Forum

Komentarze użytkownika "krzaczek"

Komentarze użytkownika: krzaczek

ranking najgorszych bankow

krzaczek / 2011-05-17 09:13 / -
jakim waszym zdaniem sa najgorsze banki w naszym kraju? wpisujcie tutaj ich nazwy aby ustrzec innych przed nimi....

ile zarabia ksiadz?!

krzaczek / 2011-05-13 11:20 / -
niestety nie podaja swoich zarobkow,...mysle, ze sa spore...

praca policja

krzaczek / 2011-05-12 11:39 / -
na penwo test psychologiczny, sprawnosciowy...

podniesiony wiek emerytalny?

krzaczek / 2011-05-12 09:34 / -
witam, czy w tym roku nastapily jakies zmienay jesli chodzi o wiem emerytalny?od ktorego roku, kobiety i mezczyzni moga isc na emeryture>?

Samochody Google Street View ruszają w Polskę

krzaczek / 2011-05-11 10:57 / -
Na przełomie maja i czerwca specjalne samochody, wyposażone w aparaty fotograficzne, wyruszą na ulice pięciu polskich miast - Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia, przygotowując materiały na potrzeby popularnego serwisu Street View

jak ubezpieczyc bagaz?

krzaczek / 2011-05-10 09:22 / -
witam, wiem, ze dobrze jestubezpieczyc bagaz przed wylotem, mam pytanie jakiego rzedu moze byc to kwota i jak moge tego dokonac?

wypadek przy pracy w Norwegii

krzaczek / 2011-05-06 09:47 / -
Czy ktoś miał wypadek przy pracy w Norwegii i może mi udzielić kilku informacji na temat procedur,czasu załatwienia sprawy od momentu zgłoszenia do wypłaty odszkodowania,jakie sa zasady naliczania, oraz jaka moze byc to kwota odszkodowania?

szykuja sie podwyzki dla nauczycieli?

krzaczek / 2011-05-06 09:42 / -
slyszalalam niedawno, ze maja wprowadzic podwyzki dla nauczycieli, wiecie moze jakiego rzedu maja to byc kwoty?

konta oszczędnościowe a pułapki

krzaczek / 2011-05-05 09:49 / -
witam, chcialbys zalozyc konto oszczednosciowe jednak nie wiem gdzie, moze polecacie jakies? prosze uprzedzcie mnie tez przed ewentualnymi pulapkami ze strony banku...

zwrot podatku numer konta

krzaczek / 2011-05-04 09:40 / -
mam pytanie, jesli zlozylem pit pare dni temu to pozniej zwrot przyjdzie do mnie poczta jak wiemy, a ja mam pytanie czy istnieje mozliwosc zeby przyszedl przelwem na moje konto?jelsi np teraz pojde do US i podam numer konta to przeleja mi pieniadze?

zwrot pieniedzy za dojazd do pracy

krzaczek / 2011-04-29 09:20 / -
witam, mam zamiar podjac prace, ktora jest 30min drogi ode mnie, bede musial tam dojezdzac pociagiem, czy moge zapytac sie pracodawcy czy moglby mi zawracac koszty przejazdu do pracy?

ERA zmieni sie na T

krzaczek / 2011-04-27 12:02 / -
a zmiana dotknie takze klinetow?cos sie zmieni w taryfach?

zakłócenie ciszy nocnej, jakie podjac kroki w tej kwestii?

krzaczek / 2011-04-26 09:46 / -
witam, mam sasiada, ktory zakluca cisze nocna, ciagle tlucze sie mlotkiem, mam jzu tego dosc, bo cche sie wyspac, czy wezwanie policji w czym pomoze?

posiadacze narkotykow surowo karani

krzaczek / 2011-04-22 11:02 / -
Senacka komisja wystąpiła z propozycją wykreślenia z ustawy o narkomanii przepisu umożliwiającego umorzenie postępowania w stosunku do osób posiadających nieznaczną ilość narkotyków...

jak napisac wezwanie do zaplaty?

krzaczek / 2011-04-21 09:50 / -
witam, firma nie zapłaciła mi za wykonaną pracę (umowa-zlecenie). Wiem, ze muszę wysłać im tzw. wezwanie do zapłaty, tylko jak ono ma wyglądać?jak je napisac?

Najnowsze wpisy