowicz bylo wiecej to tak by sie stalo. Tylko polska klasa (?) polityczna jest za zenujaco niskim poziomie

Re: Odszkodowania za CASĘ: Będzie ugoda?

koczis / 2011-03-30 13:36
Jest przynajmniej jakis pozytek ze smolenska. Przynajmniej Ci ktorzy naprawde potrzebuja tej kasy ja dostana a nie darmozjady ktore pojechaly na wycieczke
koczis / 2011-03-28 09:25
To jedno.... - to co napisal dddd
A drugie ze nie zmienia sie regul w trakcie gry.
Tez mi to nie pasuje ale gdybym byl po drugiej stronie tez bym, pewnie inaczej gadal nie teraz.
Ten system jest chory a rzad probuje sie tlumaczyc jak dzieciak z piaskownicy
koczis / 2011-03-21 13:05
LSD moze zaofeowac ci zycie na chaju :) ale to zadna korzysc. To juz mamy dzisiaj :)

Najnowsze wpisy