Forum

Komentarze użytkownika "koczis"

Komentarze użytkownika: koczis

Re: Tusk wierzy w częściowe zasypanie dziury budżetowej

koczis / 2011-03-21 12:40
Polska ma byc przykladem????!!!! Czego ?? zlodziejstwa??
Niezle wzorce do nasladowania propaguje pan Tusk!
Skad sie wezma srodki na zredukowanie dlugu? Nie z OFE przypadkiem.
Pan Tusk glosi ekspansje komunizmu na Europe - troche zawoalowana ale zawsze.

Re: Komorowski przeprosił za błędy ortograficzne

koczis / 2011-03-18 22:49
Mimo wszystko szacun. Nie da sie ukryc ze obciach ale przynajmniej jasne i otwarte przyznanie sie do bledu. Za to nasz Jaroslaw II Wielki potrafil zwalic na cos. Tym razem na charakter pisma. Dla mnie to jest obciach. Blad moze popelnic kazdy za to sztuka jest sie do niego przyznac czego Jarus juz nie potrafil za to Komorowski tak
koczis / 2011-03-05 15:21
A jaka wiekszoscia wzgledna czy bezwzgledna?
koczis / 2011-03-04 15:44
A na co ma spasc ? Na pociag ? I tak powstanie Oszukac Przeznaczenie 5 :)
koczis / 2011-03-04 12:02
Misiu, a Ty skad sie zerwales?
Zyjemy w WOLNYM kraju i pod rzadami LIBERALOW (HAHA).
Widac dla poslow PO slow liberal jest za trudne skoro nie rozumieja co ono oznacza
koczis / 2011-03-02 10:20
Chlopczyku cofnij sie 3 lata wstecz co do ladowania w Gruzji samolotu z prezydentem decyzji pilota i pozniejszych skutkow. A Pan byly Prezydent (brat tez) nie toleruja nieposluszenstwa
Dowodow twardych nie ma ale sa znaczace poszlaki
koczis / 2011-03-02 10:08
Bez jaj.... Musialby byc strasznym desperatem :)
Poza tym po to sa goscie ktorzy umieja czytac z ruchu warg. Jesli obraz jest do tego jakosciowo dobry to sporo moze powiedziec.
Spora czesc ludzi gluchoniemych to potrafi wiec chyba nie powinno byc problemu. Pytanie czy wszyscy chca zeby istota sprzeczki ujrzala swiatlo dzienne. chyba nie..
koczis / 2011-02-22 15:54
jak masz dowody na goscia idz z nimi do sadu. Proste. To ze nie lubisz goscia bo nie - nie daje ci pozwolenia na nazywanie goscia zlodziejem. To jakby o tobie ni z gruchy ni z pietruchy powiedziec ze jestes pedofilem i trzeba cie wykastrowac. Rozdziel emocje od faktow.
Poza tym niech sie facet wykaze jak sa tacy ktorzy chca mu dac szanse a nie poluc na goscia dla zasady. O zbrodniczej komunie on wie tyle ile ty o wplywie twoich jader na grawitacje w kosmosie z porstego powodu jest za mlody zeby znac tamten system. A ze ma przekonania lewicowe ? wolno mu
koczis / 2011-02-22 13:49
Tez ich nie cierpie ale musze przyznac ze za swoich rzadow byli wiekszymi liberalami niz rzad Tuska.
Brawo i szacun za obiektywizm :) a nie fanatyzm
koczis / 2011-02-17 12:05
wiem misiu. Licza sie fakty a jesli one mowia co innego to tym gorzej dla faktow. Dokladnie jak za czerwonych bylo.
Wyglada na to ze prawda jest jak d..... - kazdy ma swoja

Re: "Polacy powinni oszczędzać tam gdzie chcą"

koczis / 2011-02-15 15:49
Jesli Polacy moga oszczedzac tam gdzie chca to ja jestem za tym zeby nie odprowadzac tej czesci mojej wyplaty ktora idzie do OFE tylko przelewac ja na moje konto. Zgodnie z intencja pani Fedak (oszczedzam tam gdzie chce) sam sobie ja ulokuje. Zgadzam sie czesciowo co do jednego, ze I filar musi byc obowiazkowy zeby nie przejedzono przyszlej emerytury a potem nie zapukano do urzedu(ow) z haslem "dajcie bo nie mam". Ktos czyli podatnicy musialby zaplacic za takiego darmozjada. System prosty, wymusza konkurencje pomiedzy instytucjami finansowymi i daje szanse na cos. Ma tylko jedna wade jest za prosty i za przejrzysty i dlatego trudno krecic waly. Wiec szanse na jego realizacje sa zadne
koczis / 2011-01-24 13:02
niekoniecznie...
Wystarczy zeby I filar (jakkolwiek go nazwiemy) byl obowiazkowy a drugi dobrowolny. i po temacie. I gwarantowalby emeryture socjalna taka na kiepskie przezycie zale jednak przezycie a w przypadku 2 giego kazdy musilaby zadbac o siebie sam. I to jest wlasnie wybor
koczis / 2011-01-21 17:51
Misiu,
Ciebie dopiero odhibernowali?
przypomnij sobie kampanie wyborcza na prezydenta panie Jakubiak,Kluzik Rostowska. Niewiele brakowalo a Kaczynski by wygral pomimo tego ze wiekszosc glosowala nie tyle na Komorowskiego co przeciw Kaczynskiemu (sam jestm tym przypadkiem).
I co Panie uslyszaly potem? Jak Cie odhibernowali to poszperaj w archiwach. Jak jestes rozumny znajdziesz i sie dowiesz.
Przy Kaczynskim zostali mierni bierni ale wierni. Jak juz przestana byc potrzebni dostana kopa w .upe w imie drugiego czlonu nazwy partii
koczis / 2011-01-21 17:44
Nie przejmuj sie gosciem :)
Kiedys Hitler decydowal kto ma prawo zyc i gdzie mieszkac teraz znalezli sie jego wyznawcy ktorzy mowia kto Polakiem jest a kto nie.
Jak slysze i czytam takich pajacow to wstyd mi ze jestem Polakiem i ze musze takiego "Polaka" mijac na ulicy.
Niestety z roznych wzgledow musze tu zyc czy mi sie to podoba czy nie
koczis / 2011-01-21 17:30
Tak wlasnie kaczuszki postrzegaja PRAWO i SPRAWIEDLIWOSC.
Jak w Orwellu wszytskie zwierzeta sa rowne a niektore rowniejsze

Najnowsze wpisy