Forum

Komentarze użytkownika "koczis"

Komentarze użytkownika: koczis

Re: Rostowski o OFE: Kilka spraw trzeba wyjaśnić

koczis / 2013-09-05 13:39
Tworca reformy jest prof Stanislaw Gora

Re: Rachunki za prąd wyższe o 50 złotych!

koczis / 2014-01-29 14:53
Alez oni to napisali wlasnie. Czytaj chlopie....
koczis / 2014-04-30 14:24
Hmmm... jest w tym troche racji. Gdyby te pare milinow bezrobotnych bylo tutaj wskazniki i to wszytskie nie bylyby takie wspaniale. A kasa za miast na mosty, infrastrukture tez musialaby pojsc w zasilki.
Poza tym silna podaz bezrobocia na rynku pociagla by place w dol. Wiec moze z ta krytyka dla zasady to moze tak nie do konca tylko dlatego ze nie ta opcja polityczna. A co do wybudowania mostow swietnym przykladem jest most w Swierklanach w drodze do granicy z Czechami (przejscie w Gorzyczkach). Oczywiscie w statystykach stoi i jest ujety ale nie da sie nim przejechac bo z powodu wad nie zostal nigdy oodany do uzytku chociaz byla przecieta przez bpdajze Nowaka wstega. Po czym most zamknieto. Ile takich Alternatyw 4 mamy jeszcze ? Sporo... Modlin nastepny jezcze moznaby wyliczac knoty POwskiej roboty. Zaznaczam PiS to nie moja bajka.
koczis / 2014-07-31 09:15
Konatkty z dzieckiem uregulowane obecnie dotycza ojca a nie babci. Dziadkowie maja prawo do OSOBNYCH kontaktow. I ojciec z babacia maja racje 1000%. Czas w ktorym ojciec widuje sie z dzieckiem jest jego czasem a nie babci. To ze przy okazji widzi dziecko tez babcia nic nie znaczy. Szkoda Twojego czasu i kasy bo gosc a raczej babcia wygrywa w cuglach :)
koczis / 2014-07-31 09:32
Co mial na mysli? Stworzenie pozorow ze chroni dziecko i zalezy mu na kontakcie rodzica nie mieszkajacego z dzieckiem. Jest to jednak droga przez meke. A rozwiazanie jest proste. Jak przy wykroczeniu drogowym. Policja przyjezdza na miejsce sprawdza postanowienie nie wyda pani dziecka ? Mandat karny. Moze Pani odmowic mandatu wiowczas sprawa bedzie skierowana na droge sadowa. Kilka takich akcji i problem jest rozwiazany. Jak ja przekrocze predkosc i policja wchrzania mi mandat to pyta sie czy pracuje czy nie czy mnie stac czy nie ? SPrawdza moaj sytuacje majatkowa ? Nieee.. Sa widelki i do widzenia. Dla wszystkich to samo i koniec

Re: Kary za utrudnianie kontaktów z dzieckiem

koczis / 2014-08-18 11:47
To ze ktos nie jest wyksztalcony albo ma dysleksje nie dyskwalifikuje go zeby byc dobrym ojcem. Jakby ortografia decydowala o wladzy rodzicielskiej to 3/4 kobiet trzeba by bylo wysterylizowac zeby nie mialy dzieci. Glupie? Oczywiscie ze tak. Pokazuje tylko glupio przyjety sposob myslenia

Re: Ostry atak na Komorowskiego. "Obiecał i oszukał"

koczis / 2015-04-13 11:30
Oj ma sie czym pochwalic - fakt. Gdyby jak u Pinokia nos rosl przy klamstwie bylaby most na Alaske

Re: Jan Kulczyk nie żyje. „Miał niebywałą umiejętność zjednywania...

koczis / 2015-07-29 23:06
Brawo Panie Sadowski :) Zjednywał ludzi ? A może to niebyło zjednywanie tylko cos innego. zadziwiajcwe jak fajnie ubrane w słowa
1 2 3 4 5 6 7
na koniec starsze

Najnowsze wpisy