Forum

Komentarze użytkownika "koczis"

Komentarze użytkownika: koczis

koczis / 2010-07-15 10:57
Proponuje jeszcze wydluzyc wiek emerytalny dla wszystkich parlamentarzystow premierow i prezydentow. W koncu przeciez tak bardzo chca skluzyc Polsce wiec nie powinno byc problemu z przeglosowaniem w Sejmie
koczis / 2010-08-10 08:18
Misiu, cofnij sie wstecz do czasow Solidarnosci. Nie kto inny jak panowie Kaczynski Walesa Kuron domagali sie prawa do wolnosci zgromadzen (i slusznie) . A teraz kiedy ktos z tego prawa korzysta tylko spod innej bandery podnosi sie larum kto wydal zgode na manifestacje.
Wyglada na to ze mamy afganistan tylko po katolicku.
Mamy naszych poslow muł(ł)y ;) w osobach ROmaszewskiego, Kaczynskiego, czy Macierewicza i stojacych pod krzyzem katalibow.
Panie posle Macierewicz ma pan jeszcze cos do zrobienia w tym kraju. Wystapienie o zmainy w Konstytucji dotyczace zmiany nazwy .z Rzeczpospolita Polska na Republika Pislamu.
Brakuje jeszcze gosci naladowanych ladunkami i odpalajacych je w wielkich skupiskach z haslem Bog jest wielki i bylby komplet

Re: Kluzik-Rostkowska: "W takiej partii nie chcę być"

koczis / 2010-09-09 10:31
Brawo dla kobiety z jajami. Okazuje sie ze sa jeszcze ludzie majacy godnosc a nie ryjacy sie do koryta za wszelka cene i po trupach.szacun dla pani z PiSu mimo ze PiSu nie trawie

Re: Kościół będzie oddawał nieruchomości?

koczis / 2010-09-23 09:07
Jest szansa ze swietym krowom ktos sie dobierze do tylka. Czas najwyzszy. Panowie z SLD tak trzymajcie i dotrzymajcie tego. NIech Polska stanei sie w koncu normalnym krajem demokratycznym a nie katolibanem. NIe chce tu Afganistanu i wojen religijnych
koczis / 2010-11-10 16:10
Fakt, nie umiem krasc :) i nie nosze sukienki
koczis / 2010-11-20 17:06
ja bym to ujal w jednym zdaniu
Jeden Narod Jedno Panstwo Jeden Wodz (teraz juz jedne)
Przeklad na sasiedzki jezyk :
Ein Volk Ein Reich Ein Fuhrer
Brzmi znajom ? :)
A pamietasz jak tamten skonczyl? Moze obawy Palikota sa jak najbardziej zasadne :)

