Forum

Komentarze użytkownika "krzaczek"

Komentarze użytkownika: krzaczek

za rezygnacje z drugiego kierunku i tak trzeba bedzie zaplacic

krzaczek / 2013-02-27 11:09 / -
Dlaczego cale spoleczenstwo ma oplacac edukacje dla wybranych? Nalezy zlikwidowac edukacje panstwowa!

fotoradary znikna z ulic?

krzaczek / 2013-02-27 10:56 / -
Powinni przeprowadzic w Polsce referendum w sprawie foto-radarów. Taki złodziejski system zabiera bezdusznie często ostatnie pieniądze.

Becikowe dla psa

krzaczek / 2013-02-01 11:58 / -
dla mnie to skandal, dzieciom dajcie wieksze becikowe, a nie psom, jest tyle potrzebujacych matek bez srodkow do zycia, ktore nie maja ani grosza na mleko, pieluchy, a Wy zwierzetom chcecie becikowe dawac

pobór do wojska

krzaczek / 2013-02-01 11:20 / -
czyli wracamy do starego,poborowi pójdą na front do Afganistanu za darmo a zawodowi będą ich szkolić za pieniądze

Decyzja w sprawie aresztu Katarzyny W.

krzaczek / 2013-01-31 10:34 / -
jasne zwolnijcie ja i dajcie jej odszkodowanie za nieslusznie postawione zarzuty przeciez jest niewinna to wszystko to poszlaki i pomowienia

umowa zlecenie, a urlop wychowawczy?

krzaczek / 2012-11-20 09:41 / -
mam pytanie czy osobie pracującej na podstawie umowy zlecenia już prawie poltora roku przysługuje prawo do urlopu wypoczynkowego? Zlecenie wykonywane jest codziennie przez ponad 8 godzin...

jak zerwac umowe o dzielo?

krzaczek / 2012-11-05 10:23 / -
z tego co wiem, bo sama pracuje na tkaiej umowie mozna ja zerwac z nia na dzien bez zadnych konsekwencji, poniewaz taka umowa jest podpisywana z miesiac ana miesiac

w zestawach Happy Meal zamiast zabawek, ksiazki

krzaczek / 2012-11-02 10:54 / -
nie nie ma jeszcze tego wprowadzonego do polski, ale nawet jakby bylo to i tak u nas polacy bardzo malo czytaja, wiec mysle, ze ksiazki poszlyby do kosza

ulga na internet zmiany

krzaczek / 2012-10-15 09:27 / -
jak zapowiada minister finansow Jacek Rostowski maja sie zmienic zasady obliczania ulgi za internet, miala by ona przyslugiwac tylko osobom, ktore zaczynaja korzystac z internetu...

wotum zaufania

krzaczek / 2012-10-12 10:54 / -
ja osobiscie uwazam, ze to nie opozycja potrzebuje coś przegłosować, tylko koalicja. I wystarczy, że kilku ludowców się wstrzyma od głosu albo nie przyjdzie na głosowanie, a już krucha większość się sypie.

carrefour w krakowskich sukiennicach

krzaczek / 2012-10-12 09:18 / -
slyszeliscie, ze w krakowskich sukiennicach otworzyl sie carrefour expres? wladze miasta podobno nie wiedzialy komu wynajmuja lokal...niezla sciema, wedlug mnie tek sklep nie pasuje do architektury sukiennic, to bezczeszczenie...

darowizna samochodu a podatek

krzaczek / 2012-10-11 10:59 / -
podatek od darowizny nie obowiązuje tylko w najbliższej rodzinie, czyli rodzice i rodzeństwo, wydaje mi się że w przypadku wujostwa podatku się nie uniknie

nowe lotnisko w Polsce

krzaczek / 2012-10-11 10:53 / -
Z tego co wyczytalem to na lotnisku w Lublinie pierwszy samolot ma wylądować w październiku tego roku. Wiec, ze tka powiem, nie duzo juz czasu zostalo do otwarcia

skok Felixa Baumgartnera

krzaczek / 2012-10-10 11:32 / -
nie wiaodmo na kiedy zapowiadaja ten skok? czekalem wczorja na niego tyle godzin i sie nie udalo, nie chce za cholere tego ominac:) pozdrawiam

coca cola zmienia swoje logo

krzaczek / 2012-10-10 11:31 / -
Kiedyś pepsi miała swój urok i nawet była dobra. Dziś smakuje jak woda z cukrem z dodatkiem syropu na kaszel.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy