Forum

Komentarze użytkownika "krzaczek"

Komentarze użytkownika: krzaczek

biuro podróży jak odzyskać pieniądze

krzaczek / 2012-07-05 11:22 / -
wydaje mi sie, ze ubezpieczyciel biura podrozy powinien wyplacic pieniadze za nieudana wycieczke, jak myslicie? sam jestem ciekaw, bo kazdemu z nas moze sie taka nieprzyjemna sprawa przydazyc

wyrejestrowanie sie z urzedu pracy...

krzaczek / 2012-07-04 11:21 / -
spokojnie, mozna sie wyrejestrowac z urzedu pracy, nie podajac zadnego konkretnego powodu i co najwazniejsze nie grozi Ci za to zadna kara:) wiec nie boj sie tam isc i wyrejestrowac:)

kredyt dla studenta

krzaczek / 2012-07-03 11:05 / -
wiesz co, ja bralem tkai kredyt studencki w banku pekao, na bardzo korzystnych warunkach, wiec ten bank Ci wlasnie polecam, ale slyszalem tez dobre opinie o kredic agricole...

gdzie spadaja ceny mieszkan???

krzaczek / 2012-06-28 11:16 / -
z tego co ostatnio wyczytalem to bardzop spadly ceny we wroclawiu i lodzi, na twoim miejscu wybralbym wroclaw ktory jest bardzo urokliwy, lodz sie szara i brudna:) pozdrawiam krzaczek

Figurski Wojewódzki

krzaczek / 2012-06-26 10:49 / -
bardzo sie ciesze, ani jego ani kuby wojewodzkiego nie trawilem, dla mnie to kompletnie prymitywy, niech najpierw popatrza na siebie a potem niech obrazaja inne osoby, heh, masakra jakas...

komornik zajął mi alimenty

krzaczek / 2012-06-26 10:34 / -
powinien zostawic kwote wolna od potracenia, bo przeciez musi Pani z czegos zyc, proponuje udac sie do komornika by rozwiazac problem, jak ma dobre serce to powinien pojsc Pani na reke

gdzie ubezpieczyc mieszkanie??

krzaczek / 2012-06-25 10:01 / -
Chciałbym ubezpieczyć mieszkanie które jest w kamienicy prywatnej.Kradzież , pożar , zalanie i jakieś inne czynniki.Czy ktos mógłby cos sensownego doradzić? Jestem zielony w tej kwestii...

czy mam szanse na zasilek z mops-u?

krzaczek / 2012-06-21 09:43 / -
Czy moge sie starac o zasilek z mopsu ? Jestem matka i sama wychowuje dziecko 2-letnie. Mieszkamy u moich rodzicow. Na dziecko mam alimenty. Ja nie pracuje gdyz narazie nie mam takiej mozliwosci. Prosze o odpowiedz

Michał Wiśniewski ma raka

krzaczek / 2012-06-21 09:25 / -
Lider Ich Troje za pośrednictwem internetu poinformował wczoraj fanów o chorobie nowotworowej. Jak informuje artysta, niedawno przeszedł w warszawskim szpitalu zabieg wycięcia guza.

czy napiwki sa opodatkowane?

krzaczek / 2012-06-20 11:04 / -
dobre pytanie, niestety wydaje mi sie, ze nie...

Alior Sinc nowy bank

krzaczek / 2012-06-15 11:19 / -
fajna opcja, mysle, ze skorzystam, z oferty tego banku:)

dozor policyjny.

krzaczek / 2012-06-13 09:49 / -
chcialbym sie dowiedziec w jakich przypadkach sad ma prawo nakazac dozor policyjny? i kiedy moze go zniesc? a i ile moze trwac najdluzej taki dozor? bede wdzieczny za wszelkie odpowiedzi

jaka cena patentu?

krzaczek / 2012-05-24 09:29 / -
Witam, już od dłuższego czasu pracuję nad pewnym projektem. W zwiazku z tym chcialbym go opatentowac. Jakie są koszty opatentowania wynalazku? Gdzie mogę go opatentować? prosze o rozasadne odpowiedzi

PIS wyprzedziło PO

krzaczek / 2012-05-16 11:54 / -
ja tam sie ciesze z takiego obrotu sprawy

czy mieszkania będzie można jeszcze taniej kupić

krzaczek / 2012-05-14 11:18 / -
teraz sa najtansze nie wiaodmo czy beda jeszcze taniec

Najnowsze wpisy