Re: Decyzje rządu: Sprawdź, ile przez nie straciłeś

koczis / 2010-12-07 08:46
Nie badzcie tacy surowi w rozliczaniu z obietnic wyborczych PO. Przeciez premier Tusk obiecala nam druga Irlandie. Czyz nie ? I pobietnicy poki co dotrzymuje. Idzie jak cien za zielonym bankrutem. Oby tylko nie okazalo sie ze Irlandie bedzie chcial przegonic. Smutne ze partia liberalna jest dzis bardziej lewicowa niz SLD a pan Rostowski zajmuje pozycje nr 2 na liscie najgorszych ministrow finansow po roku 1989. Pierwsze miejsce bezapealcyjnie dla min. Bauca za pomylke o 80 mld. Ale co tam nic straconego. Moze na koniec roku tez dowiemy sie rownie fajnych rewelacji
koczis / 2010-12-07 08:54
Nie rozumiemy sie. To ze jets kryzys to wszyscy wiemy. Natomiast sposob na walke z nim i okradanie mnie (OFE) z mojej ciezko zarobionej kasy to juz nie jest narzekanie.
Gdzie sa zapowiadane reformy? Gdzie reforma finansow publicznych ? Gdzie zapowiadana reforma zdrowia.?
Partia reformatorow zamienia w partie bezradnych urzedasow. glosno narzekajacych na wszytsko. Nie oznacza to ze oczywiscie ze gdyby rzadzil PIS to byloby lepiej. Pewnie nie... Zasluga PISu bylo to ze nie robiac nic nie przeszkadzal rozpedzonej gospodarce.
Poza tym jeszcze jedno - nikt nie lubi byc oszukiwany. Mowiono o VAcie do 2013 roku. Okazuje sie ze do 2018 tylko ze wzgledu na wybory nie chce sie tego glosno powiedziec. Wyglada na to ze najlepsze wskazniki gospodarcze mieli ministrowie rzadow SLD Kolodko i Belka. Bo chyba byli mimo wszystko najbardziej liberalni. Taki paradoks :)
koczis / 2011-01-21 17:30
Tak wlasnie kaczuszki postrzegaja PRAWO i SPRAWIEDLIWOSC.
Jak w Orwellu wszytskie zwierzeta sa rowne a niektore rowniejsze
koczis / 2011-01-21 17:44
Nie przejmuj sie gosciem :)
Kiedys Hitler decydowal kto ma prawo zyc i gdzie mieszkac teraz znalezli sie jego wyznawcy ktorzy mowia kto Polakiem jest a kto nie.
Jak slysze i czytam takich pajacow to wstyd mi ze jestem Polakiem i ze musze takiego "Polaka" mijac na ulicy.
Niestety z roznych wzgledow musze tu zyc czy mi sie to podoba czy nie
koczis / 2011-01-21 17:51
Misiu,
Ciebie dopiero odhibernowali?
przypomnij sobie kampanie wyborcza na prezydenta panie Jakubiak,Kluzik Rostowska. Niewiele brakowalo a Kaczynski by wygral pomimo tego ze wiekszosc glosowala nie tyle na Komorowskiego co przeciw Kaczynskiemu (sam jestm tym przypadkiem).
I co Panie uslyszaly potem? Jak Cie odhibernowali to poszperaj w archiwach. Jak jestes rozumny znajdziesz i sie dowiesz.
Przy Kaczynskim zostali mierni bierni ale wierni. Jak juz przestana byc potrzebni dostana kopa w .upe w imie drugiego czlonu nazwy partii
koczis / 2011-01-24 13:02
niekoniecznie...
Wystarczy zeby I filar (jakkolwiek go nazwiemy) byl obowiazkowy a drugi dobrowolny. i po temacie. I gwarantowalby emeryture socjalna taka na kiepskie przezycie zale jednak przezycie a w przypadku 2 giego kazdy musilaby zadbac o siebie sam. I to jest wlasnie wybor

Re: "Polacy powinni oszczędzać tam gdzie chcą"

koczis / 2011-02-15 15:49
Jesli Polacy moga oszczedzac tam gdzie chca to ja jestem za tym zeby nie odprowadzac tej czesci mojej wyplaty ktora idzie do OFE tylko przelewac ja na moje konto. Zgodnie z intencja pani Fedak (oszczedzam tam gdzie chce) sam sobie ja ulokuje. Zgadzam sie czesciowo co do jednego, ze I filar musi byc obowiazkowy zeby nie przejedzono przyszlej emerytury a potem nie zapukano do urzedu(ow) z haslem "dajcie bo nie mam". Ktos czyli podatnicy musialby zaplacic za takiego darmozjada. System prosty, wymusza konkurencje pomiedzy instytucjami finansowymi i daje szanse na cos. Ma tylko jedna wade jest za prosty i za przejrzysty i dlatego trudno krecic waly. Wiec szanse na jego realizacje sa zadne
koczis / 2011-02-17 12:05
wiem misiu. Licza sie fakty a jesli one mowia co innego to tym gorzej dla faktow. Dokladnie jak za czerwonych bylo.
Wyglada na to ze prawda jest jak d..... - kazdy ma swoja
koczis / 2011-02-22 13:49
Tez ich nie cierpie ale musze przyznac ze za swoich rzadow byli wiekszymi liberalami niz rzad Tuska.
Brawo i szacun za obiektywizm :) a nie fanatyzm

Najnowsze wpisy