Forum

Komentarze użytkownika "koorek"

Komentarze użytkownika: koorek

Re: "Nabici" w mBanku. Sąd Najwyższy przyjął wniosek kasacyjny

koorek / 2015-03-30 15:17
Myślę , iż już czas aby Sędziowie z całą ich mądrością, uważniej przyglądali się umowom zawierającym klauzule niedozwolne . Nie może być tak , ze Bank jako pan i władca z całym szeregiem umocowań prawnych i finansowych, POMIATA klientem jak chce pozbawiając go całego dorobku życia .
Takie umowy z mocy prawa powinny być nieważne .

Re: Marże kredytów i prowizje banków w górę. Przez zmiany w ubezpieczeniach

franek / 2015-03-30 15:13
To kolejny przykład na nieuczciwe praktyki bankowe w Polsce. Co na to naciagnięci przez banki?

Re: Marże kredytów i prowizje banków w górę. Przez zmiany w ubezpieczeniach

koorek / 2015-03-30 15:09
Banki i tak obejdą przepisy i swoje zarobią

Re: Marże kredytów i prowizje banków w górę. Przez zmiany w ubezpieczeniach

koorek / 2015-03-30 14:55
Kiedy KNF i wszyscy Święci wykreślą z umów hipotecznych niedozwolone klauzule? Zwłaszcza te rzekomo walutowe...odsyłam do definicji kredytu walutowego ???

Re: Nowa ustawa o dialogu społecznym. Fundacja Batorego krytykuje ministra...

koorek / 2015-03-30 13:28
Oni mają skórę SŁONIA..., tak inteligentny wpis do nich nie dociera .

Re: Nowa ustawa o dialogu społecznym. Fundacja Batorego krytykuje ministra...

koorek / 2015-03-30 13:20
Pan każe , sługa musi .

Re: Nowa ustawa o dialogu społecznym. Fundacja Batorego krytykuje ministra...

koorek / 2015-03-30 13:16
Dotrze ! Pod warunkiem , ze ludzie będą tego chcieli. Wybory 10-maja zapraszam do urn wyborczych !Wyraź swoje zdanie .

Re: Nowa ustawa o dialogu społecznym. Fundacja Batorego krytykuje ministra...

koorek / 2015-03-30 13:12
Problem polega na tym, iż nierząd ma służebną rolę wobec społeczeństwa , gdyż to właśnie ON TRWONI środki publiczne ! ! !

Re: Wybory prezydenckie 2015. Znana ekonomistka ocenia pomysły emerytalne...

koorek / 2015-03-29 16:37
z definicji służby zdrowia :) osoby po 65-roku życia nazywa się geriatrykami :) - nie ma osób starszych :)

Re: Debiut Idea Banku na GPW. Warto kupić akcje?

koorek / 2015-03-28 17:35
Panie Czarnecki chciałam kredyt w PLN ...dał mi pan opcje w CHF , tyle , ze na konto wpłyneły złotówki. Mam 62 lata i 20 lat jeszcze bede spałacać ...ale w ostatniej minucie mojego życia przeklne pana za moje krzywdy.

Re: Kredyty we frankach. Sąd oddalił pozew szefa stowarzyszenia "Pro...

koorek / 2015-03-27 20:29
Zener Nie masz racji ....zdefiniuj pojęcie " kredytu walutowego ".
Wyrok Sądu conajmniej jakby na zlecenie, ...uzasadnienie nie na temat .

Re: Minimalna stawka godzinowa. Związkowcy biorą rząd na celownik i...

koorek / 2015-03-26 15:00
Z czego ten Sawicki tak sie cieszy ?

Re: Gigantyczne pieniądze na remonty i rozkręcanie firm

koorek / 2015-03-25 14:35
Smutno żyć w kraju , kiedy nie można ufać Prezydentowi, rządowi , min-fin . Dopóki to sie nie zmieni , nic dobrego w Posce nie bedzie . Co najwyżej wiecej bedzie ludzi biednych i bezdomnych , a banki bedą zarabiać krocie za przyzwoleniem rządzących.

Re: Gigantyczne pieniądze na remonty i rozkręcanie firm

koorek / 2015-03-25 14:26
Pani Premier kłamie ! Ludziom też pomogła ! Frankowicze pamiętają .

Re: Kredyty we frankach. Sąd oddalił pozew szefa stowarzyszenia "Pro...

borek123 / 2015-03-25 12:02
"Serio, nikt nie dopłaca? A programy typu Mieszkanie dla młodych albo Rodzina na swoim, to niby tylko z pieniędzy podatników którzy wzieli kredyty w pln? Dlaczego baranie jeden powielasz takie brednie? "

A czy wszyscy co brali kredyt w złotówkach łapali się na programy ,które wymieniłeś? Chcesz spłacać w złotówkach droga wolna możesz zrobić przewalutowanie w każdej chwili. Wiesz z pewnością,że teraz jest to nie opłacalne. Są dostępne symulacje spłat od kredytów spłacanych we frankach i złotówkach po kursach z roku 2008 i nadal pomimo wzrostu kursu franka kredytobiorcy frankowi są do przodu. Ktoś nawet na łamach TV i prasy sugerował takie przewalutowanie z uwzględnieniem marż i opłat kredytów złotówkowych z 2008 roku i analogicznych okresów. Można by stwierdzić ,że jest to w miarę sprawiedliwe w stosunku do kredytobiorców złotówkowych. Jednak symulacje w większości okresów potwierdzały wcześniejsze założenia,że frankowicze nadal mają tańszy kredyt. Cała ta awantura z pewnością by się zakończyła gdyby frank osłabił się w stosunku do złotówki np o 20-30%. Ciekawi mnie ile wtedy byłoby pozwów do sądów,komentarzy o oszustwie,stowarzyszeń wzajemnej pomocy i pretensji do banków i KNF-u
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy