Forum

Komentarze użytkownika "krzaczek"

Komentarze użytkownika: krzaczek

Komorowski rozmawia z Miedwiediewem. Co z tablicą?

krzaczek / 2011-04-11 12:19 / -
mysle, ze i tak ta rozmowa nic nie zmieni, Rosjanie dalej beda sobie robic co chca, a Komorowski nie umie walczyc o swoje.

Czy ktoś wie jaka kara za spóźnienia z PIT?

krzaczek / 2011-04-12 11:51 / -
to zalezy ile dni sie spoznisz i wtedy ustalaja indywidalna kare pieniezna dla Ciebie, ale jest jeszcze polowa miesiaca wiec nie masz sie co martwic.

sprzedaż mieszkania-wycena

krzaczek / 2011-04-12 12:17 / -
wydaje mi sie, ze wyceny dokunuje posrednik nieruchomosci...on sporzadza dokumenacje mieszkania i proponuje cene za niego...

jak bank ocenia nasza zdolnosc do wziecia kredytu?jakie kryteria?

krzaczek / 2011-04-13 09:34 / -
witam, chcialbym wziac kredyt, boje sie isc do banku, bo nie chce sptokac sie z odmowa, ze nie dostalem kredytu dlatego wolabym wczesniej wiedziec co bank bierze pod uwage przy dawaniu ludziom kredytu?jakie sa kryteria?

dotacje dla przedsiębiorców z UE?

krzaczek / 2011-04-15 10:24 / -
witam, chcialbym zalozyc dzialanosc gospodarcza i zastanawiam sie czy nie skorzystac z dotacji z UE>ile mozna otrzymac pieniedzy?i czy trzeba je pozniej zwrocic?

czy da sie zmniejszyc rate kredytu/?

krzaczek / 2011-04-18 09:43 / -
witam, mam kredyt na mieszkanie, jednak ostatnio mam problemy finansowe czy jest mozliwosc abym zmniejszych rate kredytu?np o 200, 300zl?przez co dluzej splacal....

jak znalezc tanie mieszkanie?

krzaczek / 2011-04-19 09:35 / -
witam, zastanawiam sie nad kupieniem mieszkania na kredyt, jednak ceny mieszkan mnie rpzerazaja, moze wiecie gdzie w Krakowie moge kupic tanio mieszkanie w ladnej lokalizacji?moze sa jakies promocje teraz na krakowskim rynku nieruchomosci?

karta euro26

krzaczek / 2011-04-19 10:32 / -
witam, czy karta euro26 gwarantuje mi ubezpieczenie zdrowotne, z emoze isc do przychodni>?

rejestracja samochodu

krzaczek / 2011-04-19 12:24 / -
udac sie do urzedu miasta trzeba, lub zarejestrowac sie przez internet

mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym?

krzaczek / 2011-04-20 11:29 / -
witam, wiecie moze ile wynosi kara grzywny za spozywanie alkoholu w miejscu publicznym? kwota jest stala czy zalezy od konkretnego przypadku?

jak napisac wezwanie do zaplaty?

krzaczek / 2011-04-21 09:50 / -
witam, firma nie zapłaciła mi za wykonaną pracę (umowa-zlecenie). Wiem, ze muszę wysłać im tzw. wezwanie do zapłaty, tylko jak ono ma wyglądać?jak je napisac?

posiadacze narkotykow surowo karani

krzaczek / 2011-04-22 11:02 / -
Senacka komisja wystąpiła z propozycją wykreślenia z ustawy o narkomanii przepisu umożliwiającego umorzenie postępowania w stosunku do osób posiadających nieznaczną ilość narkotyków...

zakłócenie ciszy nocnej, jakie podjac kroki w tej kwestii?

krzaczek / 2011-04-26 09:46 / -
witam, mam sasiada, ktory zakluca cisze nocna, ciagle tlucze sie mlotkiem, mam jzu tego dosc, bo cche sie wyspac, czy wezwanie policji w czym pomoze?

ERA zmieni sie na T

krzaczek / 2011-04-27 12:02 / -
a zmiana dotknie takze klinetow?cos sie zmieni w taryfach?

zwrot pieniedzy za dojazd do pracy

krzaczek / 2011-04-29 09:20 / -
witam, mam zamiar podjac prace, ktora jest 30min drogi ode mnie, bede musial tam dojezdzac pociagiem, czy moge zapytac sie pracodawcy czy moglby mi zawracac koszty przejazdu do pracy?
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy